X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Beta hcg wyniki pomocy!!!!
Odpowiedz

Beta hcg wyniki pomocy!!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...
    Mam problem a właściwie jestem zdezorientowana. Wczoraj zrobiłam beta hcg ponieważ od kilku dni miałam mdłości , bóle podbrzusza , parcie na pęcherz i częste oddawanie moczu. Z mężem staramy się o dziecko od roku.... Dziś odebrałam wynik beta hcg i jest 7,33 mlU/ml.

    Powiedzcie mi czy to ciąża? Bo nie wiem czy mam się cieszyć czy nie. Pani w ośrodku zdrowia mówi że jest to pozytywny wynik ale żeby powtórzyć betę za dwa dni....
    Ktoś coś??

    Paula.
  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 12 września 2017, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest to wynik pozytywny ale radzila bym za 2 dni zrobic ponownie

    ladylilusx3
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie pani w ośrodku też mi tak powiedziała.... Nie wiem czy mam się cieszyć... W sumie bardzo się ucieszyła jak mi powiedzieli że pozytywny... To niby 3tydz? Nie za niskie hcg jak na 3tydz?

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 12 września 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Grudzien

    Na tak wczesnym etapie ciązy beta powinna rosnąć w przciągu 48h , wiec jeden wynik nic nie da, musisz badanie powtórzyć i wtedy zobaczysz czy wzrasta...czego ci życze!!na spokojnie powtorz badanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 19:21

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobię w czwartek jeszcze raz ale przy takim wyniku mozna juz mowic o ciazy?

    Paula.
  • mariposa22 Przyjaciółka
    Postów: 108 104

    Wysłany: 12 września 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsza betę miałam 8,32, po 48 godzinach wynosiła już 32, a po kolejnych 168. Powodzenia :)

    cb7wugpjzduadl9q.png
    Aleksander <3
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 12 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się stresuje.... Bardzo długo czekaliśmy z mężem na tą wiadomość.... Jutro rano ide do ginekologa ... Co mam zrobić? Czy dostanę zwolnienie do pracy? Pracuje w Biedronce a tam trzeba się nadzwigac więc muszę jutro poprosić o zwolnienie

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 12 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina
    Spokojnie, wiem przez co przechodzisz! porozmawiaj z lekarzem , powinien Ci dac zwolnienie , noi przede wszystkim powtorzyc badanie... Ja juz niepowtarzam tylko czekam 6/7 tyg zeby isc na usg...wiec ttzymamy kciuki za wszystkie walczące , starające sie o maleństwo.

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę właśnie powtórzyć betę... Tamta robiłam w poniedziałek więc 48h minelo . Jadę zrobić betę i do ginekologa. Trzymajcie kciuki mamuśki :))

    Paula.
  • Ladylilusx3 Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 13 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki powodzenia daj znac co ci wyszlo :)

    ladylilusx3
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać. Dziś po 16stej będę miała wynik. Teraz czekam u gina i zastanawiam się co mi powie...

    monik84111 lubi tę wiadomość

    Paula.
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ginekolog kazal czekać na wynik drugiej bety , powiedział że przy takiej becie jaka mi wyszła ta pierwsza czyli 7,33 może to być dopiero 2tydz a jeśli druga beta nie wyjdzie większa i miesiączka przyjdzie to ciąży nie ma :( jestem załamana... Teraz tylko modlę się i czekam na wynik drugiej bety. Będę miała dziś po 16.

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina

    ile Ci sie spoznia miesiaczka? i w jakim terminie robilas pierwsze badanie bety??

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem przed miesiączką. Pierwsze badanie robiłam 11 września a drugie dziś. Miesiączkę powinnam mieć za 4dni.

    Paula.
  • Dominika32 Autorytet
    Postów: 692 591

    Wysłany: 13 września 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i czekam do 16 koniecznie daj znac.Powodzenia

    w57vrjjgdjn1sode.png

    qdkkkqi1yy4kqg9a.png

    lprkcwa1u3xyt21v.png

  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać na przerwie w pracy. Dziewczyny a jeszcze jedno pytanie mam które mnie nurtuje.... O czytałam się juz tyle tego że masakra. Norma beta hcg niby jest od 5-50mlU/ml to jest 3,4 tydzień. Czyli na to wyglada że jestem w ciąży? Raczej nie może to byc fałszywy alarm?

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina
    Wychodzi na wynik pozytywny jednak do okresu masz jeszcze czas...wiec spokojnie , teraz trzeba obserwować wzrost bety i cierpliwie czekać

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga beta poniżej 1.... :( Jak to możliwe????

    Paula.
  • monik84111 Koleżanka
    Postów: 89 7

    Wysłany: 13 września 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinko
    Bardzo mi przykro!:(

    Czasami się tak dzieje...czekaj teraz na miesiączke i idz najlepiej do ginekologa , czy bierzesz moze jakies leki ''wspomagające '' zajście w ciąże?bo piszesz , ze z mezem staracie się już ponad rok więc warto się przebadać i na spokojnie zacząć starania....wiem, że to Cie teraz niepociesza, ze mialaś nadzieje, ale musisz byc silna- wiem co mówie!

    monik84111
  • Paulina Grudzień Koleżanka
    Postów: 54 1

    Wysłany: 13 września 2017, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę tylko kwas foliowy.... Teraz to już odpuszczam totalnie bo im bardziej chce tym chyba gorzej mi to wychodzi... A później rozczarowanie takie jak dziś.... Byłam niemalże pewna.. a tu pech... Mam nieregularne @ i nie wiem za bardzo jak liczyć te cykle, dni płodne owulacja itd.....

    Paula.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ