X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak najbardziej zapraszamy :D nam każdy weekend sierpnia pasuje oprócz ostatniego ;)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Jak najbardziej zapraszamy :D nam każdy weekend sierpnia pasuje oprócz ostatniego ;)
    A skąd jesteś? Jeśli odległość nie jest jakaś baaaardzo odległa to może się podejmiemy :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, z Warszawy i to przy północnym wyjeździe :P

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja proponuje 17-18 sierpień u Doroty. Butom zostawię sobie na wakacje w górach , a Toruń odwiedzę prędzej 😁👌🏻

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh a ja znowu blisko i znowu chrzciny 😅 Tym razem u mojej siostry, maz miał być chrzestnym ale nie dostał "pozwolenia" od księdza 🤷🏻‍♀️ Mamy ślub cywilny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 16:40

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 15 lipca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonka mów tylko kiedy :D Do Warszawy my chętnie się wybierzemy. Termin myślę, że 17-18.08 będzie w porządku.

    A my poniedziałek zaczęliśmy oczywiście od spraw różnych i różnistych. Po kupnie mieszkania było jeszcze kilka rzeczy do załatwienia, przed chwilą wróciliśmy do domu. Panna Zuzanna dopiero przed 16.00 poszła na drzemkę.

    Dziś pierwszą noc w ogóle nie było mleka. Oczywiście się budziła kilka razy, ale po chwili zasypiała bez awantury, więc nie dawaliśmy. O 4.10 przytruptała do nas, słodkie to było - bose tup, tup :*

    Czy zgadzacie się na info na pierwszej stronie kto skąd jest?

    Ilona92, ibishka, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 lipca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Ehhh a ja znowu blisko i znowu chrzciny 😅 Tym razem u mojej siostry, maz miał być chrzestnym ale nie dostał "pozwolenia" od księdza 🤷🏻‍♀️ Mamy ślub cywilny.
    To dziwny ksiądz. U Nas chrzestnym jest Austryjak, my nie mamy żadnego ślubu i udzielił chrztu na głównej mszy przy wszystkich , na głównym ołtarzu po pierwszym czytaniu.
    Ja tez myśle, ze ten weekend będzie ok. Nie obrazicie się, ale ja i tak liczę na podobny zjazd jak ostatnio. Kto miał się spotkać w dużym gronie na ten czas to się już spotkał. Jeszcze ja będę miała okazje spotkać Izę, będąc na południu polski.
    Aniu na pewno się do Ciebie odezwę co i jak :)
    Aniu super, ze Zuzia śpi u siebie i powoli zaczyna dorosłość w nocy bez jedzenia :) moja tez w nocy dziwnie się rzuca, popłakuje. Także to normalne raczej.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 15 lipca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wydaje mi się że kto ma wiedzieć skąd kto jest, ten wie, reszta wiedzieć nie musi 😉 ale to tylko moje zdanie 😉

    Ilona a te wakacje w górach to kiedy mniej więcej planujecie? 😁😁😁

    Gratulacje dla Zuzy 😘 Wiktor za to jest coraz większym cycoholikiem.. I to jednocześnie pochłania też stałe pokarmy w sporych ilościach 🤦‍♀️ nie czuje potrzeby konczenia kp, ale zastanawiam się czy na tym etapie nie powinnam mu jednak już tego cycka ograniczać 🤔

    Ilona92, APrzybylska lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ma racje , przynajmniej dla mnie jeśli chodzi o miejscowość:)
    Aga ja chciałam jak się turaj ogarniemy. Wakacje... mamy tam drugi dom który
    wypadało by ogarnąć i na zewnątrz. Także takie wakacje. Do Sąd tez chce zawierać jeszcze sierpień najpóźniej wrzesień :)
    Co do mleka. Jeśli nie macie jakiś nowych wydarzeń, żłobek, separacja, żeby i inne to warto powstrzymać jeden posiłek na jakiś czas i stopniowo ograniczać. U mnie zdarza się, ze karków na noc i w nocy, ale są dni gdzie widzę ze potrzebuje mleka dwa razy dziennie. Nie robię z tego jeszcze halo bo moje dziecko nie ma jeszcze nawet 1.5 roku i nie musze rezygnować z tego, a ze to mleczna dziewczyna nie chce zastępować mojego mleka, mlekiem mm :(
    Moja kuzynka wczoraj zapytała czy nie chciałabym spróbować mm dla własnego spokoju psychicznego. Bo wiecie karmie cycem i nie mogę się za bardzo ruszyć. Chociaż to karmienie jakoś narazie w niczym mnie nie ogranicza 🤔
    Ona zrezygnowała z drugim dzieckiem z piersi bo pierwsze było zazdrosne i było ciężko. Próbowała raptem dzień po wyjściu ze szpitala i dziecko na mm a we czwartek oda na prowokacje mlekiem bo ma straszne kołki i przeokropne się drze i krzyczy ... współczuje i nie wiem czy kp by coś zmieniło, ale jak wiedzieć skoro nie chciała nawet ściągać mleka ... no ale nie mogę negować takich dezycję. Chyba wiecie co mam na myśli. No chyba tyle.

    aga_90 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się piszę na spotkanie w Wawie 😊 długi weekend sierpniowy akurat spędzamy w domu. Dorota w której dzielnicy mieszkasz?

    Aga, a Ty w jakiej części Bytomia?

    Od czterech dni się całkowicie odstawiliśmy 😊 właściwie to z mężem postanowiliśmy że od piątku zaczynamy Grzesia odzwyczajac a tu nagle on nam w piątek sam pokazał że idzie spać i nie chcial cycy. W niedzielę było to samo. W nocy dostawal wodę, niestety rano śniadanie było 4:30 i 5:13 no ale chociaż się obyło bez płaczu. Wczoraj do snu nagle mu się przypomniało i płakał trochę, w nocy kilka pobudek, w końcu spał z nami i trzymał mi rękę pod bluzką. A dziś znowu poszedł sam spać. Właśnie piję pierwszą od ponad dwóch lat lampkę czerwonego wina :D

    pomarańczka_33, APrzybylska lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga mieszkamy na Chomiczówce :)
    Daleko macie do nas? ;)

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 lipca 2019, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś 12 minut samochodem :) my na Woli.

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiu, jesteś tu? Powiedz, jak wyjazd do Nicei? Już byliście, czy się dopiero wybieracie? :) Ja intensywnie myślę o jakimś krótkim wypadzie we 2 i ciekawa jestem jak ugryźliście temat.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 16 lipca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pobudka, cycuś, spore śniadanie (duża porcja kaszki z owocami + jakąś kanapka, bo jak jemy to nie popusci 😜 i za chwilę musi być cyc bo awantura taka że głowa boli 🤦‍♀️
    W niedzielę zjadł obiad wielkości połowy mojej porcji 😱 i potrzebował cycy parę minut później..
    Dziś od rana taka mamoza że aż się we mnie gotuję że złości. Nic nie mogę zrobić. Zęby mylam z nim na kolanie to mi szczoteczkę wyrywał 🤦‍♀️ Nasmarowałam dziąsła żelem, górna czwórka mocno spuchnieta. Ciężki dzień dziś. Przekazałam tacie i zamknęłam się w łazience 😂 płaczu było z 5min, teraz czytają książeczki. Ech..

    Kinga my bliżej Tarnowskich Gór już, Bytom Sójcze 😉 często bywacie w tych rejonach? ☺️

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 16 lipca 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O M G... Jestem ledwo żywa. Wieczorem Zuzia dostała męskiego kataru i walczyliśmy całą noc. Ani u siebie ani u nas w łóżku nie mogła spać, a dziś leci jej jak z kranu ☹️ jeszcze żeby coś się działo strasznego, a to tylko katar i takie akcje, że szkoda gadać.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 16 lipca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Bytom Sójcze? :D No to możemy się spotkać na osiedlu ;) nie jesteśmy często, ostatnio na Wielkanoc.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 16 lipca 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu dzieci oddychają przez nos i z tego co pamietam nie potrafią oddychać ustami. Może się poprostu boi? Ciężej się oddycha, wszystko boli i puchnie. Współczuje Wam k dużo zdrówka dla Zuzi!!
    Moja w nocy miała jakby gorączkę, ale od czego? Przeziębienie ja łapie?
    Dziś zamiast obiadu zobaczyła paczka i koniec. Zjadła ze mną, później dorwała drugiego sama u zjadła ponad 3/4!
    Aga jeśli nie chcecie odstawiać to się nie odstawiających, wyczujesz co i jak 😊
    Ostatnio jakoś szybko spać chodzi na noc. Ok19-20 już jest maruda na maksa
    No to wstępnie spotkanie ustalone :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 lipca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja siedzę i staram się nie zwymiotować glukozy. Zastanawiam się czy czegoś z krzepliwością nie mam, bo z palca mi leciało jakz kranu. Pomijając fakt, że babka mi zrobiła w zagięciu dziurę na wylot i mam pięknego krwiaka.

    Ale stał się cud i dziś Zuzia spała całkiem dobrze, gile zniknęły. O 4:15 przyleciała do nas. I znowu nie było mleka w nocy.

    Kinga widzisz synuś sam dojrzał do tego, że nie potrzebuje tyle mleczka co kontaktu z cycy. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży po Twojej myśli 💝

    Aga jak dzisiaj u Was? Współczuję Wam tych ząbków. U nas widać już jedną 3,więc pewnie niedługo będą kolejne. I nadal bez problemu to idzie. Wysyłam w myślach do Was nasze zero objawów 😚🌷

    Marta a jak u Was?

    A w jakiej formie widzicie to sierpniowe spotkanie? Jak coś to pewnie będzie trzeba szukać noclegów. I dogadać podział obowiązków, żeby znowu gospodarze tak nie poszaleli 😘

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oferujemy nocleg dla dwóch zestawów 2+1 :D
    Mamy psa, ale on śpi w przedpokoju więc nikomu do łóżka nie wejdzie ;)
    Grilla u nas zrobić nie można ale na pewno nie będziecie głodni ;D
    Jak nie będzie padać mamy ogródek gdzie maluchy będą mogły poszaleć i basenik mały też jest, ale to jeszcze nie wiadomo jaka temperatura będzie :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 17 lipca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Oferujemy nocleg dla dwóch zestawów 2+1 :D
    Mamy psa, ale on śpi w przedpokoju więc nikomu do łóżka nie wejdzie ;)
    Grilla u nas zrobić nie można ale na pewno nie będziecie głodni ;D
    Jak nie będzie padać mamy ogródek gdzie maluchy będą mogły poszaleć i basenik mały też jest, ale to jeszcze nie wiadomo jaka temperatura będzie :)
    Pierwsza 😘 poproszę o rezerwację, chociaż u nas to 2+1,5 ale mam nadzieję, że też da radę.

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 863 864 865 866 867 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ