X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , po owulacji moja temperatura jest cały czas podwyższona w dniu 11 i 12 spadła co widać na wykresie ale nie spadła bardzo niksko w tym czasie czułam się jak bym była chora , w 13 i 14 dniu po owulacji temperatura znowu wzrosła jest to czas w którym powinnam dostać okres a w zamian tego kuło mnie w podbrzuszu , dziś 30dc i okresu brak , czy możliwa było zagnieżdżenie zarodka właśnie 11 i 12 dni po owulacji gdzie tem. spadła a w dniu okresu takie kłucie w podbrzuszu i ból ???? Jestem po terminie @ i nie czuję tego żeby miała przyjść ( pełna nadziei )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniła bym swój wykres ale nie wiem jak go tutaj w kleić ( zawstydzona :/ ) jestem nowa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    =https://ovufriend.pl/graph/319c56e6cc1d993049edf1e60648359e]319c56e6cc1d993049edf1e60648359e.png[/url]
    Dziewczyny to mój wykres ale nie wiem czy dobrze mi się wkleił :(

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 12 listopada 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A test robilas? Skoro temp sie dalej utrzymuje to jest duzo prawdopodobienstwo, ze jestes w ciazy ;) rob test i biegnij na bete :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 14:38

    słońca łan, BabyBoom25, akacjowa lubią tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, prosze zerknijcie na mój wykres... czy jest bezowulacyjny?bo już zgłupiałam.. testy owu pozytywne, śluz wodnisty aczkolwiek nie rozciągliwy ale taki tylko raz w zyciu zaobserwowalam, skoku temp wciąz brak :(

    9f130614d84dca262c2cb8c40ac9e3ce.png

  • kociaczek280 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dodam ze to moj pierwszy cykl po poronieniu

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 12 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Wydaje mi się, że przeddzień owulacji śluz powinien być rozciągliwy. Jeśli takiego nie było to może to być cykl bezowulacyjny... Ale oczywiście pewności nie mam.

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 01:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula - dzięki ! W poniedziałek dzwonie do lekarza umówić się na wizyte to odrazu na miejscu zrobi mi badanie krwi , pozdrawiam Was wszystkie !

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 13 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby się udało :)

    panan12 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o moim wykresie ? Był wzrost spadek i znów wzrost Ovi chodzi ? Może to być cykl bezowulacyjny?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Tak już jest, że czasami cykle się wydłużają i albo są z późną owulacją albo owulacji wcale nie ma. Jeśli to Twój pierwszy cykl obserwacji to musisz uzbroić się w cierpliwość i może następny będzie spokojniejszy. Ja raz miałam owulkę w 54dc to był szok. Ale miejmy nadzieję, że nawet jeśli owulka była wtedy co obecnie program wyznaczył i serduszka były to może jest cień szansy na ciążę? :)
    A co do testów owulacyjnych to odradzam. Nie sprawdzają się i w 100% nie pokazują owulacji ;)
    Paula wrocilas? To Ty?

    Paula. lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    będę wdzięczna za pomoc. Czy na bazie mojego wykresu można przypuszczać, że do owulacji jeszcze nie doszło? Śluz rozciągliwy już był (trwało to 2 dni), miałam poczucie, że lekko mnie kłuje jajnik. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji bardziej doświadczone kobitki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 13:19

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Hej,
    będę wdzięczna za pomoc. Czy na bazie mojego wykresu można przypuszczać, że do owulacji jeszcze nie doszło? Śluz rozciągliwy już był (trwało to 2 dni), miałam poczucie, że lekko mnie kłuje jajnik. Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji bardziej doświadczone kobitki :)
    Na bank jeszcze nie było ovu. Po 3 wyższych temp można przypuszczać ze była a u Ciebie jest dalej nisko. Ja często mam tak ze pojawia mi się śluz płodny, potem na dzień czy dwa znika i wraca i dopiero jest ovu.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless, dziękuję za odpowiedź. Napawasz mnie nadzieją - może jeszcze nie wszystko stracone?... :)

    Staramy się od prawie roku, udało się nam za pierwszym razem dosyć szybko, bo po 2 cyklach pomimo moich schorzeń hormonalnych, ale nikt się nie spodziewał, że to będzie pozamaciczna... No i dopiero od sierpnia mogliśmy kontynuować starania. Czasami wmawiam sobie, że może tak ma być, że może nie jest mi dane to szczęście, innym razem walczę z takim myśleniem... Normalnie rollercoaster. O niczym nie marzę na Boże Narodzenie jak o tej fasolce, która znalazłaby się w odpowiednim miejscu...

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraniowa wrote:
    Hopeless, dziękuję za odpowiedź. Napawasz mnie nadzieją - może jeszcze nie wszystko stracone?... :)

    Staramy się od prawie roku, udało się nam za pierwszym razem dosyć szybko, bo po 2 cyklach pomimo moich schorzeń hormonalnych, ale nikt się nie spodziewał, że to będzie pozamaciczna... No i dopiero od sierpnia mogliśmy kontynuować starania. Czasami wmawiam sobie, że może tak ma być, że może nie jest mi dane to szczęście, innym razem walczę z takim myśleniem... Normalnie rollercoaster. O niczym nie marzę na Boże Narodzenie jak o tej fasolce, która znalazłaby się w odpowiednim miejscu...
    Wiem. Tez mam tysiąc myśli na sekundę. W sierpniu w 10tc straciłam ciążę.
    I ostatecznie myślę że gowno a nie tak ma być. Każda kobieta która pragnie dziecka ma je mieć! I tyle. Czasem trzeba dłużej zaczekać. Czasem trzeba się wspomóc lekami. Trudno. Każda kobieta zasługuje na bycie matką bo nie ma w życiu nic lepszego.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech... przykro mi :( Ale... nie ma co się smucić. Tak jak mówisz, trzeba walczyć o swoje. Bo czemu nie? I tego nam życzę - żeby się udało :)

    Kurczę, cieszę się, że się tu zarejestrowałam :)

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to bardzo fajne miejsce :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny ! Dziwna sprawa dzisiaj mi się przydarzyła !!!! Otóż ostatnio temperatura mi spadała i byłam pewna że dostałam dzisiaj okres to znaczy że po porannym przytulaniu z mężem , mąż zauważył krew , po ptarciu się wyglądało to jak różowe plamienie, nie była to świeża krew mocno czerwona tylko jak upławy podbarwione krwią więc myślałam juże mam okres, a od porannej sytuacji ani śladu okresu !!!!!! Co się dzieje ???? Nie wiem co mam już myśleć :/ :/

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to plamienie implantacyjne? ;) Skoro to świeża krew i było jej niewiele, a okresu jak nie ma tak nie ma? Albo po prostu drobne podrażnienie?

    Jaką miałaś ostatnio zanotowaną temperaturę?

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 listopada 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem trzeba trochę dłużej poczekać na @ robiłaś test? Juz powinien wyjść. Ciekawe dlaczego Ci temp spada poniżej linii podstawowej.

    Szkoda ze tak późno zaczelas mierzyć temp :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 19:07

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 721 722 723 724 725 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ