X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Co wcieracie w brzuchy? :)
Odpowiedz

Co wcieracie w brzuchy? :)

Oceń ten wątek:
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a jak nazywa się ta oliwka z rossmana? bo ja ostatnio byłam ale nie widziałam żadnej oliwki albo źle patrzyłam :/ i kupiłam tylko balsam

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    dziewczyny a jak nazywa się ta oliwka z rossmana? bo ja ostatnio byłam ale nie widziałam żadnej oliwki albo źle patrzyłam :/ i kupiłam tylko balsam


    Pewnie chodzi Ci o oliwkę Babydream Fur Mama, jest świetna i tania :):):)

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Pewnie chodzi Ci o oliwkę Babydream Fur Mama, jest świetna i tania :):):)

    Też ją wcieram, na zmianę z tą oliwką babydream dla dzieci

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 20 marca 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam kąpać się w wodzie z oliwką :) fajna sprawa :))

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a co sadzicie o Bio-Oli, powinno sie ja stosowac w czasie ciazy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 11:51

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 2 maja 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Bio-Oil stosuje właściwie od początku, nie słyszałam żeby był jakiś szkodliwy... a może któraś z Was słyszała coś na temat kremu na rozstępy Elastiq?

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • Picia Przyjaciółka
    Postów: 114 53

    Wysłany: 2 maja 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a od ktorego tygodnia najlepiej juz zaczac smarowac brzuszek ? :) jak zacznie rosnac czy juz we wczesnej ciazy ? Jestem w 7 tygodniu ale brzuch lekko mi juz urósł , ale bardziej wydaje mi sie ze to woda, bo na pewno nie jedzenie, nic nie przechodzi mi przez gardło przez mdlosci... fe

  • lkc Autorytet
    Postów: 1576 2260

    Wysłany: 2 maja 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia jak najszybciej :)

    Aleksandra Joanna 17.11.2014
    Joanna Małgorzata 12.03.2019
  • Malinka1666 Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 5 maja 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picia - ja wcieram odkąd sie dowiedziałam, że jestem w ciąży. Piję duzo wody i wcieram bio - oil i póki co to nie mam rozstępów a brzuszek już dużo podrósł ;)

    3jgxdqk3tpeg372z.png
  • Delia Autorytet
    Postów: 305 473

    Wysłany: 23 maja 2014, 04:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    jezeli mogę Wam doradzic z wlasnego doswiadczenia :
    w pierwszej ciąży bardzo dbalam cale 9 miesiecy o brzuszek, uda, piersi, rece itp.....wcierajac wszedzie olejki, balsamy i inne fajne specyfiki aby nie bylo rozstepow...
    ale tak naprawde co jest najwazniejsze:

    NIE ZAPOMNIEC O TYM PO PORODZIE!!!
    ja zapomnialam, bo bylam zbyt zajeta dzieckiem...i potem jak brzuszek sie zaczal skorczac, a ja zaczelam tracic kilogramy...skorka stala sie sucha i...zobaczylam,ze zrobilo mi troche rozstepow z tego czasu...

    wiec to moja rada!

    teraz jakkolwiek natluscicie skore - bedzie dobrze;) byle nawilzac minimum dwa razy dziennie ;)

    3majcie sie PIEKNE MAMUŚKI!!!

    dqpr3e5eqmxx1zqf.png
    dqprcwa1436xrxeh.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 23 maja 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całą pierwszą ciążę oliwkę z Rossmana, jak brzuszek zaczął rosnąć to masło do brzucha Palmersa. Nie mam ani jednego rozstępa :) Teraz jak na razie tylko oliwka.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 25 maja 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny kupiłam sobie balsam babydream, wg waszych ocen co lepeij stosować balsam czy oliwkę babydream?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • saprist88 Koleżanka
    Postów: 44 27

    Wysłany: 26 maja 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję na zmianę, raz balsam, raz oliwkę. Kupiłam też balsam do kąpieli z tej samej firmy, więc dodatkowo nawilżam brzuch kąpiąc się ;)

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 26 maja 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poprzedniej ciąży smarowałam piersi i brzuszek oliwką johnnson, ewentualnie ta w żelu i powiem szczerze, że nie mam ani jednego rozstępu, wydaje mi się ,że te wszystkie kremy dla kobiet w ciąży to tak samo jak z tymi wyszczuplającymi-nic nie dają-ale to tylko moja opinia.
    Teraz tez smaruję się oliwką ale z eweline z olejkiem arganowym- do włosów bo jest dobrze natłuszczająca i wyjątkowo ładnie mi pachnie:)

    0482a7f7e6f88c409e0533492f4b2e85.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Coccolina lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 6 tygodnia stosuję balsam przeciw rozstępom z Palmersa dla kobiet w ciąży, za 250 ml płacę w aptece 34 zł jestem naprawdę zadowolona bo świetnie nawilża. Skóra cały dzień jest przyjemna i pachnąca i czuję w dobrym stopniu nawilżona. Wieczorem też nawilżam przed snem dostałam kilka próbek dość dużych takiego balsamu dla kobiet w ciąży za 140 zł więc stosuję na zmianę, też jest dość przyjemny, ale nie kupię go na pewno.

    Kate

    np55zzc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja w pierwszej ciąży stosowałam regularnie oliwkę. Przez całą ciążę brzusio było piękne, a na koniec tydzień, dwa przed porodem niestety porobiły się rozstępy.

  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo z rozstępami to tak naprawdę jest tak, że trzeba mieć też predyspozycję skóry, żeby się robiły albo nie. I niestety, jak któraś ma do tego skłonności to żaden balsam nie pomoże, skóra pęka i tyle. A też za dużo tego wszystkiego to niedobrze... Ja używam oliwkę w żelu Johnsona, ślicznie pachnie i wiadomo, że oliwka nawilża najlepiej :) Liczę też na dobre geny :) siostra dwie córeczki urodziła i nigdzie żadnych rozstępów nie ma, czego również sobie i wam życzę :)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 19 czerwca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam z oliwke z rossmana z seri baby dream, nie ma drazniacego zapachu, ladnie sie wchlania i cena atrakcyjna, ogladalam kiedys program na temat rozstepow w ciazy i tam polecali oliwkezwykla

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bio Oil -Najlepszy

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamierzam kupić 100% olej arganowy i wcierać go w brzuch nogi i piersi. Nie chcę stosować żadnych kremów, ponieważ większość z nich jest naszpikowana chemicznymi składnikami. Olej arganowy bardzo dobrze wpływa na skórę i uelastycznia. Jednocześnie o tym czy rozstępy się pojawią decyduje genetyka. Czytałam bardzo wiele różnych opinii na ten temat i jest mnóstwo kobiet, które wydawały krocie na najlepsze preparaty, a mimo to rozstępy i tak się pojawiły. Czytałam też o takich, które nie stosowały nic i rozstępów nie miały podobnie jak ich Mamy i Babcie. Oczywiście skórę warto nawilżać, żeby poprawić jej elastyczność, ale lepiej chyba się przygotować, że szanse są pół na pół.

    Maracuja
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ