X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 4 tydzień - wizyta u gina i usg
Odpowiedz

4 tydzień - wizyta u gina i usg

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawia mnie czy ten przyrost hcg jest u mnie prawidłowy. 20.03 był 378,90 a 23.03 tylko 536,80. Oczywiście w symulacji wyszło ze wzrost jest za mały ale przecież w początkowej fazie ta wartość nie zawsze musi sie podwajać. Czytałam gdzieś ze czasami sięga 66%. Sama nie wiem zaczynam sie martwić...

    Katarzyna87 lubi tę wiadomość

  • bella88 Autorytet
    Postów: 433 480

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Niestety sen nie pomógł. Dalej boli. Będę jechać do pracy to kupię paracetamol. Nie ma wyjścia.

    25 cs o drugie maleństwo
    29.04 10dpo - ||
    05.05 16dpo Beta 1113 mlU/ml, Prog 35,60 ng/ml
    07.05 18dpo Beta 2307 mlU/ml
    Wizyta 29.06 godz. 18.45 prenatalne
    oar8skjo7l38xs7t.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dziewczyny zastanawia mnie czy ten przyrost hcg jest u mnie prawidłowy. 20.03 był 378,90 a 23.03 tylko 536,80. Oczywiście w symulacji wyszło ze wzrost jest za mały ale przecież w początkowej fazie ta wartość nie zawsze musi sie podwajać. Czytałam gdzieś ze czasami sięga 66%. Sama nie wiem zaczynam sie martwić...
    Nie stresuj się :)
    Ja zrobiłam kilka testów i boje się o to że druga kreska nie jest mocna a bete jakbym zrobiła to paranoja :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Nie stresuj się :)
    Ja zrobiłam kilka testów i boje się o to że druga kreska nie jest mocna a bete jakbym zrobiła to paranoja :D

    Ja właśnie dziś robiłam test siusiany i kreska wyszła o wiele słabsza niż 2 dni temu. Za dużo tych zbiegów okoliczności...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy mozna brać APAP ja mam wizyte u gina w piątek zobaczymy czy cos będzie widać ;-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam teraz i krecha ciemniejsza o wiele bardziej.Zależy od testu, u mnie strumieniowe wychodziły słabiej niż płytkowe

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Dziewczyny zastanawia mnie czy ten przyrost hcg jest u mnie prawidłowy. 20.03 był 378,90 a 23.03 tylko 536,80. Oczywiście w symulacji wyszło ze wzrost jest za mały ale przecież w początkowej fazie ta wartość nie zawsze musi sie podwajać. Czytałam gdzieś ze czasami sięga 66%. Sama nie wiem zaczynam sie martwić...

    Dlatego ja nie robie bety:-) nie stresuj sie Aska:-) czekaj na wizyte, malenstwo potrzebuje spokoju:-) :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 ktory to tydzien? :-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedlug kalendarza na str 4 tydz 5 dzien :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 06:38

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jak Wy to zrobilyscie ze pod postami macie w ktorym tc jestescie :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Magu Autorytet
    Postów: 1281 727

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są suwaczki. Kliknij na suwaczek którejkolwiek z nas, przejdziesz na stronę, gdzie będziesz mogła stworzyć swój. Wybierasz tło, wskazówkę itp. no i musisz wpisać dane dot. ciąży. :) Wygeneruje się link, który musisz wstawić w ustawieniach konta w podpisie.

    3jgxvfxmmo60rzi2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    Wedlug kalendarza na str 4 tydz 5 dzien :)

    Idziemy łeb w łeb:))))

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I git :) dziękuje Magu.
    Aska84 Dziś masz tą wizytę?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki poradzicie mi coś?Mój narzeczony pracuje od rana do nocy, mieliśmy razem zamieszkać we wrześniu ale teraz taka sytuacja, cały czas siedziałabym sama, rodzice ok 60km ode mnie a jak coś się stanie?Nikogo w domu...Nie wiem jak to rozwiązać

    Martika87 lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 a co ma się stać trzeba myśleć pozytywnie dla mnie liczy się bycie razem:-) obecnie mieszkamy u teściów i do 16-17 jestem sama bo już na zwolnieniu siedzę moi rodzice 30km ode mnie, jesteśmy w trakcie kupowania mieszkania i juz nie mogę doczekać się przeprowadzki;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga23 wrote:
    I git :) dziękuje Magu.
    Aska84 Dziś masz tą wizytę?


    Taaak dziś wizyta:))

    Ja mam podobna sytuacje. Mój mąż wciąż zapracowany a ja siedzę 2 tydzień na urlopie:( może jak juz będziesz po wizycie lekarza to weź l4 i jedz do rodziców. Ja chyba tak zrobię bo inaczej tu oszaleje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) Mogę się przyłączyć? :) Mam pytanie. Kilka dni temu dowiedziałam się o mojej wymarzonej ciąży. Jakiś czas temu zarezerwowaliśmy sobie wyjazd do Austrii i mamy jechać za tydzień. Czy myślicie, że mogę spokojnie jechać? Czy zmiana ciśnienia/klimatu nie zaszkodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    Hej dziewczyny:) Mogę się przyłączyć? :) Mam pytanie. Kilka dni temu dowiedziałam się o mojej wymarzonej ciąży. Jakiś czas temu zarezerwowaliśmy sobie wyjazd do Austrii i mamy jechać za tydzień. Czy myślicie, że mogę spokojnie jechać? Czy zmiana ciśnienia/klimatu nie zaszkodzi?


    Chyba skonsultowalabym to z lekarzem, ale wydaje mi sie ze na tym etapie ciazy taki wyjazd niczemu nie zagraża.

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy zarezerwowane wakacje na sierpień i nie wiem co z tego będzie :/

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aska84 wrote:
    Chyba skonsultowalabym to z lekarzem, ale wydaje mi sie ze na tym etapie ciazy taki wyjazd niczemu nie zagraża.


    Dzięki za odpowiedź. Jedyne czego się boje to tych wysokości - wiadomo jak to lodowiec - wysoko.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ