Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 22 lutego 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus plecy na szczęście przeszły ale za to przeziębienie mnie łapie w gardle drapie idę za chwilę zrobić mleko z czosnkiem i masłem. No chyba że wy macie sposoby na przeziębienie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Paulinsien, trzymam mocno kciuki, by się udało! Czasem wystarczy przeczucie, inaczej się czujemy... Czekamy na dobre wiadomości w przyszłym tygodniu :-)

    paulinsien lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Ayka jak tam u Ciebie?
    Ja powoli wymiękam... Córka nadal ma wysoką temperaturę, nie jestem w stanie odpocząć, do tego się nią stresuję, brzuch częściej się napina, co mnie też nie uspokaja :-(

  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info z tym antybiotykiem dziewczyny, uspokoilyscie mnie :-).
    Ciekawa czosnek, mleko, miód, syrop z cebuli, syrop z malin, herbata z cytryna... Albo po prostu przepyszny syrop Prenalen :-)

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka na pewno wszystko szybko i dobrze się skończy :-) córkę oddajesz mężowi i siostrze, a Ty dbasz o siebie i synka i już niedługo będziecie wszyscy razem cali i zdrowi! :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, jeszcze co do toxo. Chcialabym jutro powtórzyć badanie. Wystarczy, że zrobię Igm? Czy znowu oba?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 20:19

    1kaktus lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 lutego 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Dzięki za info z tym antybiotykiem dziewczyny, uspokoilyscie mnie :-).
    Ciekawa czosnek, mleko, miód, syrop z cebuli, syrop z malin, herbata z cytryna... Albo po prostu przepyszny syrop Prenalen :-)
    Tabletki na gardlo prenalen tez sa skuteczne.

    Mnie dobija ten posmak czosnku ale popijalam to sokiem malinowym i dalo sie przezyc. Poprostu aMaly nietoleruje czosnku :-(

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    A, jeszcze co do toxo. Chcialabym jutro powtórzyć badanie. Wystarczy, że zrobię Igm? Czy znowu oba?

    Polubilam zamiast zacytowac a ostatnio mialas odpornosc? Samo igm tez wystarczy ale jak wyjdzie dodatnie to i tak igg bedziesz musiala robic.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, oba ujemne.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ayka wrote:
    Ja powoli wymiękam... Córka nadal ma wysoką temperaturę, nie jestem w stanie odpocząć, do tego się nią stresuję, brzuch częściej się napina, co mnie też nie uspokaja :-(

    A corcia byla w terminie? Moze Malemu spieszy sie zeby Ciocie zobaczyc zanim wyjedzie :-) No wiadomo ze Malej najlepiej u Mamy ale teraz Tatus musi byc i Mamusia, a Mamusia niech odpoczywa ile wlezie. Oby Maly jeszcze troszke poczekal tak chociaz z 2 tygodnie.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 lutego 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole dziekuje Dziewczyny, najgorsze ze ja to wszystko wiem ze jeszcze czas na ruchy ale Maly trenuje moja cierpliwosc i wystawia na probe. A ja sie martwie do kwadratu. Chyba zly dzien dzisiaj, a jeszcze bylismy na urodzinach gdzie byly chore dzieci i mam nadzieje ze badziewia zadnego niezlapalam. A chyba dzisiaj mam kiepski dzien.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No odezwal sie do Mamusi :-) nawet pod reka bylo go czuc :-) i Tatus lekka fale poczul :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 22:07

    nick nieaktualny, AgaSY, foxylady, nick nieaktualny, alciak, Czykoty lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    Nie, oba ujemne.

    To zrob igm a jak cos wyjdzie to zrobisz igg najwyzej. Chyba ze masz na to skierowanie to rob oba.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaSY wrote:
    A, jeszcze co do toxo. Chcialabym jutro powtórzyć badanie. Wystarczy, że zrobię Igm? Czy znowu oba?
    Kiedy robiłaś testy? Jeśli oba były w tej ciąży ujemne, to teraz starczy IgM.

    AgaSY lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    A corcia byla w terminie? Moze Malemu spieszy sie zeby Ciocie zobaczyc zanim wyjedzie :-) No wiadomo ze Malej najlepiej u Mamy ale teraz Tatus musi byc i Mamusia, a Mamusia niech odpoczywa ile wlezie. Oby Maly jeszcze troszke poczekal tak chociaz z 2 tygodnie.
    Tak, córka urodziła się w terminie, w 38-mym tygodniu licząc z daty @, w 39-tym tygodniu, licząc z daty owulacji. Synkowi niech się nie spieszy za bardzo, musi dotrwać minimum do końca przyszłego tygodnia, by ukształtowały mu się w pełni płuca i w razie czego, by mógł samodzielnie oddychać. Cały czas przemawiam do Synka, że ma tam siedzieć i się grzać. No i też ma czekać, aż babcia przyjedzie 15 marca :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    No odezwal sie do Mamusi :-) nawet pod reka bylo go czuc :-) i Tatus lekka fale poczul :-)
    Na wieczór zawsze buszują, a tak to się Skubańce nie chcą odzywać ;-)

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus super ze poczulas w koncu porzadnie malego. Co do gorzzych dni ja tez wczoraj zbyt dobrego nie mialam. Jakas nerwowa bylam a naj bardziej wkurzyli mnie moi tesciowue. Tesciu niby trochę choruje bardziej wizualnie niz z wynikow bo okazalo sie wczoraj po 4 h na izbie przyjec w szpitalu ze wyniki ma lepsze niz ja i pewnie my wszystkie razem wziete........ ale co ich odwieczna taksowka posiedziala sobie w smierdzacym szpitalu to moje co nie....
    Powiem wam ze mam ochotę isc do pracy i uciec z tego domu codziennie conajmniej na 12h.... dzis znowu niby mialabym pojechac z nim do lekarza u nas w przychodni ale wiecie co od rana mam "migrene" i nie ruszam sie dzis z lozka. Mogl jechac w zeszlym tygodniu na badania jak byl umowiony to nie bo humorku nie mial a treraz mam moze latac bo on chce.....
    I po co mi te nerwy ciagle....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 06:53

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No sie wam wyzalilam..... sorki

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 23 lutego 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayka jeszcze troszke gadaj z malym zeby zostal w brzuszku. Ucaluj swoją corcie biedulke. Niech juz ja pusci.!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 23 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrowka dziewczyny z laboratorium! Glukoza nie jest taka straszna jak ktoś lubi słodkie :-P. Pani przygotowała mi łóżko, stos gazet i sobie lezymy :-D. Dobrze, że wyniki dopiero wieczorem, to moge jeść paczki bez skrupułów :-P

    nick nieaktualny, 0202oliwcia lubią tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ