X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 12 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak u Was, ale ja już pińcet plus dostałam 🙉🙉🙉

    Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 12 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie mam pojęcia jak ogarniać ie kto jest skąd... Ja nadal nie znam do końca imion :/:( wstyd....

    iv09mg7yklmn388j.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 12 lipca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sorry za mały spam ale jakis czas temu pytałam was o radę odnośnie nazwę naszej firmy.
    I udało się! Zakładamy w sierpniu bo dostaliśmy dotacje.
    Robimy wszystkie meble jakie są.. No prawie hehe.. Ale kuchnie, szafy, garderoby, łóżka... Wszystko :) gdybyś któraś była że Śląska i zechxialaby być nasza klientka to będzie mi miło :) oczywiście ceny po kolezensku :p
    Wybaczcie ta mała reklamę :p

    Tusianka, Magdzia85F, APrzybylska, Rene lubią tę wiadomość

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 12 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, oczywiście wszystkiego najlepszego! (uf, zdążyłam jeszcze dzisiaj złożyć)

    U mnie 500 brak, dostałam jedynie potwierdzenie, że do końca września będzie wypłata z wyrównaniem.

    Mała usnęła po 21, nawet całkiem ładnie. Mąż najwcześniej będzie za 2 godziny, więc może uda mi się trochę przespać.

    Ilona92, Magdzia85F, APrzybylska lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    Nie wiem jak u Was, ale ja już pińcet plus dostałam 🙉🙉🙉


    Ada tez. Ooo. Szok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola super, życzę powodzenia! I duzo dobrych klientów.

    Marta i jak nocka?

    olKaczucha lubi tę wiadomość

  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 13 lipca 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkiem dobrze. Po 1 zaczęła płakać, ale po czopku przespała do 6 i się wpakowała nam do łóżka. Wtuliła się w tate i do 7:30 jeszcze dociągnęła

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    U mnie wszystko ok wyniki są dobre beta poniżej 5 wiec zaczęłam leczenie cały cykl terapi trwa 8 tyg oby to pomogło. Jedynym minusem są skutki uboczne leku czuje się zmęczona i śpiąca:-(
    Nawet nie miałam siły i chęci wchodzić na fb i forum :-( teraz będę miała co nadrabiac.
    Z Patrykiem tez Ok ładnie juz chodzi i Waży 8940 g

    Magdzia85F, APrzybylska, Tusianka lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Monika Sochaczew, Rene chyba Piotrków Trybunalski,
    Aniu wszystkiego najpiękniejszego dla Waszego związku, przede wszystkim dużo miłości i cierpliwości i zdrowia ! A jutro Ania ma urodziny! Liczy na życzenia 😍😍😘😘
    Dobrze pamiętasz :-)Mieszkam około 10 km od Piotrkowa :-)

    Aniu również życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy ślubu o z okazji urodzin :-)My 10 rocznicę obchodzimy za rok :-)

    Magdzia85F, APrzybylska lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a Ty jak się czujesz?
    Jeszcze wrócę do tematu fotek tez bym chciała zobaczyć ale nie otwiera mi się ten link czy mogłabym prosić o wrzucenie go jeszcze raz albo na priv ewentualnie na mesengera?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 13 lipca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie bardzo, bardzo Wam dziękuję za życzenia 😍 przepraszam, że mnie nie ma za dużo, ale ten tydzień to był jakiś mega szalony, a dziś jak pisałam czekamy na gości, więc chcąc nie chcąc zakupy, porządki, ciasto (upiekłam tort Sachera), coś na ząb i dopiero od rana udało mi się usiąść.

    Kupiliśmy dla Zuzi wózek dla lali i powiem Wam, że strzał w dziesiątkę! Inne zabawki mogą już się schować.

    Moje drogie udanego weekendu. Mam nadzieję, że przyszły tydzień będzie już na wolniejszych obrotach.

    Rene cieszę się, że jesteś 🙂 super, że Wasze wyniki ok i trzymam kciuki za terapię!

    Rene, Magdzia85F, Ilona92 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Emily89 Autorytet
    Postów: 1087 1443

    Wysłany: 13 lipca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, tak ja z Gdańska jestem :) weekend sierpniowy chyba mam zajęty, ale u mnie się ciągle tak zmienia że już nic nie planuje :)
    Ja nie ogarniam życia, pracy i forum więc dlatego cisza z mojej strony :) ale czytam wszystko :)

    Pawełek coraz lepiej chodzi, już często spacerujemy bez wózka (po osiedlu i okolicy).
    Diagnozujemy go w kierunku alergii - podejrzewamy że to winowajcą tych ciągłych chorób.

    No i od tygodnia odstawiamy karmienia nocne. Narazie tak spokojnie, przesuwam granicę czasowa pierwszego karmienia po zaśnięciu, ale raz udało się nie karmić do 5 rano a dziś w nocy przespał 7h ciągiem co zdarzyło się pierwszy raz w jego życiu 🥰🥰

    Ciekawa jestem ile to jeszcze potrwa ale jak narazie to myślę że idzie nam dobrze :)

    APrzybylska lubi tę wiadomość

    bl9c3e5ez8bo2wpc.png

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 14 lipca 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie złożyłam bo nie mam potwierdzonej tożsamości. Dominik próbował, ale lepiej nie będę o tym pisać ... we wszystko już zwątpiłam.
    Kamila to super wieści odnośnie Pawła, gorzej z reszta, ale mam nadzieje ze uda się Wam wszystko unormować.
    Ania ja lubię takie szybkie tygodnie, wtedy kiedy coś się dzieje i popycha się pare spraw do przodu. Tak lepiej się człowiekowi na duchu zaraz robi.
    Magda ja wiem, ze zdrowie nie do końca jest ok, ale uwierz ze masz lepiej z tym ze nie widzisz jedzenia jako ilość gramów, wymiennikow i insuliny, pytania zjeść czy nie, kiedy ile dać, czy to dobry pomysł. To jest hardcore. Zmierz cukier, zmień wkłucie. No na prawdę to jest kiepskie i ta świadomość ze raczej nigdy nie zaznasz spokoju ducha.
    Trzeba iść do przodu sięgać to co chcesz i tyle :) sama wiesz, ze trzeba najpierw zjeść 100 worków soli zanim otrzymasz 1 cukierka 😊
    Udanej niedzieli Wam życzę

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 lipca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam cały post i przez przypadek nacisnęłam odśwież i wszystko przepadło ... Widocznie mam nie jojczeć, bo chciałam się pożalić, że pół nocy nie spałam i ogólnie o tym, że czuję, że moje wnętrzności odmawiają posłuszeństwa. We wtorek idę zrobić badania (wątroba i chyba przy okazji już krzywą cukrową zrobię).

    Kamila super, że jednak udało się coś naskrobać :) nawet od czasu do czasu, ale miło wiedzieć co tam u Was. Trzymam kciuki za piękne spanie :*

    Ilona nam możesz napisać o wszystkim :)

    Spokojnej niedzieli :*

    PS mapa się tworzy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 13:35

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 14 lipca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko z info na szybko bo gości mamy ;)
    Kirunia ma chorobę lokomocyjną więc my na spotkanie się piszemy tam gdzie jest dojazd pociągiem. Na razie autem nigdzie się nie wybierzemy :(
    Jechaliśmy dzisiaj do zoo (15 minut drogi), wymiotowała i cały czas miała odruch wymiotny :(

    Nadrobię Was po weekendzie :*

    Edit: albo zapraszamy do nas! ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 05:54

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 15 lipca 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my nie dostaliśmy jeszcze 500+, na razie tylko samo upo, nawet maila z potwierdzeniem nie mam :P

    Ola, gratulacje! I szkoda że tak daleko bo bym była Waszą klientką ;) potrzebuję szafę wykonaną wg mojego projektu ;)

    Powodzenia w odstawianiu :) my odstawiamy Miśkę ale od smoczka ;) i na razie idzie nam to całkiem dobrze ;) myślę też o zamianie butelki ze smoczkiem na bidon jeśli chodzi o podawanie mleka ale nie wiem jak to wyjdzie.

    Ilona, jak to nie masz potwierdzonej tożsamości?? Chyba że nie chcesz o tym pisać to spoko ale zaintrygowało mnie to...

    Właśnie jadę do pracy. A nowej ani widu ani slychu :( od przyszłego tygodnia biorę się ostro za poszukiwania bo tu czas się już kurczy a w tym tygodniu mam Mamę to nie chcę tracić czasu na dojazdy na te rozmowy.

    Udanego tygodnia! Od przyszłego ponoć upały wracają :(

    Aaa z nowości to jeszcze to, że w kuchni mam mrówki... Teraz przeklinam tą zabudowę...

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 lipca 2019, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrówki chyba w tym roku u wszystkich. U mnie katastrofa i z mrówkami, robalami, kretami, szkodnikami. Suchy rok to się pchają gdzie popadnie.
    W banku nie mam potwierdzonej tożsamości żeby moc się podpisywać elektronicznym podpisem. Tak to normalnie żyje, mam pesel i inne dokumenty i o dziwo widnieje od 92 w urzędzie stanu cywilnego.
    Kiepsko z ta choroba lokomocyjna. Podawałas jakieś leki?
    My tez potrzebujemy mebli, śle narazie zdecydowaliśmy się na resztę ogrodzenia i bramę. Później dach, to może w zimę coś się uda czy zamówić czy kupić. Nam się podobają stare meble lub drewno egzotyczne no mango itp
    Ja ostatnio noe mogę się zwlec z łóżka. Jakoś tak nie moje dni ostatnio.
    Żniwa się zaczynaja. Wszystko jakoś tak szybko w tym roku. Może dzięki tym upałom w końcu rusza koje pomidory i papryki bo już mam dosyć czekania. Cukinia się w końcu pojawiła o zgrozo.

    Ja bym proponowała żeby chętne osoby powiedziały kiedy są gotowe się spotkać i kiedy.
    Chyba, ze weekend sierpniowy w składzie 4 plus rodziny. Bo z tego co wywnioskowałam to ja, Ania, Aga, Dorota. I albo doctorunia albo do bytomia. Do mnie pociągi nie kursują. Zreszta na wieś to normalne ;)
    Aniu współczuje Wam nocek na prawde:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 08:25

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 15 lipca 2019, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam bym chętnie Warszawę odwiedziła, aczkolwiek nie cofam zaproszenia na Śląsk 😉
    Nam pasują weekendy z niedzielą niehandlową, z wyjątkiem 2-4. I dobrze by było coś ustalić na dniach żeby Ci pracujący ustawili sobie grafik 😜

    Edit: umówiłam Wiktora na czwartek na mmr 😱🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2019, 14:22

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja proponuje u Doroty :) jeśli się zgodzi. Wtedy nie ma tragedii kilometrowej. Można iść na spacer po wawce- ja ja akurat bardzo lubię 👌🏻Np w pierwszy weekend sierpnia?

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 15 lipca 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona w pierwszy weekend świętujemy rocznicę ślubu, więc u nas odpada. Możemy zostawić ten 17-18 😉

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
‹‹ 862 863 864 865 866 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ