X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam! i czekam na wieści ;) U mnie jeszcze fatalnie bo dopiero (jak się dostanę) to za 2 tygodnie będę mogła iść do gina aaaaaaaa ;(

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Marttom :D dzisiejsza beta 228, czyli przyrost prawidlowy :) uspokoilam sie. Jedyne co mnie dreczy to przeziebienie... Tak bardzo nie pozadane, nawet nie ma jak sie ratowac, tylko domowe sposoby. Ja tez pojde na 2 tygodnie. Wczesniej nawet nie ma sensu, bo nie wiadomo czy cos zobaczy na USG :) powodzonka.

    Marttom lubi tę wiadomość

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Shaanti Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej szukam wsparcia, jestem załamana przyrostami mojej bety. W sierpniu tego roku poroniłam, teraz chyba też nie zapowiada się dobrze...Mam takie dziwne przyrosty bety, najpierw skoczyła o 300 % a teraz nawet się nie podwaja. Jestem po criotransferze. Miała któraś z Was podobnie?

    6 dpt 23,1
    8 dpt 106,7
    10 dpt 182
    13 dpt 273,5

    Endo I st.
  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel super! Wychodzi na to ze to ten sam tydzien chyba? Ja juz sie dzis umowilam na 21 grudnia. Żeby w święta nie oszaleć.
    Przeziebienie w ciąży masakra ja prawie cały 3 trymestr chodziłam chora.

    Shaanti ja niestety się nie znam wiec nie podpowiem :(

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 13 grudnia 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marttom jednak jutro ide do lekarza... Jedyny wolny termin do konca roku, wiem ze pewnie nie wiele zobacze, ale mam bardzo ciezka prace i boje sie o fasolke :( wiec lepiej isc odrazu... W pracy mam mase stresu, musze ciagle dzwigac itd... Zobaczymy co mi gin powie :);)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2017, 23:35

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marttom... Bylam u lekarza i nic zupelnie nie zobaczyl..ani pecherzyka ani zarodka, jestem zalamana :( dobrze ze nie bylas tak szybko... Ide znow 21 grudnia, mam nadzieje ze bedzie widac pecherzyk :( na to wychodzi ze moja ciaza jest mlodsza niz sie wydawalo albo... Zle sie rozwija :( ale musze byc dobrej mysli i czekac...

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marttom to znowu ja.... Zrobiłam po wyjściu od Gina Bete, i mam juz wyniki. Wyszła 824,9 mlU/ml, wiec przyrost super, nawet większy niż powinien być :) Pani doktor powiedziała, że od 1500 dopiero widać pęcherzyk, wiec nie było szans żeby zobaczyła cokolwiek. Obie musiałyśmy mieć późno owulke, skoro taka młoda ciąża i małe pęcherzyki :) Zobaczymy co nam wyjdzie w czwartek 21, bo obie w ten dzień mamy wizyty :)

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babel mniej mnie tu bo byłam z synkiem z szpitalu (mial planowana operacje) a teraz jeszcze nadal dochodzi do siebie i codziennie jedzdzimy na kontrole. Nawet nie mam jak do lekarza isc ani kolejnej bety zrobic. Pewnie też nic nie byłoby widac. Jeszcze stres który przechodzę nie wpływa dobrze na kropeczkę pewnie ale liczę ns to,ze jest silna.
    Śmiesznie sie złożyło z tymi wizytami

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marttom wszystko bedzie dobrze... Ja tez musze do pracy chodzic a napewno to dobrze nie robi :( co ma byc to bedzie. Powrotu do zdrowia synkowi i oby fasolki byly silne ;)

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję :) Dziś mam kryzys okropny, chyba jak wrócimy do domu to polece jeszcze na betę przed wizytą.

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob dla swietego spokoju ;) i daj znac :)

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze być w końcu w domu! Oczywsicie nie wytrzymałam i zrobiłam test jak tylko wróciliśmy ledwo kropelka a juz dwie mega krechy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2017, 23:08

  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziesiejsza beta 10047,65

  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marttom to bardzo wysoka beta. Ja wczoraj mialam 3400 niecale.. :) Twoja bardziej poszla do gory. Mam nadzieje ze do jutra urosnie mi jeszcze... Ciesze sie ze u Ciebie wporzadku :)

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, ja jestem całkiem zielona jesli chodzi o temat B-HCG, bo dopiero co zobaczyłam na teście dwie kreseczki i teraz strasznie sie boje czy wszyustko ok z ciążą.... Chciałabym dziś zrobic badanie krwi a wizyte u gin mam dopiero 29 XII.
    Czy jesli będe robić betę co 2-3 dni i wyniki będzie wzrastac to znaczy ze wszystko jest ok z ciążą i mogę sie przestać (taa jasne;) martwic?

    3i492n0agf4rykt3.png
  • bąbel922 Autorytet
    Postów: 450 109

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) w dwa dni musi wzrosnac drugie tyle, wtedy wiadomo ze rozwija sie prawidlowo, a przynajmiej powinno ;)

    Aniołek... 11 tydzień :(
    3jgxxzdvbdybw5ra.png

    2 cs po rocznej przerwie.
  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia dokladnie tak jak pisze bąbel. Jak zrobiłaś dziś to zrób o ppdobbej porze w piątek. W razie czego sa tez kalkulatory bety w Internecie ktore obliczaja %przyrostu :)

    Bąbel ja na początku przeczytalam nie 10 000 a 1000 ucieklo mi zero i sie przerazilam. Twoj przyrost tez w normie wg OM i bety u mnie 7 tydzień wiec moze dlatego jest wyzsza. Teraz odliczam czas do jutra do 17:30

  • Karolajna8919 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki bety wynik 19426. Tak wyglądają moje przyrosty:
    15.12-5761
    18.12-10924
    20.12 -19426
    Jak wpisuje wyniki w kalkulator to tylko drugi wynik był poniżej normy. Ten dzisiejszy jest w normie przyrost w granicach 77.8% w ciagu 48 h. Co sadzicie? Dodam że robię ta bete ponieważ na ostatnim usg w 6tc i 2 nie było widać zarodka ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2017, 17:16

  • Marttom Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nie znam ale skoro przyrosty sa ok. Ten pierwszy chyba nie duzo poniżej normy? A kiedy masz kolejna wizyte? Moze tez owulacja się przesunela?? Albo trzeba isc do innego lekarza?

  • Karolajna8919 Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja mogła była 16 lub 17 dc. Drugi wynik był poniżej normy, przyrost wyniósł tylko 53% a dzisiejszy jest w porządku raczej.koeljan wizyta tuż po świętach 27 grudnia. Najgorsze to czekanie... We wrześniu poronilam w 10 tygodniu stąd moje obawy ;( boję się że tym razem będzie puste jajo plodowe;(

‹‹ 200 201 202 203 204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ