X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    No faktycznie dziwnie to wygląda. Może teraz będzie ta właściwa owulka.😉
    Test dziś ciemniejszy niż wczoraj 🤔

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mierzę tempke od owulacji dopiero ale zastanawiam się czy jest ok no i czy owulka na pewno była. Objawy w dzień owulacji miałam, śluz rozciągliwy i przejrzysty no i libido wyższe i tempka wyższa. Śluz był płodny przejrzysty ale wodnisty już na kilka dni wcześniej. Dodatkowo tak 2 dni wcześniej jajniki dały o sobie znać. To moje tempki, zdjęcie wykresu też na tablicy :
    1-5 dc. miałam okres, a 6 dc. już plamienie delikatne.
    Kolejne dc. temperatura nie wiadoma ale 12 dc. tempka na pewno była niższa niż 13 dc.
    13 dc. teoretyczna owulacja, tempka nie mierzona ale na pewno podwyższona. Patrząc na resztę wykresu temperatur było tak 36,8 minimum.
    14 dc. 36,7 tempka nie mierzona więc tak na oko. Na pewno była niższa niż poprzedniego dnia.
    15 dc. 36,7 od tego czasu temperatura mierzona
    16 dc. 36,7
    17 dc. 36,4 dziwny spadek
    18 dc. 36,4 dziwny spadek
    19 dc. 36,7
    20 dc. 36,7
    21 dc. 36,7
    22 dc. 36,7
    23 dc. 36,7
    24 dc. 36,9
    Nie wiem jakie temperatury mam na tej głównej lini temperatur bo przed owulacją ich nie mierzyłam. Ale raczej na ciążowe tempki to nie wygląda. A wy jakie wnioski macie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 01:46

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko stwierdzić bo najważniejsze przy owulacji (w sensie przed) jest lekki skok.
    To Twój pierwszy cykl z temperaturą?

    Zerknij na mój wykres

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Hej. Mierzę tempke od owulacji dopiero ale zastanawiam się czy jest ok no i czy owulka na pewno była. Objawy w dzień owulacji miałam, śluz rozciągliwy i przejrzysty no i libido wyższe i tempka wyższa. Śluz był płodny przejrzysty ale wodnisty już na kilka dni wcześniej. Dodatkowo tak 2 dni wcześniej jajniki dały o sobie znać. To moje tempki, zdjęcie wykresu też na tablicy :
    1-5 dc. miałam okres, a 6 dc. już plamienie delikatne.
    Kolejne dc. temperatura nie wiadoma ale 12 dc. tempka na pewno była niższa niż 13 dc.
    13 dc. teoretyczna owulacja, tempka nie mierzona ale na pewno podwyższona. Patrząc na resztę wykresu temperatur było tak 36,8 minimum.
    14 dc. 36,7 tempka nie mierzona więc tak na oko. Na pewno była niższa niż poprzedniego dnia.
    15 dc. 36,7 od tego czasu temperatura mierzona
    16 dc. 36,7
    17 dc. 36,4 dziwny spadek
    18 dc. 36,4 dziwny spadek
    19 dc. 36,7
    20 dc. 36,7
    21 dc. 36,7
    22 dc. 36,7
    23 dc. 36,7
    24 dc. 36,9
    Nie wiem jakie temperatury mam na tej głównej lini temperatur bo przed owulacją ich nie mierzyłam. Ale raczej na ciążowe tempki to nie wygląda. A wy jakie wnioski macie?

    Co znaczy tak na oko? Albo mierzysz albo nie. To nie może być na oko. O stałej porze, po minimum 3h snu, bez wstawania, w tym samym miejscu. Nie ma czegoś takiego jak na oko bo z tego co tu napisałaś i widzę to wszystko jest w teorii. Więc tak teoretycznie jesteś w ciąży.

    Felinka94 lubi tę wiadomość

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Felinka94 Ciężko stwierdzić bo najważniejsze przy owulacji (w sensie przed) jest lekki skok.
    To Twój pierwszy cykl z temperaturą?"

    To pierwszy cykl z tempką. Nie wiem właśnie czy bez tempki ale po objawach można stwierdzić owulację. Po owulce jest jest dzień temperatury określonej na oko w tym sensie że fizycznie nie czułam żebym miała podwyższoną.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 10:42

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Piszę o tempce bo czuję taki dziwne rozpieranie w podbrzuszu. Tylko w ciąży tak miałam.
    Słuchaj mierzenie temp daje właściwy obraz po minimum dwóch cyklach regularnego mierzenia. Tak jak pisała BuBu90, codziennie o tej samej godzinie (lub minimum 3h leżenia bez ruchu) w tym samym miejscu (nie, nie pod pachą, najbardziej optymalna jest pochwa, ewentualnie usta ale to trzeba zawsze mierzyć dokładnie w tym samym miejscu) najlepiej termometrem z dwoma miejscami po przecinku. Na oko nie da się nic powiedzieć.
    Moze jesteś w ciąży a może nie jesteś. Mogą to być bóle na okres a mogą być bóle wskazujące na rozrastanie macicy.
    Jeśli testy wychodzą negatywne to masz dwie opcje. Czekać na @ lub iść na betę która na wczesnym etapie może wyjść negatywna.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    "Felinka94 Ciężko stwierdzić bo najważniejsze przy owulacji (w sensie przed) jest lekki skok.
    To Twój pierwszy cykl z temperaturą?"

    To pierwszy cykl z tempką. Nie wiem właśnie czy bez tempki ale po objawach można stwierdzić owulację. Po owulce jest jest dzień temperatury określonej na oko w tym sensie że fizycznie nie czułam żebym miała podwyższoną.

    Fizycznie poczujesz podwyższoną temperaturę jak będziesz miała około 38 stopni a nie 36.7 🤦‍♀️ posłuchaj jeśli chcesz mierzyć temperaturę to tak jak napisałam wyżej. Tylko w ten sposób będzie ona miarodajna

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Słuchaj mierzenie temp daje właściwy obraz po minimum dwóch cyklach regularnego mierzenia. Tak jak pisała BuBu90, codziennie o tej samej godzinie (lub minimum 3h leżenia bez ruchu) w tym samym miejscu (nie, nie pod pachą, najbardziej optymalna jest pochwa, ewentualnie usta ale to trzeba zawsze mierzyć dokładnie w tym samym miejscu) najlepiej termometrem z dwoma miejscami po przecinku. Na oko nie da się nic powiedzieć.
    Moze jesteś w ciąży a może nie jesteś. Mogą to być bóle na okres a mogą być bóle wskazujące na rozrastanie macicy.
    Jeśli testy wychodzą negatywne to masz dwie opcje. Czekać na @ lub iść na betę która na wczesnym etapie może wyjść negatywna.
    Dzięki za odp. Mierzyłam tempke od 15 dc. w pochwie po minimum 3 h spoczynku o tej samej godzinie, czyli tak jak zalecają

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Dzięki za odp. Mierzyłam tempke od 15 dc. w pochwie po minimum 3 h spoczynku o tej samej godzinie, czyli tak jak zalecają

    Widzę, że mnie ignorujesz bo piszę Ci prawdę 😊 no nic rób jak uważasz, to Twoje życie, Twoja ciąża i Twoja sprawa 😊 ale z mierzenia na oko to żadnych wniosków się nie wyciągnie 😊 powodzenia!

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Fizycznie poczujesz podwyższoną temperaturę jak będziesz miała około 38 stopni a nie 36.7 🤦‍♀️ posłuchaj jeśli chcesz mierzyć temperaturę to tak jak napisałam wyżej. Tylko w ten sposób będzie ona miarodajna
    Możliwe że to była wyższa tempka niż 36,8. Ja tylko napisałam że wyczułam fizycznie że była wyższa niż na co dzień ale nie znam dokładnej wartości temperatury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Co znaczy tak na oko? Albo mierzysz albo nie. To nie może być na oko. O stałej porze, po minimum 3h snu, bez wstawania, w tym samym miejscu. Nie ma czegoś takiego jak na oko bo z tego co tu napisałaś i widzę to wszystko jest w teorii. Więc tak teoretycznie jesteś w ciąży.
    Na oko tempka była określona w 13 i 14 dc. Od 15 dc. jest temperatura mierzona termometrem w pochwie po minimum 3 h spoczynku i o tej samej godzinie. Czyli tempki od 15 dc do 24 dc są wiarygodne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Widzę, że mnie ignorujesz bo piszę Ci prawdę 😊 no nic rób jak uważasz, to Twoje życie, Twoja ciąża i Twoja sprawa 😊 ale z mierzenia na oko to żadnych wniosków się nie wyciągnie 😊 powodzenia!
    Nie mierzę na oko. Od 15 dc. temperaturę mierzę termometrem w pochwie po minimum 3 h spoczynku i o tej samej godzinie czyli dokładnie tak jak to jest zalecane. Jedynie przy owulacji została ona określona na oko. Natomiast jeśli chodzi o ignorowanie to tak zignorowałam cię bo byłaś sarkastyczna i niemiła, zaś twoje teorie o mojej ciąży naprawdę nie są mi potrzebne. Bycie uprzejmym nic nie kosztuje. Ale dziękuję za radę by mierzyć temperaturę codziennie przez kilka cykli. Tak zrobię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2021, 13:15

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Nie mierzę na oko. Od 15 dc. temperaturę mierzę termometrem w pochwie po minimum 3 h spoczynku i o tej samej godzinie. Jedynie przy owulacji została ona określona na oko.
    Od nowego cyklu mierz codziennie. Po temperaturach można określić owulację, zagnieżdżenie i ewentualny początek nowego cyklu. Serio to jest przydatne jeśli starasz się o dziecko.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Od nowego cyklu mierz codziennie. Po temperaturach można określić owulację, zagnieżdżenie i ewentualny początek nowego cyklu. Serio to jest przydatne jeśli starasz się o dziecko.
    Tak zrobię. Miałam nadzieję że już po tych tempkach da się coś określić no ale jak za późno się za to zabrałam to od nowego cyklu będę mierzyć

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Tak zrobię. Miałam nadzieję że już po tych tempkach da się coś określić no ale jak za późno się za to zabrałam to od nowego cyklu będę mierzyć
    No tak na prawdę niewiadomo czy miałaś owulację w tym czasie co mówisz (13dc). Bo przed owu (na przykład) masz temperaturę 36,4. Dzień czy dwa przed owu jest wzrost do 36,6 mniej więcej o 0,2 stopnia) . W dniu owulacji może wystąpić znowu spadek. A potem gwałtowny wzrost np na 36,9 (zaczyna działać progesteron). Zobacz na moim wykresie, jestem akurat po owulacji. Spójrz co się działo z temperaturą.

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    No tak na prawdę niewiadomo czy miałaś owulację w tym czasie co mówisz (13dc). Bo przed owu (na przykład) masz temperaturę 36,4. Dzień czy dwa przed owu jest wzrost do 36,6 mniej więcej o 0,2 stopnia) . W dniu owulacji może wystąpić znowu spadek. A potem gwałtowny wzrost np na 36,9 (zaczyna działać progesteron). Zobacz na moim wykresie, jestem akurat po owulacji. Spójrz co się działo z temperaturą.
    No u ciebie był nagły wzrost a u mnie to tak nie wiadomo co. Już po śluzie płodnym na pewno jestem. Teraz już mało śluzu i kleisty. A takie jeszcze pytanie śluz rozciągliwy i przejrzysty czyli ten najbardziej płodny pojawia się przed, w trakcie czy po owulacji?

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    No u ciebie był nagły wzrost a u mnie to tak nie wiadomo co. Już po śluzie płodnym na pewno jestem. Teraz już mało śluzu i kleisty. A takie jeszcze pytanie śluz rozciągliwy i przejrzysty czyli ten najbardziej płodny pojawia się przed, w trakcie czy po owulacji?
    Teoretycznie taki rozciągliwy jest nazywany najbardziej płodnym. Ale np ja nie mam wcale takiego śluzu tylko sam wodnisty. Rozciągliwy miałam teraz przez 2h 🤷🏻‍♀️

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felinka94 wrote:
    Teoretycznie taki rozciągliwy jest nazywany najbardziej płodnym. Ale np ja nie mam wcale takiego śluzu tylko sam wodnisty. Rozciągliwy miałam teraz przez 2h 🤷🏻‍♀️
    Aha. Bo ja mam taki zawsze dzień max dwa w cyklu. W apke wpisuje się tylko pełne stosunki czy też te przerwane? Czy te przerwane też się liczą?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7632 9997

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Nie mierzę na oko. Od 15 dc. temperaturę mierzę termometrem w pochwie po minimum 3 h spoczynku i o tej samej godzinie czyli dokładnie tak jak to jest zalecane. Jedynie przy owulacji została ona określona na oko. Natomiast jeśli chodzi o ignorowanie to tak zignorowałam cię bo byłaś sarkastyczna i niemiła, zaś twoje teorie o mojej ciąży naprawdę nie są mi potrzebne. Bycie uprzejmym nic nie kosztuje. Ale dziękuję za radę by mierzyć temperaturę codziennie przez kilka cykli. Tak zrobię.

    Nie jestem sarkastyczna tylko szczera a to znaczna różnica. Nie będę ciuciać i udawać, że robisz dobrze bo tak nie jest 😊 powiedziałam zwyczajnie prosto z mostu bez rozpieszczania. Za grosz w tym sarkazmu nie było. Trzeba po prostu mierzyć. Ja żadnych teorii do Twojej ciąży nie tworzyłam odniosłam się do temperatur na oko czyli teoretycznie czułaś, że jest podwyższona lub nie i chodzi mi o to, że teoretycznie jesteś w ciąży. Bo teoretycznie możesz w niej być ale ciężko to powiedzieć po mierzeniu tempki na oko. Trochę więcej luzu, bo jestem jedną z ostatnich osób które są sarkastyczne 😊 jestem szczera i to trzeba rozróżniać 😊

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1005 488

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    No u ciebie był nagły wzrost a u mnie to tak nie wiadomo co. Już po śluzie płodnym na pewno jestem. Teraz już mało śluzu i kleisty. A takie jeszcze pytanie śluz rozciągliwy i przejrzysty czyli ten najbardziej płodny pojawia się przed, w trakcie czy po owulacji?

    Wiesz podobno zarówno skok temp. jak i śluz płodny mogą być dwa dni przed jak i dwa dni po owulacji. Dokładnie pokaże tylko usg.

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
‹‹ 922 923 924 925 926 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ