X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lanikita wrote:
    Możecie zerknąć na mój wykres?
    http://enpr.pl/15070

    15dc miałam gorączkę stąd kropka wyleciała w powietrze.
    Dziś temperatura 36.74. Myślałam, że odbije w górę, a tu chyba nic z tego.
    Mogę już zapomnieć o testowaniu?

    Byłam na monitoringu. Lekarz podejrzewa, że owulacja była 12dc.

    Skoro lekarz stwierdził owulację, to musisz poczekać.
    Za mało informacji do interpretacji.
    Na pewno się rzuca słaby skok temp. Praktycznie nie widać wyraźnej różnicy między fazami w temperaturze.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 14 czerwca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby nie USG, to uznałabym, że owulacji nie było.

  • lanikita Koleżanka
    Postów: 72 10

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś skoczyło na 36,85. :)

  • P93 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, chciałam prosić was o pomoc, chodzi o temperaturę mierzoną w pochwie, ale na początek kilka słów.
    Choruje na PCOS, od jakiegoś czasu lekarz zalecił mi pić miostogyn gt i czuję się po nim lepiej.
    Od kilku miesięcy mam reguralne miesiączki z tym, że ostatni mój cykl trwał zaskakująco krótko, 24 dni!
    Ostatnia @ dostałam 31.05 trwała 8 dni - też jakoś inaczej niż zawsze.
    Tempke zaczełam mierzyć od ostarniego dnia miesiączki i wtedy wynosiła 36.50
    koljnego dnia juz 36,60 a jeszcze następnego 36.80, czwartego dnia od pierwszego pomiaru miałam 37,30 ale dzień wcześniej piłam alkohol i myślę, że dlatego jest ona wyższa, piątego dnia było 36,90 kolejnego dnia to samo, potem przez dwa dni 36,80 a i kolejne dni do dzis 36,90 w ciągu dnia temperatura rośnie nawet do 37,70 - wiem, że nie warto mierzyć ale chciałam sprawdzić czy przypadkiem podwyższona temperatura nie jest powodem jakiegoś wirusa bo dziwnie się czuję zmęczona osatnio.
    Przechodząc do rzeczy chcialam zapytać was jak uważacie kiedy nastąpila owulacja, bo jak dla mnie to w takim razie od razu po miesiączce ( być moze z uwagi na krótki cykl) albo wcale jej nie było :( jak uważacie?
    będę mierzyła dalej do końca cyklu.
    Staram się o aniołka juz bardzo dlugo i szczerze mówiąc nadziei od jakiegoś czasu juz nie mam, nie nakręcam się bo wiem jak to się kończy...
    przepraszam za brak konkretnego wykresu, ale pisze wiadomość na szybko bo muszę pakować się na wyjazd, a wykres mam w telegonie - tu raczej zdjęcia wykresu nie da się wstawić.
    Mam nadzieję, że któraś z was mi odpowie ;)
    Pozdrawiam dziewczyny!

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P93 w ciągu dnia temperatura nie powinna być brana pod uwagę, tylko ta pierwsza.
    Ciężko powiedzieć czy to cykl bezowulacyjny??, zwracasz uwagę na śluz- on też bardzo dużo wnosi.
    Z drugiej strony są także bardzo wczesne owulacje, a robiłaś kiedyś monitoring, wiesz jak zazwyczaj\kiedy owulacja u ciebie była??

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 17 czerwca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mozecie mi pomoc? A mianowicie chodzi mi o wyznacznik dnia owulacji...
    Dzisiaj Of przesunal mi dzien owulacji, wczesniej byl 24dc a dzisiaj juz 27dc.
    .
    Wydaje mi sie ze owu powinna byc przed skokiem temperatury a nie w dniu skoku...
    Poza tym ja sama czulam ze to raczej bylo dzien wczesniej... nie mowiac juz o testach
    .. mozecie mi cos doradzic? Prosze spojzcie na moj wykres :-)

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94, pewnie program zasugerował się śluzem - owulacja teoretycznie występuje dzień po szczycie śluzu.

  • Kamila 29 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam brałam luteine na wywołanie okresu zaczynam starać się i dziecko 2 mija 8 dzień od odstawienia luteiny okresu dalej nie ma zobaczcie wykres i co myślicie?

    Kamila
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila 29 wrote:
    Hej wam brałam luteine na wywołanie okresu zaczynam starać się i dziecko 2 mija 8 dzień od odstawienia luteiny okresu dalej nie ma zobaczcie wykres i co myślicie?

    Masz tylko 3 temperatury na wykresie, więc ciężko coś z niego wywnioskować ;). Proponuję zrobić test ciążowy. Ja też czekałam na okres po odstawieniu duphastonu, a zamiast okresu zobaczyłam 2 kreski :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 13:04

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, czy któraś z Was mogłaby fachowym okiem zerknąć na mój wykres (a raczej pół-wykres)? Temperatura mierzona o tej samej porze, ale dziwny spadek, dziś trochę odbiło, ale chyba nie na tyle,żeby to mogla byc implantacja? (zresztą na nią to chyba zdecydowanie za wcześnie, jeśli już).

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    Oleczka94, pewnie program zasugerował się śluzem - owulacja teoretycznie występuje dzień po szczycie śluzu.
    Ewidentnie tak jest. Usunelam sobie oznaczniki sluzu wodnistego i owulacje mi przesunal calkowicie, w ogole sie sugerujac sie temperatura ani szyjka... co za debilny program... myslalam ze jakos laczy ze soba wszystko a tu nic... no ale przynajmniej taki plus ze mozna czysto i klarownie zapisywac temperatury... :-)

    10.09.2019 Marcel
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Hej hej, czy któraś z Was mogłaby fachowym okiem zerknąć na mój wykres (a raczej pół-wykres)? Temperatura mierzona o tej samej porze, ale dziwny spadek, dziś trochę odbiło, ale chyba nie na tyle,żeby to mogla byc implantacja? (zresztą na nią to chyba zdecydowanie za wcześnie, jeśli już).

    5dpo to stanowczo za wcześnie na określanie czegokolwiek...
    Implantacja nie musi oznaczać spadku, a spadek implantacji ;)
    Chyba nie pozostało Ci nic innego jak tylko poczekać :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • basiaw90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Pomóżcie mi proszę w interpretacji. Ovu wyznaczył mi owulację na 17.06. Nie miałam wtedy w zasadzie rzadnych objawów. Natomiast 11.06 miałam bardzo duży ból jajnika, czy to możliwe żeby wtedy była owulka?
    Mój wykres
    https://ovufriend.pl/graph/38c295de54d76a154283ff0667c1ba85

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiaw90 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Pomóżcie mi proszę w interpretacji. Ovu wyznaczył mi owulację na 17.06. Nie miałam wtedy w zasadzie rzadnych objawów. Natomiast 11.06 miałam bardzo duży ból jajnika, czy to możliwe żeby wtedy była owulka?
    Mój wykres
    https://ovufriend.pl/graph/38c295de54d76a154283ff0667c1ba85

    Ciężko powiedzieć... Mogło byc tak ze organizm sie szykował do owulacji ale do niej nie doszło i dlatego bol byl (nie oznacza on jednoznacznie owulacji) a owulacji nie było... Program wyznaczył kreskami przerywanymi co oznacza że nie ma pewności co do tego i czeka na kolejne wpisane obserwacje

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • basiaw90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to wygląda na podstawie temperatur?
    Nie mam jeszcze doświadczenia w interpretacji, bo to dopiero mój drugi cykl obserwacji.
    terka wrote:
    Ciężko powiedzieć... Mogło byc tak ze organizm sie szykował do owulacji ale do niej nie doszło i dlatego bol byl (nie oznacza on jednoznacznie owulacji) a owulacji nie było... Program wyznaczył kreskami przerywanymi co oznacza że nie ma pewności co do tego i czeka na kolejne wpisane obserwacje

  • Bonda Autorytet
    Postów: 299 360

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    5dpo to stanowczo za wcześnie na określanie czegokolwiek...
    Implantacja nie musi oznaczać spadku, a spadek implantacji ;)
    Chyba nie pozostało Ci nic innego jak tylko poczekać :)
    Dziękuję. Tak właśnie myślałam.
    Owu po temperaturach też nie można jeszcze określić?Więcej temp potrzebnych?

    f2w3rjjgl4va9bg3.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bonda wrote:
    Dziękuję. Tak właśnie myślałam.
    Owu po temperaturach też nie można jeszcze określić?Więcej temp potrzebnych?

    Jak dla mnie owulacja była :) do tego wystarcza 3 wyższe temperatury. Ale do określenia czy sie udało czy nie to jeszcze troszeczkę ;)

    Bonda lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiaw90 wrote:
    A jak to wygląda na podstawie temperatur?
    Nie mam jeszcze doświadczenia w interpretacji, bo to dopiero mój drugi cykl obserwacji.

    Poki co widzę ostre zygzaki. Dzisiejsza temperatura wyższa dopiero jakos bardziej. Wiec ciezko powiedzieć. Musisz mierzyć dalej zobaczyć czy masz tendencje wzrostową teraz czy znów spadać będzie.
    A jak ze śluzem u Ciebie? Bo nic nie zaznaczasz na wykresie

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • basiaw90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić bo prawie codziennie serduszkujemy. Teraz gęsty i kremowy z notkami ciągnącego.

  • basiaw90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 21 czerwca 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Poki co widzę ostre zygzaki. Dzisiejsza temperatura wyższa dopiero jakos bardziej. Wiec ciezko powiedzieć. Musisz mierzyć dalej zobaczyć czy masz tendencje wzrostową teraz czy znów spadać będzie.
    A jak ze śluzem u Ciebie? Bo nic nie zaznaczasz na wykresie
    Ciężko stwierdzić bo prawie codziennie serduszkujemy. Teraz gęsty i kremowy z notkami ciągnącego.

‹‹ 849 850 851 852 853 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ