X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Temperatura

Oceń ten wątek:
  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do Journey
    tutaj znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie :

    https://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pytania-i-odpowiedzi/pomiar-temperatury/dlaczego-niektore-kolka-na-wykresie-temperatur-sa-pelne-a-niektore-puste-co-to-oznacza,142.html

    Izabellaaa lubi tę wiadomość

    hchyugpj7aywhof8.png
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 22 marca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Czy temperaturę mogę mierzyć termometrem elektoncznym? Tyle ze nim mierzy sie tylko na czole, wiec nie wiem czy to dokladne?

    mmargol lubi tę wiadomość

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mam pytanie, trzeciego dnia po Ovu mialam temp 36.9 dziś czyli czwaty dzien o 6 rano sie obudzilam i z ciekawosci zmierzylam temp mialam 36.5 ,z tym że moje regularne mierzenie temp jest zawsze po godzinie 9 i o tej wlasnie mialam 37 ktora jest wiarygodna? dodam ze dzis w nocy przechodzilam ogromny bol na dole brzucha :/
    8349e68c30fdcd66430acd6fbb0b22f5.png

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 23 marca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a jak wyglada ten termometr do mierzenia na czole? I jak chcesz go uzyc wlasnie "tam" ? :D

    Pelna nadzieji- 3 godz roznicy to moze byc za duzo. Temperatura podnosi sie im pozniejsza godzina. Wiarygodna temperatura powinna byc ta o 9 poniewaz o tej godzinie zawsze mierzysz. I nie testujmy temperatur 3 godz przed i 3 godz po bo to tylko maci w glowie. W metodzie jasna jest informacja- codziennie o tej samej porze. Wiec nie komplikujmy sobie sprawy :)

    ovufriend.pl
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 23 marca 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedż Kamila X :) w takim razie dalej mam nadzieję :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • unt Ekspertka
    Postów: 196 62

    Wysłany: 23 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ?

    mama 6 letniego synusia... walczymy o rodzeństwo...
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 23 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila X wrote:
    Karola a jak wyglada ten termometr do mierzenia na czole? I jak chcesz go uzyc wlasnie "tam" ? :D

    Pelna nadzieji- 3 godz roznicy to moze byc za duzo. Temperatura podnosi sie im pozniejsza godzina. Wiarygodna temperatura powinna byc ta o 9 poniewaz o tej godzinie zawsze mierzysz. I nie testujmy temperatur 3 godz przed i 3 godz po bo to tylko maci w glowie. W metodzie jasna jest informacja- codziennie o tej samej porze. Wiec nie komplikujmy sobie sprawy :)
    Dobra uwaga hahaha :D:D pytania mojego nie ma ;)

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 24 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :) tez sie usmialam ale nie tak od razu, najpierw wzielam sie za rzetelna odpowiedz a potem dopiero zaskoczylam :)
    Jesli chodzi o termometry to ja uzywam rteciowy, inne dziewczyny uzywaja elekronicznych a najlepiej to isc do apteki i kupic owulacyjny :)

    ovufriend.pl
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z temperaturą na początku cyklu...u mnie jest 36,83. Wydaje mi się, że to dużo w porównaniu do wykresów na forum.

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 25 marca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta nie porownuj swoich temperatur z temperaturami innych dziewczyn. Kazda z nas jest inna.
    Ja w drugiej fazie mam temperatury 37,3 a inne kobiety maja po 36,9. I obie sa prawidlowe :D

    marta1987 lubi tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • kamila1991 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 40 dc.. tempka z rana waha się między 36,5 a 36,9. W ciągu dnia od 2 tygodni nie spada poniżej 37,2.. test w 31dc był negatywny, ale sądzę, że było za szybko od ovulki.

    Skomentujecie?? :)

    https://ovufriend.pl/graph/ad58aceabb9034ac54512d4d06af1792

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 25 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, że możesz już dziś znowu testować...powinno być widać...trzymam kciuki!

  • kamila1991 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 25 marca 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :* może lepiej z rana ;)
    Tak szczerze mówiąc, to chyba żałuję, że zaczęłam mierzyć temp. Stałam się niewolnikiem termometru, Ovufriend to już moja strona startowa. Wykresy niektórych z Was znam na pamięć.. Porównuję do swojego wykresu, analizuję.
    Po co?
    Robię sobie tylko mętlik w głowie. Ajjjj

    Panikara się we mnie budzi ;)

    Mimo wszystko fajne towarzystwo tutaj można poznać. Pozdrawiam Was gorąco i dziękuję za kazdą radę ;)

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kamila, czytalalam Twoje wpisy na innych tematach.
    Twoja faza lutealna trwa 15 dni a po 18 dniach moznaby cos podejrzewac biorac pod uwage wykres. Skoro to 40dc to moznaby zrobic juz test :)

    ovufriend.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja tempka caly czas powyzej 36 i nie chce isc w gore poza 36.6

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia rzeczywiscie temperature masz niska. I w ogole dla mnie Twoj cykl to nowosc.
    A dlaczego mialas tak dlugie krwawienie?

    ovufriend.pl
  • kamila1991 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila X wrote:
    Hej kamila, czytalalam Twoje wpisy na innych tematach.
    Twoja faza lutealna trwa 15 dni a po 18 dniach moznaby cos podejrzewac biorac pod uwage wykres. Skoro to 40dc to moznaby zrobic juz test :)

    Dzięki imienniczko :) Właśnie wróciłam z apteki (pokazałam niemieckiej farmaceutce kartke z napisem "Schwangerschaftstest" :D ) ale zrobię dopiero rano ;)
    Właśnie mój facet chodzi szczęśliwy bo myśli, że okres spóźnia mi się 10 dni ;) a ja myślę, że te 3 dni są jeszcze mega niepewne..
    Ale ja chaotycznie piszę ;)

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało,ze imienniczka to jeszcze mieszkam w Niemczech :) wiec trzymam kciuki aby schwangerschaftstest byl pozytywny :D

    ovufriend.pl
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila X]Natalia rzeczywiscie temperature masz niska. I w ogole dla mnie Twoj cykl to nowosc.
    A dlaczego mialas tak dlugie krwawienie?


    Kamila X bo w listopadzie już nie przyszedł okres, poszlam w styczniu do ginekologa przepisał mi cos na wywolywanie nie pomoglo;/ wiec dziewczyna z forum mówiła żebym sie przeszla do endo.Wiec pojechalam na wizyte na ktorej sie okazalo ze mam tarczyce i przepisal mi on cypresta.Okres przyszedl po 4dniach brania tabl.Później to odstawiłam i teraz biore dupka od 16 do 25dc. Dlatego takie dlugie krwawienie,mam nadzieje ze sie ureguluje.Też nie wiem dlaczego mam takie niskie temp;/ Gdziekolwiek zajrzę na wykresy innych dziewczyn to maja powyżej 36,6

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Natalia to,ze masz nizsze temperatury od innych dziewczyn to nic dziwnego bo kazda z nas jest inna. Na Twoim wykresie widze,ze Twoje temperatury w drugiej fazie po kilku dniach sa na poziomie Twoich temperatur nizszych.
    Tak mysle,ze moze teraz ten cykl "szaleje" skoro przyszedl po tak dlugim czasie, dodatkowo problemy zdrowotne i pewnie potrzebujesz czasu i byc moze lekow by to uregulowac.

    ovufriend.pl
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ