X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 8 tydzień plamienie
Odpowiedz

8 tydzień plamienie

Oceń ten wątek:
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 4 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, rozbawiłaś mnie " palcem";)
    Oj, wierzcie mi, też bym już chciała być chociaż w 3 miesiącu. Wiedzieć, że jest ok i dostać łyk energii, tak jak piszesz Aniu.

    Taka trochę niedożycia jestem.. I senna, i właśnie też ten ból glowy..

    Ale słuchajcie!
    Kupiłam na receptę lutkę 100. W opakowaniu własnie był ten aplikator, więc domyślilam się, że do czegoś to służy;)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak zobaczylam ten aplikator - od razu wiedzialam, ze nie bede go uzywac hehe zreszta leki dopochwowe, czy tez globulki itd nie sa mi obce i jakos zawsze tak palcem, bez innych udziwnien stosowalam. Powinni wycofac ten aplikator, bo wiekszosc potem strasznie sie stresuje przez te plamienia :/

    no senna tez dzis jestem, na nic sil nie mam... zaczynam sie rozgladac za spodniami ciazowymi lub jakimis dresami, bo niby nic nie przytylam, a jednak w spodniach juz mi za ciasno :D

    Fairuza lubi tę wiadomość

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 4 października 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz wrażenie, że jak założysz dżiny, to Cię ściska w brzuchu;)
    Mi wygodniej chodzić w sukienkach i spodnicach. I już nie mam wprawy chodzenia w szpilkach. Jakaś wolna jestem;)

    Aniu, dużo masz tych plamień?
    Wczoraj jak zastosowałam na noc, hehe, aplikator, to plamienia zostało na nim, a rano to chlusnęło w łazience..brrr

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie sciska mnie tam i juz kupilam jedna pare spodni z obszytym materialem od gory (takie dzinsy ciazowe) :)

    no dzis nawet nie mialam sluzu zabarwionego, kompletnie czysto. Staram sie gleboko nie wkladac lutki, moze to wlasnie dalo efekt.

    No widzisz - koniecznie palcem kochana! zostaw ten aplikator, bo bedziesz sie tylko stresowac...

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 4 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, a plamienia w jakich mialaś sytuacjach?
    Bo ja jak leżę, jest ok. Jest b. malutko.. A jak chodzę, to jest tego więcej..
    Dziś też już mam tego mniej.. W sumie moze dlatego, że leżę wentylem do gory..;)
    Ale nie kraczmy..

    masz też taki wzdęty brzuch?
    On zapewne przeszkadza w noszeniu dzinow;)
    Też za jakiś czas coś kupię. Ale odczekam jeszcze chwilę czasu..
    Jestem po 2 stratach w b.wczesnej ciąży i jednak coś zostaje w psychice i czlowiek panikuje. To jest takie silne..

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, ja plamienie mialam w sumie z rana, bez wzgledu czy leze, czy chodze itd
    Dzis juz drugi dzien czysto, wiec chyba ta lutke za gleboko wkladalam, a teraz juz nie podraznia mi nadzerki - w czwartek schodze juz z dawki progesteronu na nizsza :)

    tak, brzuch mam wzdety, dzis stanelam na wadze - 1 kg na plusie, wiec mysle, przyrost dobry jak na ten czas.

    Wiesz, ty mialas 2 straty, to sie boisz, a ja cudem zaszlam w ciaze i tez mam mega stres bo jakbym poronila, ciezko znowu byloby mi zajsc... Nie wiem czy w ciagu calej ciazy bede sie tak naprawde w pelni cieszyc "ciaza" bo mimo, ze dopiero jest I trymestr, ja juz w glowie mam tylko mysli, zeby bylo zdrowe, jak sie urodzi... <3

    taka rola matki - zawsze bedzie juz martwic sie o swoje dziecko, nic na to nie poradzimy...

    ps to moze lez kochana, jak ci to pomaga... <3

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 5 października 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Taka rola matki.
    Fajnie, że zaszłaś w ciążę, tym bardziej, że u Ciebie z tym trudniej.
    Ważne, żeby przetrwać do 3 miesiąca, kiedy łożysko przejmie funkcję.
    Nigdy do tego etapu nie dotarłam niestety..

    Mam nadzieję, że będzie ok.
    2 razy miałam skrzepiki, więc mam nadzieję, że to nie to, o czym myślę..
    Dziś oddałam krew, aby sprawdzić bhcg..

    Ty też się trzymaj. Za parę tygodni będziesz się cieszyć ciążą:)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj znac jak beta :) kciukam za ladny przyrost, choc potem im bardziej ciaza zaawansowana, beta wolniej rosnie, zebys tez od razu nie panikowala, wazne by cos przyrosla :) Buzka :*

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 5 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wynik bhcg.
    Miałam 6337, a po 4 dniach mam 14,795.
    Czyli przyrost jest.
    Zastanawiam się jak to wygląda. Bo ogólnie po 96h powinno wzrosnąć 175%. Ale też czytałam, ze powyżej 6000 tyś, przyrost jest mniejszy.
    U mnie wychodzi przyrost 133%.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie wydaje, ze jest ok :)

    a ja dzis mialam znow sluz lekko podbarwiony na brazowo, ale troszke tylko... cos mi sie wydaje, ze od tej nadzerki, to juz chyba cala ciaze tak bede miala :/ dr mowila, ze zmiana jest duza i prawie na cala szyjke, eh... no ale, grunt, zeby maluch zdrowo rosl :)

    milego dnia :)

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 października 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli lekarka mówiła o nadżerce, to prawdopodobnie od tego..
    Nawet jeśli Aniu, tak miało by być przez całą ciążę, to niech i tak będzie. Ważne, żeby było wszystko dobrze.
    Ja też męczę się z plamieniami..
    Wczoraj miałam po nocy i dzisiaj też.. A tak to cisza..
    Bardzo bym była przeszczęśliwa, gdyby lekarz i u mnie stwierdził nadżerkę..
    Oczywiście zrezygnowałam z aplikatora, a zastosowałam sławny " paluszek";)
    I ciągle zastanawiam się z przyrostem. Czy faktycznie tak jest, że po 6 tysiącach przyrost jest wolniejszy i podwojnie przyrasta po 96h.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem, to jest wolniejszy, ale nie pamietam od jakiej wartosci spowalnia wzrost hcg <3 ja w sumie robilam 2 razy tylko bete, wiecej nie, wolalam poczekac na USG, stwierdzilam, bedzie co ma byc... kiedy masz USG, wizyte?

    Moze i masz racje - mniej sie stresuje, bo wiem skad to pochodzi, to niby plamienie... za pierwszym razem od razu strach, i mysli, ze zaczelo sie poronienie.

    Jak patrze na twoj suwaczek, to juz mozna zobaczyc zarodek i nawet uslyszec bijace serduszko. Ja slyszalam serduszko gdy bylam w 6 tyg 3 dniu ciazy :D

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 6 października 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 tygodni jest od miesiączki. A od owulacji będzie za parę dni dopiero 6 tydzień.. Więc, kurczę, nie wiadomo jak to będzie.
    Jutro mam na 16.00 usg.. brrrrrrr..

    Mam nadzieję, że częściej wypoczywasz.
    A, czyli nie szalałaś w ogóle z bhcg. I masz rację. Wazniejsze jest to co na usg, aniżeli w wynikach.

    Też bym chciała usłyszec, że mam nadżerkę;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe bo jeszcze sobie wykrakasz ta nadzerke :P jak widac z nadzerka maluch moze zdrowo rosnac, tyle ze ja mam wiekszy dyskomfort...

    hm... wiec moze jeszcze nic nie byc widac oprocz pecherzyka, a kolejne usg pewnie bedziesz miala w odstepie 2 tyg, zeby sprawdzic czy cos juz widac ;)

    ja cala ciaze nie bede pracowac, juz mam dosc - bo nie ma czym sie zajac, ale co zrobic :P poki co od wizyty do wizyty u gina zalatwiam sobie zwolnienie lekarskie i zanosze do PUP, bo wyobraz sobie ze wredne babsko kazalo mi pracy szukac nawet podczas ciazy, no i pokazywac np na jakie maile wyslalam swoje cv, ze jestem aktywna bezrobotna, masakra. Wkurzylam sie i wzielam to zwolnienie. Takze wiekszosc dnia siedze, leze, odpoczywam - nie wiem jakby bylo, gdybym musiala wciaz pracowac. Jakis czas temu dzwignelam tez cos ciezszego, to tak sie balam, ze cos sie stanie, ale potem na USG ostatnim bylo widac, ze maluch mial sie dobrze. Wyobraz sobie, ze takie malenstwo, a juz sie ruszalo na USG, tylko zanim poczuje te ruchy, jeszcze daleeeeekaaaaa droga :)

    Rzucilam przed IVF prace, zeby moc w spokoju przejsc ta ciaze, bes stresow, itd... Ty pracujesz?

    Powodzenia na wizycie :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ