X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam do Bytomia blisko :)
    Witam się z Zawiercia :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Kinga, myślałam ostatnio co u Was ;)
    Kira jest zdrowa! <3 M był dzisiaj na kontroli z nią i od jutra możemy wychodzić na spacery a w poniedziałek może wrócić do żłobka :)
    W końcu znów mamy w domu małą wesołą i radosną rozrabiarę ;D

    Musimy chyba jakaś mapę stworzyć kto skąd jest i wybrać najlepsze miejsce do tego spotkania aczkolwiek obawiam się że jesteśmy tak rozsiane po całej Polsce że komuś zawsze będzie za daleko ;) my do Izy na przykład, mamy jedyne 7h 40 min pociągiem ;D
    jeśli tylko Kira nie będzie chora to my się na ten sierpień piszemy <3

    Co do rozmowy to ta ostatnia to jakaś porażka była. Babka chciała mi zaproponować 50% mojej obecnej pensji a jak powiedziałam że nie to wtedy najniższą na umowie a resztę pod stołem... masakroza. Tak więc szukam dalej. Daję sobie czas do końca miesiąca, potem zacznę panikować :P

    A u mnie w pracy kolejna masakra... Dowiedziałam się dzisiaj że jeden taki robi mi syf koło d... Ogólnie to się tym nie przejmuję bo na koniec i tak zamierzam powiedzieć szefom co myślę ale w głowie mi się nie mieści jak można być takim s...synem

    Współczuję Wam tych przejść z zębami. Jak tak czytam to u nas to lajtowo przechodzi w miarę.

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 10 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie do siebie bliżej niż ja do Doroty lub Magdy, w nawet Moniki 😊
    Moje dziecię już śpi. Chyba pogoda i moja choroba jej nie dopisują, na dodatek dziś mojego D złożyli, wiec fatalnie😩
    Chociaż On dzielniej znosi chory niż ja 😅
    Dorota trzymam kciuki za nowa prace, a co do umowy to jako księgowa wiesz dlaczego tak się dzieje, na dodatek pracodawca dostał podwyżki w utrzymaniu pracownika , wiec przez system się to wali 😩tak by był wilk syty i owca cała 😕
    A co do emerytury to ja na nią nie liczę , chyba ze mam brać pod uwagę krus i moje 800 zł... co na ten miesiąc nawet na rachunki nie starcza 👌🏻
    Magda suoer, ze z Ada ok. My idziemy pod koniec lipca bo wydaje mi się, ze Jadwinia ma Krzywe nogi 🙁
    Myszka podziwiam, ze Grześ taki opanowany i Ty tez

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 10 lipca 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do spotkania to dajcie znać najpierw która na pewno chętna, dwa termin, trzy miejsce dogramy

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecuję jutro usiąść i zrobić mapkę (mam nadzieję, że uda mi się dokopać do wszystkich informacji na stronach wstecz). Dziś dzień bardzo pracowity i niestety nie miałam nawet jak napisać dzień dobry 😘

    Jutro postaram się nadrobić, spokojnych nocy dla wszystkich 💖

    Ilona92, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola mamy do siebie rzut beretem, jesteśmy chętni na spotkanie czy to u nas czy na wyjeździe 😉 Jeśli bylibyście chętni to zapraszam na priv, dogadamy szczegóły 😁

    Ilona biedni Wy, co to u Was za dziadostwo? 😱 Oby szybko przeszło.. I Jadzię ominęło 😘
    A co do nóżek to ma śliczne 😛 matka się czepia, oczywiście idź dla spokoju sumienia, ale zobaczysz że to taki jej urok, wyrośnie 😉

    Ja odkąd pracuję to wiem że emerytury to raczej nie dożyję 😜 podniosą jeszcze wiek emerytalny i nie będzie to trudne.. 😉

    Dorota współczuję sytuacji z pracą, obyś przed terminem początków paniki znalazła coś idealnego! Trzymam mocno kciuki 😉
    I super że Kira zdrowa! 😁

    Edit: oczywiście my jesteśmy chętni ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 21:13

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 lipca 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka sama myślę co jej dać ale cudów nie ma. Sumplementujemy multivitamol i dodatkowo kaszka bezmleczna sinlac i wyniki dość ok ma więc chyba nie jest źle.
    Tez się martwiłam o niedobory bo z początku jak pediatra kazała odstawić nabiał to zaczęły się jej wykwity białe na paznokciach robić i dla mnie to był sygnał i poszłam i zazyczylam sobie nazwę jakiś witamin które powinnam dawać i problem zniknal

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona mnie sie tez wydawało, ze Ada ma trochę nóżki krzywe, ale ortopeda pochwaliła, że ładne, prawidłowo stawia stopy i ogólnie ok.
    Bierz od pediatry skierowanie, bo jak dziecko zacznie chodzić, to kontrola u ortopedy wskazana. Tylko niby dziecko musi pochodzić 3 miesiące, u nas to 2,5.

    A i przy tych początkowych wizytach co do bioderek lekarz mówił, ze do 2 albo 3 roku życia nóżki mogą być krzywe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 08:35

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja nie idę na NFZ, po pierwsze kolejki a dwa moim specjalistom nie ufam. Chyba, ze macie kogoś godnego do polecenia z Warszawy i nie trzeba czekać jak za papierem za komuny. Ja wystarczająco nacierpiałam na NFZ wiec jakoś dziecka nie chce w rozciągać :/
    Iza ważne ze dajecie radę. Mam nadzieje ze szybko uda Wam się określić na Co Mała choruje :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona my chodzimy do szpitala dzieciątka Jezus przy Lindleya. Na wizytę czekaliśmy raptem 2 tyg.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 11 lipca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Nie dokopałam się do informacji skąd są: Kamila, Marysia, Rene, Kinga i Natalia. Dajcie znać.

    A my dziś świętujemy 10 rocznicę ślubu 💝

    Magdzia85F, Tusianka, aga_90, Ilona92, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu wszystkiego naj naj!<3


    O mamo juz 10? My z moim jesteśmy 11lat razem. A 7 po ślubie.

    Marysia - Kraków, Kinga - Warszawa, Kamila - Gdańsk. Tyle kojarzę. Jak szpieg. Haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 13:23

    pomarańczka_33, APrzybylska, Ilona92, ibishka lubią tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila - Gdańsk, Sopot albo coś w tamtych okolicach
    Marysia - Kraków
    Kinga - Wawa
    ;)

    Magdzia85F, APrzybylska, ibishka lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomarańczka_33 wrote:
    Kamila - Gdańsk, Sopot albo coś w tamtych okolicach
    Marysia - Kraków
    Kinga - Wawa
    ;)


    haha szpiegi dwa :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 13:24

    pomarańczka_33 lubi tę wiadomość

  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 11 lipca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah Madzia, w tej samej minucie ;D

    Aniu! Wszystkiego naj naj naj dla Was, kolejnych wielu szczęśliwych lat <3

    Magdzia85F, APrzybylska lubią tę wiadomość

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie kiepski szpieg, wiedziałam tylko skąd jest Kamila 😂

    Aniu wszystkiego naj naj! Kolejnych 10 i potem jeszcze 10 i potem jeszcze i jeszcze, w szczęściu, miłości i wzajemnej trosce! 😘😘❤️

    Kiedyś czytałam dobry artykuł o fizjologicznych krzywiznach nóg u dzieci, jak znajdę to wrzucę 😉

    Za to Wiktor jak chodzi to lewą stopę często stawia na zewnątrz. Póki co obserwuję, daję mu czas 😁 mam nadzieję że sam się chłopak ogarnie xD

    Edit: https://mamafizjoterapeuta.pl/2018/01/04/nozki-dziecka-rzeczy-o-ktorych-malo-sie-mowi/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 14:36

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika Sochaczew, Rene chyba Piotrków Trybunalski,
    Aniu wszystkiego najpiękniejszego dla Waszego związku, przede wszystkim dużo miłości i cierpliwości i zdrowia ! A jutro Ania ma urodziny! Liczy na życzenia 😍😍😘😘

    Magdzia85F, APrzybylska, Rene lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli z moich precyzyjnych ;p wyliczeń wynika, że środek pomiędzy nami wypada u Ilonki :*

    Kochane dziękujemy za życzenia, mam nadzieję, że wszystkie się spełnią :D

    Madziu - ciążowy słoń, serio ;D no prześladuje mnie to :* założę się, że wyglądasz pięknie.

    Iza cieszę się u Was lepiej. Oby już było tylko dobrze.

    Rene gdzie jesteś? Jak reszta Twoich wyników?

    To tyle z mojego nadrabiania, bo panna Zuzanna się obudziła ... :/

    Ilona92, Magdzia85F, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aga za link!
    Wiecie ja tam mogę was przyjąć. Prasol mam , miejsce do siedzenia jest, w najgorszym wypadku przyniosę Wam baldy słony, zamówię pizzę, wodę, picie, kawa, herbata zawsze jest, piaskownica, bujaczka jest, czego chcieć więcej?

    Magdzia85F, aga_90, Rene lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu teraz jeszcze nie. Póki co to 0,6kg przytyłam, ale trochę to wina jelit, i tego co jem (odrzuca mięso i czekolada).
    Dodam, ze 4kg mi zostało po Aduni.

    Ilona nic więcej! No i pogoda oczywiście :-)

    Rene no właśnie, co sie dzieje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2019, 15:49

‹‹ 860 861 862 863 864 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ