X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka od tego jestesmy zeby sie Nam wyzalic. A Tesc niemoze sam jechac do przychodni? Spokojnie to dzisiaj Ty niemasz humorku i dzisiaj Ty nigdzie niejedziesz.

    Agasy to milego czekania. Wieczorem czekamy na wyniki :-) dobrze ze dzisiaj bo po slodkim czwartku moglyby wyjsc herezje :-) U Nas czeka sie na krzesle przed labem ale moj M obiecal ze pojdzie ze mna. Ja sie tego slodkiego smaku obawiam bo Maly dalej slodycze odrzuca. Ale ma jeszcze ok 3 tyg do badania wiec moze mu przejdzie.

    Moj M zabronil mi dzisiaj piec paczki bo mowi ze My ich niezjemy i tak a on sam niebedzie wcinal.

    Ayka jak Malutka dzisiaj? Dyskutuj z Malym zeby jeszcze poczekal dodatkowo marzec jest lepszy niz luty :-) Jak juz chce byc Rybka a nie Baranem to niech poczeka na Babcie chociaz.

    Drogie Panie zaczynamy 20 tydzien :-) a ja odkad Maly sie wczoraj odezwal tak porzadnie to unosze sie 2 cm nad ziemia :-) nad ranem jak Tatus wstawal to pracy to tez tanczyl ale tylko w srodku go czulam i jak sie przebudzilam tez ale wczoraj to bylo niesamowite :-) (wiem wiem jeszcze mi przjedzie to uchachanie jak mi wszystko w srodku pooklada)

    ayka, alciak, Czykoty lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus ciesz sie kazdym ruchem malego ja tez uwielbiam moje bulgotki w brzuszku.
    Wlasnie nie moze no nigdy prawka nie zrobil a na autobus tez niby nie dojdzie bo nogi ledwie wloczy juz jest troche wiekowy przed 80 ale znam starszych ludzi ktorzy letaja wrecz jeszcze. Najgorsze hest to ze on nigdy nie byl fajnym czlowiekiem a teraz jak komukolwiek z bliskich osob powiesz cos na niego to jestes ty najgorsza bo on jest przecież stary.... smieszy mnie to. Bardzo nie lubie klamac i udawać ze cos mi jest nie naleze do tego typu osob ale widzę ze musze. Jednak moja przyjaciolka miala dobry pomysl

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka to nic niemow na ten temat po co masz sie stresowac. A rob swoje teraz masz najwazniejsza osobe o ktora musisz dbac!!! Niemartw sie tym tak bo niema sensu. Jak Tesc ma problem z poruszaniem sie to wiadomo ze potrzebuje pomocy ale niemoze sie ona odbywac czyims kosztem. Tymbardziej z tego co piszesz to czy pojdzie na badania zalezy od jego humoru a nie potrzeby. Takze uszy do gory i wciagqj paczka :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus raczej nie wcuagne paczka bo ich po prostu nie lubię..... i nawet nie wybiwram aie do sklepu dziś. za to mam zamiar zrobic dzis kluski kartoflane. Pychotka wiec wy jedzcie paczki a ja kluski....

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka wspolczuje kochana ale postraj sie nie stresowac musisz ich brac niestety na chłodna ja nie cierpienia swojej teściowej ale na szczęście mieszkamy daleko od niej i mamy spokój ...
    Kaktus jak tak piszesz o tych ruchach maluszka to gęba mi sie cieszy tez juz bym chciala je poczuc a przede mna jeszcze daleka droga .
    Co do pączków to u mnie odpadają nie moge patrzec na słodkie a sam zapach pączków tego tłuszczu na którym sa wypiekana przyprawia mnie o palpitacje serca i mdłości kosmiczne ( eh kiedyś kochalam pączusie ) :-)

    AgaSY weź ty mi nawet nic nie pisz o tej glukozie pamiętam jak ja robilam z corcia makabra a lubilam wtedy słodkie teraz na samo wspomnienie i na sama myśl o tym chce mi sie wymiotowac.
    Oczywiście czekany na wieści jak wynik wieczorkiem :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wam powiem że glukoza w 20parym tygodniu to pikuś ja robiłam w 7tygodniu. Koszmar normalnie

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonówka wrote:
    A ja wam powiem że glukoza w 20parym tygodniu to pikuś ja robiłam w 7tygodniu. Koszmar normalnie
    A w życiu ja bym nie zrobila chyba bym umarla w 7 TC
    Kobietki a powiedzcie mi jak to badanie sie nazywa na skierowaniu ??? Po prostu Glukoza czy jakos inaczej bo ja juz nie pamiętam

    A właśnie doczytalam na mojej rozpisce od giną ze mam zrobić między innymi właśnie Glukozę -chodzi o krew czy to paskudztwo do picia ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 12:50

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka ja tez niezjem paczka bo Maly nadal slodkiego nietoleruje. Mam nadzieje ze do lata mu przjdzie chociaz na lody :) no to Matke torturowac bedzie :-)

    Oliwcia ja wlasnie byla kupic paczki dla rodzinki i az mi niedobrze od zapachu :-( to nadanie glukoza to poprostu poziom cukru naczczo w 1 trymestrze to z wypiciem glukozy nazywa sie obciazeniem glukoza i wykonuje sie je ok 24 tc. Jakby wywzedlby nieprawidlowy wynik glukozy w 1 trymestrze to wowczas chyba kieruja na wczesniejsze obciazenie glukoza.

    ayka lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus dziekuje za objasnienie kurcze corcia ma 4 latka a ja juz tyle zapomnialam :-)
    Mi cały czas nie dobrze nawet ich wahać nie muszę nie wchodzi mi nic do jedzenia -1.5 kg jak na razie zobaczymy jak bedzie dalej u Ciebie kochana juz 19 tc i nadal masz taki wstręt do słodkiego o boziuuuu a ja myslalam ze mi to nie długo minie :-( powiedz mi a na ile sie sprawdzają te objawy co płci dziecka u Ciebie chłopczyk czy dziewczynka bo juz nie pamiętam czy pisalas :-)

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I na obciążenie glukoza trzeba mieć skierowanie od lekarza, bez podpisu nawet prywatnie nie zrobią.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 lutego 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego ze skierowaniem niewiedzialam bo ja mam w ramach luxmedu. My czekamy na Synusia :-) Michasia :-) ja tam w objawy i plec niewierze bo szwagierka w ciazy i z cirka i z synusiem palaszowala takie ilosci slodyczy ze az mnie mulilo na sama mysl o nich a wymiotow i mdlosci niemiala. A kuzynka ma dwie corcie i jedna ciaza bezobjawowa a druga z mdlosciami caly 1 trymestr. Wiec moim zdaniem niema prawidlowosci w tym. Wiesz co ja tam wszystko zniose byleby Maly byl caly i zdrowy jak pewnie kazda z Nas. Ale o lody to bede miala do niego zal :-P bo Mamusia uwielbia lody a inne slodycze bez problemu przezyje :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze laski współczuję wam że nie możecie jeść ja w tej ciąży jem od początku i rzadko mnie coś odrzuca. Za to jak zawsze uwielbiałam ryby tak teraz nie mogę na nie patrzec a szkoda bo są dobre dla dzieciaków...

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wy też macie opryszczkę bo ja już kolejny raz to świństwo załapałam i wyleczyć nie mogę bo w aptece dali mi tylko maść cynkowa... Podpyyam lekarkę we wtorek bo mnie to martwi

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka opryszczkę złapałam tylko raz jeszcze przed ciąża jak w przedszkolu pracowałam. Nacierałam wtedy maścią heviran ale kochana nie wiem czy w ciąży to wskazane.
    Ja leze dzisiaj caly dzień i wygrzewam moje przeziębienie. Na noc mleko z czosnkiem rano łyżka nalewki czosnkowej a w ciagu dnia herbata z maliną i cytryną. Oby jak najszybciej to diabelstwo przeszło i nie trzeba bylo żadnych leki zażywać. Rano chciałam gardło wypłukać woda z solą ale niestety skończyło sie to na pocałunku z muszlą klozetową.
    Słuchajcie wczoraj mysle będę liczyć ruchy małego i co? Zaraz po śniadaniu wyliczyłam 9 wiec przestalam. Dzisiaj mój maluch juz spokojniejszy. Te jego ruchy powiedziałabym ze nie sa tak mocne jak dwa tygodnie temu ze jak kopnął to aż zabolało teraz sa jakby delikatniejsze ale najważniejsze ze sa :)
    Kochane co do pączków to tez ich nie robiłam ale na jednego sie skusiłam.
    Powiedzcie duże macie brzuszki? Bo ja jak na 26 Tc to nie za duży...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka jak Malutka dzisiaj? Dyskutuj z Malym zeby jeszcze poczekal dodatkowo marzec jest lepszy niz luty :-) Jak juz chce byc Rybka a nie Baranem to niech poczeka na Babcie chociaz.
    Dziś już Mała czuje się znacznie lepiej. Po 3 dniach wysokiej temperatury dziś ją zsypało, więc stwierdzam, że miała trzydniówkę. Dodatkowo doszło bolesne ząbkowanie :-/ Na szczęście już jest o niebo lepiej. Ja też już czuję się spokojniejsza. Noc też była łatwiejsza. Dziś byłam u internistki na kontroli, zbadała mocz, ciśnienie, tętno Synka, wszystko OK. Kolejne wizyta w szpitalu z USG za 2 tyg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego Tłustego Czwartku! Czy z pączkiem czy z kluskami ;-) Tuczcie swoje Pączucie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonówka, koniecznie skonsultuj opryszczkę z lekarzem, bo opryszczka nawet ta wargowa może być niebezpieczna w ciąży. Jeśli nie ustępuje lub powraca, lekarz przepisze Ci Heviran. Ten lek można stosować w ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa, wracaj szybko do zdrowia!
    Ruchy Dziecka najlepiej zliczać rano i wieczorem, przez godzinę. Jeśli jest ich ok. 10 i więcej to super. Zlicza się nawet najmniejsze przeciągnięcie. Gdy ruchy spadają do 4 i poniżej, to trzeba natychmiast skonsultować z lekarzem.
    Ja jestem w 35-tym tygodniu i mam mały brzuszek. Wyglądam jak inne kobietki w 20-tym tygodniu. Z córką to już w ogóle miałam tak maleńki, że w 9-tym miesiącu nie było widać, że jestem w ciąży. Nie ważna jest wielkość brzucha, ważna waga i wielkość Maluszka. Jeśli wszystko jest dobrze, nie masz co się przejmować wielkością brzucha. Czasem z wielkich brzuchów rodzą się malusie dzieci, a czasem z małych brzuchów większe.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka najważniejsze ze wszystko ok z synkiem i córeczce przechodzi. Pj przeszłaś ostatnio i to dużo stresu. Teraz będzie wszystko dobrze. Kochana odpoczywa a jak twój brzuszek? Nadal spięty?

    ayka lubi tę wiadomość

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 23 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Drogie Panie zaczynamy 20 tydzien :-) a ja odkad Maly sie wczoraj odezwal tak porzadnie to unosze sie 2 cm nad ziemia :-) nad ranem jak Tatus wstawal to pracy to tez tanczyl ale tylko w srodku go czulam i jak sie przebudzilam tez ale wczoraj to bylo niesamowite :-) (wiem wiem jeszcze mi przjedzie to uchachanie jak mi wszystko w srodku pooklada)
    Niekoniecznie pookłada, moja córcia ruszała się przyjemnie całą ciążę :)

    1kaktus lubi tę wiadomość

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ