X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 24 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    u ciebie który tydzień?

    8 tydzień

    81clk9i.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 24 listopada 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też 7-8 tydzień, na ovu jeszcze piszą coś takiego w Cotygodniowe informacje:
    Możesz odczuwać łagodne bóle, podobne to tych w trakcie miesiączki. Są one spowodowane powiększaniem się macicy. Twoja macica wykonuje teraz intensywną pracę.
    Niektóre kobiety odczuwają w tym czasie gwałtowny, przeszywający ból w dolnej części pleców, w pośladkach lub w bocznej części nóg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 20:40

    coliberek lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • kobietka26 Koleżanka
    Postów: 35 34

    Wysłany: 24 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , jestem tu nowa , to moja druga ciąża , pierwszej niestety nie donosiłam poroniłam w 7tc , teraz puki co mam 4 testy ciążowe pozytywne , od piątku bolał mnie brzuch jak na miesiączkę , przychodził i przechodził , zadzwoniłam do lekarza , na ból kazał łyknąć nospę , no i mam od wczoraj takie beżowe plamienia , wczoraj raz je zauważyłam na papierze toaletowym ,a dziś już 3 razy ,ale tylko na papierze wkładka czysta i wczoraj i dziś , jutro mam iść do ginekologa kazał też brać luteinę 2 razy na dzień , u nas na IP jest tragedia w weekendy dlatego najpierw poczekałam jak będzie po nospie i przeszedł ból , dziś odpukać już nie boli , natomiast ten śluz mnie niepokoi , wiem ,że to temat tylko o bólu brzucha ,ale nie bardzo wiem jeszcze gdzie napisać o tym , w poprzedniej ciąży nic takiego się nie działo , dopiero dzień przed tragedią bolał mnie brzuch podobnie tylko ,że regularnie i miałam wysoką gorączkę , mój dawny lekarz kazał ją zbić i przyjechać następnego dnia ,a mogłam jechać na IP tylko ,że u nas jak kobieta nie ma jeszcze karty ciąży to robią z niej idiotkę ,której może się wydaje ,że w ciąży jest i nie chcą robić badań , wręcz się wykręcają z tego co słyszałam, dodam ,że jestem w obecnie w 4 tygodniu i 1 dniu ciąży , wczoraj miałam termin miesiączki i lekarz wspominał ,że czasemc w dniu spodziewanej miesiączki mogą się dziać takie rzeczy ,ale mimo wszystko go to niepokoi.

    Kobietka;)
    uwo9s65g3x7q2j7w.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 24 listopada 2013, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, to chyba b wczesnie, aby cos doradzic, ja tez czulam sie jak na @, nawet jak zrobilam test i wyszedl pozytywnie, caly czas taki sam bol...ale zadnych plamien, nic, pozniej bylo troche spokoju, a od ok tygodnia kluje, ciagnie, pobolewa i tyle...co ponoc normalne...jednak ja schziuje! biore duphaston, acard i nospe w razie bolu...jutro zobacze co powie gin na te bole...ale jak dzwonilam i mowilam, to kazal brac nospe, duphaston, duzo odpoczywac i lezec jak bedzie to sie powtarzac...
    mi bol zwieksza sie na wieczor...hmm..dziwne...
    Moze niech wypowiedza sie dziewczyny, ktore mialy plamienia...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 22:58

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wróciłam od ginia, na usg ok...takie bóle to norma na takim etapie ciazy, mam brac nospe 3x dziennie, duphaston, czyli tak jak do tej pory i jak cos to polegiwać.
    Takze tyle w temacie...ponoc macica rosnie i sie rozszerza..dlatego tak...

    maximka84, Ann_ lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Kochane wróciłam od ginia, na usg ok...takie bóle to norma na takim etapie ciazy, mam brac nospe 3x dziennie, duphaston, czyli tak jak do tej pory i jak cos to polegiwać.
    Takze tyle w temacie...ponoc macica rosnie i sie rozszerza..dlatego tak...

    to super :)

    a ta no-spa jest konieczna ...? chodzi mi o to czy jak pobolewa - to dobrze jest wziąść no-spę czy ''przeczekać'' ból ? ;)
    mnie przez dzień nic nie bolało, dopiero pod wieczór, zas kluje no ale ... nie jest to jakiś mega ból, a niech sobie kłuje jak musi :)

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 listopada 2013, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    to super :)

    a ta no-spa jest konieczna ...? chodzi mi o to czy jak pobolewa - to dobrze jest wziąść no-spę czy ''przeczekać'' ból ? ;)
    mnie przez dzień nic nie bolało, dopiero pod wieczór, zas kluje no ale ... nie jest to jakiś mega ból, a niech sobie kłuje jak musi :)

    Zapytalam czy brac jak zaboli, to powiedział, że lepie brać 3 x dziennie zapobiegawczo.
    Jak boli lepiej nie czekać aż przejdzie tylko nospę.

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • kobietka26 Koleżanka
    Postów: 35 34

    Wysłany: 26 listopada 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej byłam wczoraj u lekarza , zrobił usg widać mały punkcik w macicy , przepisał luteinę dopochwowo, w razie nasilającego się bólu nospa , obecnie mam bóle typu zaboli i mija na resztę dnia takie są podobno nie groźne ,a w razie silnego bólu pogotowie się kłania, to samo w razie krwawienia , plamienia ustały, kontrola za tydzień.

    Kobietka;)
    uwo9s65g3x7q2j7w.png
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 702 407

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Ja jestem w 5tyg ciąży i od terminu @ strasznie mnie boli brzuch, nospa max nie pomaga często:/ do tego apap:/ gin mam 9.12 dopiero. Byłam u ogólnego i mam podejrzenie kamieni nerkowych :/ 2.12 mam mieć usg. Pozdrawiam

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez pobolewa brzuch... tak pod wieczor sie zaczyna

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 30 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez pobolewa brzuch... tak pod wieczor sie zaczyna

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzikovy wrote:
    mnie tez pobolewa brzuch... tak pod wieczor sie zaczyna

    miałam to samo...przejdzie ;)

    Madzikovy lubi tę wiadomość

  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już prawie bóli nie czuje, cos tam kilka razy pokuje w dzien i koniec...teraz zaczynam sie zastanawiać czy to normalne, ze tak sobie ten bol poszedł...kurcze, jak boli zle, jak nie boli tez, eh :) za to teraz zaczelo sie cos dziwnego w smaku, wszystko co zjem czuje jako gorzko, budze sie rano ze smakiem gorzkim...wczesniej byl kwasny a teraz gorzki :/

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lolka ja też mam jakiś dziwny smak w ustach, nawet nie bardzo umiem go określić, a co do bóli podbrzusza to mam je prawie codziennie, głównie wieczorem, do tego jeszcze dochodzą bóle krzyża, wiem że podbrzusza normalne, ale czy jedno z drugim też ok?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Hej lolka ja też mam jakiś dziwny smak w ustach, nawet nie bardzo umiem go określić, a co do bóli podbrzusza to mam je prawie codziennie, głównie wieczorem, do tego jeszcze dochodzą bóle krzyża, wiem że podbrzusza normalne, ale czy jedno z drugim też ok?


    tak, ja tak mialam w 7 tyg nasiliły mi sie bole podbrzusza i do tego krzyza, masakra, a w tym tygodniu tylko pokuwa i koniec...
    smak okropienstwo ;/

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Madzikovy Autorytet
    Postów: 1477 2425

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę Kochane ze to nie mnie tylko pobolewa wieczorami, tak dziwnie jakby coś sie tam wwiercało... :/

    Kochana Złośnica...:*
    n59ydf9htvnd6yuy.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz od paru dni boli brzuch i krzyże właśnie dziś idę dogina więc zapytam czy wszystko ok. Brzuch to wiem że macica się rozciąga i może boleć ale krzyże ? Może od siedzenia, przemęczenia ?

    zem3i09keg891u11.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Mnie tez brzuch pobolewa, przez cały dzień. Pracę mam siedzącą. Do terminu @ jeszcze 2 dni.
    Sama nie wiem jaki to ból, trochę jak przed @ ale inny bardziej rwący i rozlewający się na cały brzuch. ( Nie mówiąc że brzuch jest wzdęty więc nie wiem czy to wzdęcie boli czy macica :/ )

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa42 wrote:
    Mnie teraz od paru dni boli brzuch i krzyże właśnie dziś idę dogina więc zapytam czy wszystko ok. Brzuch to wiem że macica się rozciąga i może boleć ale krzyże ? Może od siedzenia, przemęczenia ?
    ja czytalam że ból miednicy i pleców też się zdarza.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to daj znać co lekarz powiedział, może to jakoś wyjaśni bo ciekawa jestem

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ