X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr kolejna ciąża po poronieniu
Odpowiedz

kolejna ciąża po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak zwykle jakiś problem... Rano pojawił się świad dłoni potem przeszlo teraz przez chwilke tez go czuję i zaraz przejdzie. Myślicie ze to normalne? chyba przy cholestazie nie przestaje wogole swedzieć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa a przy choleostazie nie swedzi głównie wieczorami i w nocy?

    Może zrób badanie krwi, nawet prywatnie będziesz miała spokojniejszą głowę :)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek masz rację jutro z rana jadę na badania bo już chyba z nerwów doszedł jeszcze świąd stóp...

  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek gratuluje udanej wizyty!!!

    Ciekawa zrob badania bedziesz spokojniejsza.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia jaki juz brzuszek !!! Super Kochana <3

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa ja nigdy o tym nie slyszalam wiec sie nie wypowiadam. Ale jak mozna zrobic na to badania to bym zrobila dla spokojnosci

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to moj synus cwiczy dzis mamusie i praeie wcale sie nie odzywa. Zawsze o tej porze aktywny a teraz go nie czuje kompletnie i czekam az sie odezwie. Moze przeziębienie tez na niego wpływa i to ze spalam prawie caly dzien.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 27 kwietnia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie ja im nie odpuszcze wizyty w przeciagu kilku dni. Jutro tam pojade specjalnie ale coz zbiore sie od rana tylko jak dla mnie przesada zebym specjalnie musiala jechac.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonowka jak juz raz dostarczysz zaswadczenia to bedzie potem latwiej.
    A badania na to to testy watrobowe.

    Zolzi co u Ciebie? Jak sie czujesz?

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwcia, piękny brzuszek! Myślę, że więzadła będę Ci coraz częściej niestety dokuczać.

    Antonówka, wracaj szybko do zdrowia!

    Ciekawa, zrób badania to będziesz mieć jasność, czy to cholestaza czy po prostu jeden z uroków bycia w ciąży :-) Mnie czasem swędziały dłonie i stopy, a cholestazy nie miałam.

    Kaktus, Octenisept świetnie działa na pępuszek i też np. na pęknięte krocze (choć tutaj polecam bardziej Tantum Rosa do podmywania i napar z kory dębu).

    Asiek, super, że ominęła Was ospa. Nie wkręcaj się w choroby Córeczki na zapas i nie czytaj za wiele :-) Mam nadzieję, że to tylko Twoja wyobraźnia.

    Miłego weekendu majowego Dziewczyny i życzę niezłej zabawy przy pakowaniu szpitalnyvh toreb :-)

    0202oliwcia lubi tę wiadomość

  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaktus dziekuje jest ok. Jestem po jednym Usg ale wiadomo to byl 5 tydz 2 dni wiec byl tylko pecherzyk. Teraz mam wizytę 3.05, to bedzie 8 tydz 0 dni wiec powinno byc juz dzidzie widac, jesli tam jest. Staram sie byc pozytywnie nastawiona, ale ciezko po tym poronieniu, zarodek wtedy obumarl jak mial 5mm. Jak wyjdzie teraz Usg dobrze to moze troche odetchne i dojdzie do mnie ze jest wszystko dobrze :) a acard zzaczęłam brac tak jak radzilas z Oliwcia i gin tez powiedziala ze zaszkodzic nie zaszkodzi ale pomóc moze :) zazdroszcze Tobie Kaktus ze Ty juz tak daleko...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane badania wykonane teraz czekam na wyniki z niecierpliwością a wy trzymajcie kciuki żeby ok bylo. Chociaż ja nie dopuszczam do siebie innej myśli...

    Asiek2108, Zołzimagic, ayka, AgaSY lubią tę wiadomość

  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa kciuki trzymane.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak wkurzyli od rana ze kosmos. Przyjechalam dzis do przychodni zarejstrowac sie do diabetologa i co uslyszalam w okienku ze pani doktor na urlopie do 8 maja i pani mnie nie zarejstruje bo musi zapytac pani doktor czy przyjmie mnie poza kolejnością skoro jestem w ciazy. Szlak mnie trafil prawie bo mogli mi powiedziec wczoraj ze nie ma lekarki bo ma wolne. Kurwa nerwa mialam takiego ze biedna ta rejstratorka bo dostala opier.... taki ze kosmos. Sprobuje wbic sie tam gdzie chodzilam w poprzedniej ciąży.

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • antonówka Autorytet
    Postów: 1070 468

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolzi mocno trzymamy kciuki zebys uslyszala serduszko swojego skarba. Kochana bedzie dobrze ja to czuje

    zi13dqk3oxil4saa.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oto wyniki:
    Badanie ogólne moczu
    Barwa Jasnożółty
    Ciężar właściwy 1,024 g/ml 1,015 1,030 N
    pH 6,50 5,0 7,0 N
    Glukoza Nieobecna
    Ketony Nieobecne
    Urobilinogen W normie
    Bilirubina Nieobecna
    Białko Nieobecne
    Azotyny Nieobecne
    Erytrocyty W normie
    Leukocyty W normie
    Nabłonki płaskie nieliczne
    Leukocyty 2-3 wpw 0 5
    Pasma śluzu d liczne
    Bakterie nieliczne
    Kryształy szczawianu wapnia liczne
    Mocz więc ok.

    ALT 50 U/l 0 55
    AST 40 U/l 5 34
    Fosfataza zasadowa 126 U/l 40 150
    Martwi mnie wyniki AST jest o 6 podniesiony. Czekam jeszcze na bilirubinę.
    Bilirubina 0,10 00-0,50
    A wy co myślicieo tych wynikach? ze to cholestaza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2017, 11:48

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1kaktus wrote:
    Asia jakndobrze licze to juz Wam zagrozenie ospa minelo bo dzisiaj mija 3 tyg.

    A my dzisiaj zaliczylismy ikee :-) Mikus ma juz szafe i komode do pokoiku i jakie pierdolki pokupowalam :-) organizery do szuflad osprzet do przewijaka.
    Ale rozczarowala mnienmata do przewijania i lampki scienne chcialam 2 chmurki ale kiepskiej jakosci byly.
    Wbrew pozorom przewijak dobrze się sprawdza, też mam z ikea. Miałam wątpliwości co do tego, że jest dmuchany, ale jest fajny. Duży plus, że na górze też jest dmuchany boczek, Julka teraz odpycha się nóżkami i przesuwa do góry, gdyby nie to ograniczenie nie raz wylądowałaby głową na ścianie, a to mogłoby być niebezpiecznie. A i chmurkę mamy :) idealnie sprawdza się na nocne przewijanie, daje delikatne światlo :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alciak wrote:
    Wbrew pozorom przewijak dobrze się sprawdza, też mam z ikea. Miałam wątpliwości co do tego, że jest dmuchany, ale jest fajny. Duży plus, że na górze też jest dmuchany boczek, Julka teraz odpycha się nóżkami i przesuwa do góry, gdyby nie to ograniczenie nie raz wylądowałaby głową na ścianie, a to mogłoby być niebezpiecznie. A i chmurkę mamy :) idealnie sprawdza się na nocne przewijanie, daje delikatne światlo :)


    A ja pisalam o tej macie do przewijania takiej podroznej :-) material a pod spodem ceratka. przewijaka dmuchanego nieogladalam :-)

    A lampki spodziewalam sie czegos wiecej bo mam kilka lamp ikeowych i sa duzo lepszej jakosci.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha. My mamy http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50251798/ :) ale widzę, że jest też już coś nowego za 70 zł, wygląda na sztywny, i też ma zabezpieczenie od góry :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczęta!
    Slonce wyszło! Mam nadzieję, że na dłużej :-). Zaczynamy dziś 35 tc, czas pakować torbę! :-)

    Miłego, ciepłego i ugrillowanego długiego weekendu! :-*

    P. S. Zmuszam się do dobrego humoru. Wczoraj wieczorem trochę z mężem zaszalelismy i od tego czasu Leo nie chce z nami współpracować :-(. Nie rusza się tak jak zwykle. Serduszko bije, pod ręką czuć takie delikatne ruchy, ale nie tak jak wcześniej. Nawet teraz po śniadaniu nie chce się rozruszac :-(. Albo się na nas obraził albo odsypia hehe :-P :-(.

    Edit po prawie 3h: nikt nie oprze się mlecznej Milce, nawet mój syn :-P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 13:37

    ayka lubi tę wiadomość

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
‹‹ 280 281 282 283 284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ