X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Aha. Rozumiem. Może zaskoczy w tym cyklu. A chodzisz na monitoring owulacji? Z tym byłoby ci łatwo wyznaczyć owulację

    Nie nie byłam na, monitoringu ale mam giną 25 stycznia to się dowiem co on postanowi ostatnio tylko leki miałam duphaston ale w tym cyklu nie mam żadnych leków i idzie Miesiączka z zdrowego jajnika to może się uda czekam do 13 styczniaa aby testować wtedy mi wypada Miesiączka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 21:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994 wrote:
    Nie nie byłam na, monitoringu ale mam giną 25 stycznia to się dowiem co on postanowi ostatnio tylko leki miałam duphaston ale w tym cyklu nie mam żadnych leków i idzie Miesiączka z zdrowego jajnika to może się uda czekam do 13 styczniaa aby testować wtedy mi wypada Miesiączka

    Kika to trzymam kciuki aby się udało✊🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale strasznie mnie piersi bolą i mam potforna zgagę

    W pierwszej ciazy z córką to przez całe 9m wymiotowałam a test był ujemny a ja już wymiotowałam
    Może robię sobie zbędne nadzieję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994 wrote:
    Nie wiem ale strasznie mnie piersi bolą i mam potforna zgagę

    W pierwszej ciazy z córką to przez całe 9m wymiotowałam a test był ujemny a ja już wymiotowałam
    Może robię sobie zbędne nadzieję

    Nie trać wiary, może zaskoczyło 🙂. Ile dni po ovu jesteś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 21:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Ile dni po ovu jesteś?

    Tego nie wiem dla tego wysyłałam wykres

    Post w temacie 'Interpretacja wykresu temperatury' https://www.babyboom.pl/forum/temat/interpretacja-wykresu-temperatury.107646/post-22046454

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarza kazał mierzyć tem to mieze 6.30 przed wstaniem z łóżka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994 wrote:
    Tego nie wiem dla tego wysyłałam wykres

    Post w temacie 'Interpretacja wykresu temperatury' https://www.babyboom.pl/forum/temat/interpretacja-wykresu-temperatury.107646/post-22046454

    Gapa ze mnie 🙈. Jak tak na wykres popatrzyłam to albo owulke miałaś 11 albo 15 albo był cykl bezowulacyjny 🤔. Jeśli owulka była 11 to 15 mógł być spadek implantacyjny chociaż to trochę wcześnie. A znowu 15 był ładny spadek na ewentualną owulację ale później ta temperatura nie jest wyższa niż ta przed owulacją więc też trochę nie pasuje. Obserwuj temperaturę, czy ma tendencję rosnącą. Poczekaj tak z 6 dni i na betę może idź, będziesz miała pewność. Bo tempka taka skacząca w cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 21:36

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzieki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Gapa ze mnie 🙈. Jak tak na wykres popatrzyłam to albo owulke miałaś 11 albo 15 albo był cykl bezowulacyjny 🤔. Jeśli owulka była 11 to 15 mógł być spadek implantacyjny chociaż to trochę wcześnie. A znowu 15 był ładny spadek na ewentualną owulację ale później ta temperatura nie jest wyższa niż ta przed owulacją więc też trochę nie pasuje. Obserwuj temperaturę, czy ma tendencję rosnącą. Poczekaj tak z 6 dni i na betę może idź, będziesz miała pewność. Bo tempka taka skacząca w cyklu



    Wiesz jakieś 2 wykresy w tył robiłam testy owulacyjny to 13 miałam dodatni i 14 a 15 już negatywny ale nie zaszłam w ciążę chociaż 13 były serduszka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994 wrote:
    Wiesz jakieś 2 wykresy w tył robiłam testy owulacyjny to 13 miałam dodatni i 14 a 15 już negatywny ale nie zaszłam w ciążę chociaż 13 były serduszka

    Testy pokazują że w ciągu 24-36 godzin nastąpi owulacja. Więc możliwe że 14 był dodatni ale owulka nastąpiła dopiero 15. I dodatkowo mogła owulacja się zatrzymać i nie pękł pęcherzyk w wyniku czego nie doszło do owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 21:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994 wrote:
    Wiesz jakieś 2 wykresy w tył robiłam testy owulacyjny to 13 miałam dodatni i 14 a 15 już negatywny ale nie zaszłam w ciążę chociaż 13 były serduszka

    Jak te testy owulacyjne robiłaś to oba miały taką samą ciemną kreskę czy jedna była trochę jaśniejsza ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 21:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    Jak te testy owulacyjne robiłaś to oba miały taką samą ciemną kreskę czy jedna była trochę jaśniejsza ?

    Jaśniejsza ale bardzo widoczne to byla 10.11.12 a 13 były obydwie ciemne i 14 też były obydwie bardzo ciemne a 15 już wygasła ledwo było widać kreskę tylko pod światło

    Wykonywałam idealnie o godzinie 12 po południu każdy test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 22:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika1994 wrote:
    Jaśniejsza ale bardzo widoczne to byla 10.11.12 a 13 były obydwie ciemne i 14 też były obydwie bardzo ciemne a 15 już wygasła ledwo było widać kreskę tylko pod światło

    Wykonywałam idealnie o godzinie 12 po południu każdy test

    Jeśli 13 i 14 były tak samo ciemne to bardzo możliwe że tego 15 była owulka, ewentualnie 14 wieczorem. Jeśli serduszkowałaś 13 to mogły plamniki nie dożyć, jeśli mają gorszą żywotność. No i jeszcze mógł ten cykl być bezowulacyjny. Najlepiej iść kilka dni po ewentualnej owulacji do gina żeby potwierdził czy owulacja była, tylko w ten sposób masz pewność co do owulacji

  • Karo Lina Ekspertka
    Postów: 333 62

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też proszę o pomoc w interpretacji wykresu. Wysyłam zdjęcie https://zapodaj.net/e9fbb35e01c58.jpg.html
    Mogła być owulacja? Wg mnie jakiś dziwny ten wykres. Dzisiaj i wczoraj dziwny spadek temperatury. Okres ma być 8stycznia więc jeszcze sporo czasu, cykle regularne zazwyczaj 27-29dni. W poprzednich cyklach przed okresem również odnotowywałam spadek temperatury, ale zawsze było to dzień przed, a nie tak jak teraz 4-5dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Hej. Ja też proszę o pomoc w interpretacji wykresu. Wysyłam zdjęcie https://zapodaj.net/e9fbb35e01c58.jpg.html
    Mogła być owulacja? Wg mnie jakiś dziwny ten wykres. Dzisiaj i wczoraj dziwny spadek temperatury. Okres ma być 8stycznia więc jeszcze sporo czasu, cykle regularne zazwyczaj 27-29dni. W poprzednich cyklach przed okresem również odnotowywałam spadek temperatury, ale zawsze było to dzień przed, a nie tak jak teraz 4-5dni

    Hej. Jeśli dodatni z testu wyszedł ci 12 to owulka była 13 lub 14. Masz wykres bardzo podobny do mojego, też taki niejasny mam 🙄. Albo cykl bezowulacyjny jeszcze może być. Spadek masz ale nieznaczny, może to implantacyjny 🙂. Na USG najlepiej iść po owulacji to się pewność będzie miało co do owulki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 14:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Lina wrote:
    Hej. Ja też proszę o pomoc w interpretacji wykresu. Wysyłam zdjęcie https://zapodaj.net/e9fbb35e01c58.jpg.html
    Mogła być owulacja? Wg mnie jakiś dziwny ten wykres. Dzisiaj i wczoraj dziwny spadek temperatury. Okres ma być 8stycznia więc jeszcze sporo czasu, cykle regularne zazwyczaj 27-29dni. W poprzednich cyklach przed okresem również odnotowywałam spadek temperatury, ale zawsze było to dzień przed, a nie tak jak teraz 4-5dni

    Masz nieznaczną różnice między temperaturami przed owulacją a tymi po owulacji. To oznaka że owulka najpewniej była tylko u ciebie trochę mała ta różnica. Gdzie i o której godzinie mierzysz tempke?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 14:23

  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny może rzucicie okiem na mój wykres, jest zupełnie inny niż w poprzednim miesiącu

  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6b496c077a8b1a6af01f7036b5015536.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koala27 wrote:
    Hej dziewczyny może rzucicie okiem na mój wykres, jest zupełnie inny niż w poprzednim miesiącu

    2 dnia po owulacji dziwny spadek. Owulka obstawiam że była bo masz sporą różnicę między temperaturami przed owulacją a tymi po owulacji. I tempka rośnie więc trzymam kciuki żeby zaskoczyło 🙂. A gdzie i o której godzinie mierzysz tempke?

  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka23 wrote:
    2 dnia po owulacji dziwny spadek. Owulka obstawiam że była bo masz sporą różnicę między temperaturami przed owulacją a tymi po owulacji. I tempka rośnie więc trzymam kciuki żeby zaskoczyło 🙂. A gdzie i o której godzinie mierzysz tempke?
    Staram się zaraz po przebudzeniu mniej więcej ok 7 rano i mierze w pochwie termometrem elektronicznym

‹‹ 927 928 929 930 931 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ