X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 4 tydzień - wizyta u gina i usg
Odpowiedz

4 tydzień - wizyta u gina i usg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety niemiła niespodzianka. Hcg spadło do 179. Na USG jest pęcherzyk ale jeśli jutrzejsze HSG wyjdzie tak samo lub niżej to mogę sie pożegnać z ciąża...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 19:38

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pierwsza wizyta u ginekologa też była w 4 tc. Było widać tylko małą kropeczkę. Lekarz kazał przyjść za 2-3 tygodnie i też nic konkretnego nie usłyszałam.
    Dopiero na następnej wizycie dowiedziałam się szczegółów bo było więcej widać po prostu.
    Głowa do góry i nie stresuj się :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    U mnie niestety niemiła niespodzianka. Hcg spadło do 179. Na USG jest pęcherzyk ale jeśli jutrzejsze HSG wyjdzie tak samo lub niżej to mogę sie pożegnać z ciąża...
    jedyne co teraz mozesz to sie nie stresowac :*

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czujecie jakies bole?Podbrzusze macica?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    jedyne co teraz mozesz to sie nie stresowac :*

    To nie takie proste...czuje jak mi to ulatuje pomiędzy palcami a ja nic nie mogę zrobić.

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    To nie takie proste...czuje jak mi to ulatuje pomiędzy palcami a ja nic nie mogę zrobić.
    Rozumiem, też bym się bała.Ja się rozchorowałam całkiem i boje się żeby to w tak wczesnej ciąży nie zaszkodziło

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem w końcu w którym dc miałam owulację i ile ma ciąża.Robiłam testy owu 10-14 dc bo tak w zeszłym miesiącu monitoring pokazał owulację.Coś mnie podkusiło i 17dc test pozytywny i to jaka wyraźna kreska, lepsza od testowej i teraz ciekawe czy to wtedy zaszłam czy już było po i test wykrył ciąże.Słyszałyście o tym że owulacyjne szybciej wykrywają?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Ciekawa jestem w końcu w którym dc miałam owulację i ile ma ciąża.Robiłam testy owu 10-14 dc bo tak w zeszłym miesiącu monitoring pokazał owulację.Coś mnie podkusiło i 17dc test pozytywny i to jaka wyraźna kreska, lepsza od testowej i teraz ciekawe czy to wtedy zaszłam czy już było po i test wykrył ciąże.Słyszałyście o tym że owulacyjne szybciej wykrywają?


    Mi w zeszłym cyklu test owulacyjny wyszedł w 28 dniu pozytywnie a w ciazy nie byłam:) nie bardzo im ufam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Rozumiem, też bym się bała.Ja się rozchorowałam całkiem i boje się żeby to w tak wczesnej ciąży nie zaszkodziło


    Myśle ze to dziecku nie zaszkodzi. Musisz tylko duzo wypoczywać i wygrzewac:)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Myśle ze to dziecku nie zaszkodzi. Musisz tylko duzo wypoczywać i wygrzewac:)

    Kiedy idziesz na bete?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Mi w zeszłym cyklu test owulacyjny wyszedł w 28 dniu pozytywnie a w ciazy nie byłam:) nie bardzo im ufam
    A ja robiłam też w cyklu kiedy miałam monitoring i zgadzało się wszystko, po owulacji kreseczka była słabiutka:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 13:01

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Kiedy idziesz na bete?

    Dziś zrobiłam betę...123, kiepsko nawet bardzo. Odstawiam leki i czekam na @:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 14:20

  • suzie Koleżanka
    Postów: 43 16

    Wysłany: 27 marca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    jestem w 5 tygodniu ciąży, 4 kwietnia mam mieć usg, strasznie się stresuję, bo jestem po jednym poronieniu (puste jajo płodowe), mam nadzieję, że historia się nie powtorzy...




    34bwdqk3gbf2b3y6.png

    lrrz2lg.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dziś zrobiłam betę...123, kiepsko nawet bardzo. Odstawiam leki i czekam na @:(

    Kurcze :(

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • muamua Ekspertka
    Postów: 195 123

    Wysłany: 27 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dziś zrobiłam betę...123, kiepsko nawet bardzo. Odstawiam leki i czekam na @:(
    A jaką miałaś betę zanim zaczęła spadać?

    ganns65g873vd173.png
    23.03. - 13 dpo - 108 (3 tc 5 dzień), 25.03. - 15 dpo - 316 (4 tc), 01.04. - 22 dpo - 3541 (5tc)
    14.04. - <3 - 6t6d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dziś zrobiłam betę...123, kiepsko nawet bardzo. Odstawiam leki i czekam na @:(

    A na wizyte kiedy jestes umowiona?

    Aska84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzie wrote:
    Cześć dziewczyny,

    jestem w 5 tygodniu ciąży, 4 kwietnia mam mieć usg, strasznie się stresuję, bo jestem po jednym poronieniu (puste jajo płodowe), mam nadzieję, że historia się nie powtorzy...




    34bwdqk3gbf2b3y6.png
    Witaj Suzi:-) Twoja ciaza starsza od mojej dwa dni:-) pamietaj ze teraz spokoj jest nawazniejszy dla malenstwa:-)

    suzie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    A na wizyte kiedy jestes umowiona?


    Juz była na wizycie, kosmowka sie odkleja. Ale to i tak jest do odratowania. Niestety spadające hcg juz nie:(( lekarz kazal odstawić leki i czekać na @ a to czekanie to jest jakiś dramat. Czujesz ze coś ulatuje ci z rak a nie możesz tego zatrzymać. Niech sie juz to skończy:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 08:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muamua wrote:
    A jaką miałaś betę zanim zaczęła spadać?

    1 beta 374
    2 beta 534
    3 beta 179
    4 beta 123:(

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 28 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczynam się bać wizyty że w ciąży nie jestem a wynik testu zafałszowała torbiel albo tsh. Oby nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 10:57

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ