X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 9 lipca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesienią może u mnie będzie już dość "mieszkalnie", będzie można coś zorganizować:)
    Tez chce zdjęcia ;)

    Współczuje Wam tych nocek :/ U nas już jest ok, i tak jak Magda pisałaś, wina były zęby. Ja jestem matka roku! Wyglądałam kiedy zaczną wychodzić trójki, (choć Asia średnio daje sobie ogladac buźkę), to w weekend dojrzałam dwie górne czwórki 🤦🏻‍♀️😆

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 9 lipca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wasze dzieci się tak nie uśmiechają, ze widać cała paszcze? 😁😁ja zawsze biorę i robię Ala samolot do przodu i wtedy głowa opada i wszystko widać 😂

    aga_90 lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona moja tak się śmieje i robi miny, ze 4 widać :-D

    No ja z jazdą mam jednak ciężko. Brzuch boli niestety. Nie wiem co jest. Czy taki mój urok. Czy co. A dopiero 4 msc.

    W ogóle taknpatrze a na wątku styczniowym siedzi Makira, ona chyba tu sie chwilę udzielala.

    A ja Nie umiem się nigdzie indziej wbić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 14:01

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 9 lipca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://photos.app.goo.gl/g1w7cMvUNGwaUvZX9

    APrzybylska, aga_90, Monnn, Magdzia85F, Tusianka, pomarańczka_33 lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 9 lipca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona jak to możliwe że Cię nie ma na ani jednym zdjęciu??? Trzeba powtórzyć spotkanie i to naprawić!! 😁😁😁
    To już nawet M od Ani tajniacko na zdjęciu jest, a Ciebie brak 😮🙉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 9 lipca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ja na początku chciałam się gdzieś wbić, ale szybko mi przeszła ochota. Tutaj mi dobrze :D

    Ilona w roli fotografa to się schowała ;/ zobaczymy jeszcze czy może coś mój mąż ma. Ja się za zdjęcia nie brałam, bo nie potrafię. W każdym razie Ilonka dziękujemy za super pamiątkę :D

    Ilona92, Magdzia85F, Monnn, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 9 lipca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na jednym zdjęciu tylko bez głowy, siedziałam gdzieś po prawej stronie. Jakoś tak zawsze mam opór doceyciagniecia aparatu jak nie widziałam nigdy ludzie i jest o czym rozmawiać 😂
    Powtórzymy na pewno. Czy to w Toruniu czy na Śląsku 👌🏻

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 9 lipca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż dodaje fotki do albumu Ilony 🙂 i jest nasza gospodyni 😘

    Ps to lipne konto, mój mąż nie ma na imię Kamil 😋

    Magdzia85F, Ilona92, aga_90 lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 9 lipca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Aniu domyslilam się 😁na początku myslalm, ze ktos z nienacka zarzucił na to konto. Teraz już jestem na zdjęciach 😁

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 9 lipca 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem wierna i chociaż isz mnie tu czasem mało to nigdzie się nie wbijam i zostaje tutaj :p
    Ja jestem chętna na jakieś spotkanie sierpniowe :) o ile by było gdzie bliżej :)

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaczucha Ty tez jesteś w ciąży??
    Co do spotkania do na pewno Toruń lub Bytom, zielona Góra lub w ferie Krynica 😂a nie no jeszcze Warszawa była

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No M od Ani uratował honor 😁😁😁

    A która to zaprasza do Zielonej Góry? Bo moja pamięć dobra, niestety krótka 😛

    Aniu czy apetyt u Zuzy też się zmienił od wizyty u Ilony? Wiktor się nawdychał świeżego powietrza i je za 3 🙉🙉🙉 normalnie nie ogarniam gdzie on to mieści. Dzisiaj przeszedł samego siebie, boję się jutra 😂😂😂 ale! Naprawdę zdecydowanie wolę jak ma apetyt niż jak go nie ma 😉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona Góra to ja :D

    Zdjęcia super! Ciekawe jakby wyglądała cała nasza forumowa gromada :D

    Nocne usypianie trwało 2 godziny. Co już się jwj oczy zamykały, to zaczynała się kręcić i od nowa. Po czopku usnęła w 10 minut. W ciągu dnia cały czas ma praktycznie język na wierzchu i się smyra po tych zębach, tak jej dokuczają. Pozostałe trójki są już wyczuwalne pod palcem.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Olkaczucha Ty tez jesteś w ciąży??
    Co do spotkania do na pewno Toruń lub Bytom, zielona Góra lub w ferie Krynica 😂a nie no jeszcze Warszawa była
    Nie nie.. I nie zamierzam narazie :p
    Czy zostałam jako jedyna bez brzucha hehe?

    iv09mg7yklmn388j.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 lipca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka spoko jest nas kilka :-) w sumie to brzuszki póki co w mniejszości :-)

    Do Bytomia mam 230 km to nie jest źle. Z Zielona Góra gorzej bo to koło 570 km:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 07:55

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne spotkanie :) Miło Was zobaczyć na zdjęciach :)

    Madziu gratulacje!! Bo jeszcze nie miałam okazji złożyć :)

    Dorota, ak się czuje Kira? Lepiej już? I jak rozmowa o pracę?

    Iza, a co u Was? Gabi nadal cierpi czy się coś poprawiło? Macie diagnozę? U nas ciągle po 5 kup dziennie.. Byliśmy już u 3 gastroenterologów, zobaczymy co ten ostatni poradzi, bo póki co jako jedyny zalecił badania.

    A kto z Bytomia? Mój mąż jest z Bytomia :) Wybieramy się tam 2-4 sierpnia, bo akurat ma urodziny.

    Ja wróciłam do pracy. Powiem Wam, że teraz to mam high life :D Można wypić kawę, poplotkować, siedzę na tyłku i nie robię kilometrów ciągnąc żyrafę lub samochód :D Grześ super zniósł mój powrót do pracy, w ogóle nie płacze, robi mi "papa" na wyjście i tyle. Po powrocie też się do mnie nie klei jakoś więcej. Jedynie to chcę go już całkiem odstawić od piersi, bo mnie szlag trafia jak mnie zawsze musi skubać w drugi sutek.
    Wczoraj pierwszy raz przespał noc, to znaczy spał 22-5:30. Moje dziecko potrzebuje jakoś mało snu :/ Niestety dziś się już to nie powtórzyło i były 2 pobudki.

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga ja jestem z Bytomia 😉

    Jak już tu będziecie to grzechem by było się nie spotkać. Oczywiście zapraszamy! 😁

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga dzięki że pytasz. Gabi z alergia już całkowity luz. Jest na bezmlecznej diecie. Teraz robimy badania szczegółowe żeby zobavzyc które bmk alergizuje ja i będzie wiadomo czy np mogę jej dac coś prsetworzonwgo pieczonego itp. Czekamy na wyniki i w sierpniu wizyta kolejna.
    Teraz batdzidj walczymy z trójkami. Mamy już dwie i noce były tragiczne. Prawie tydzień nocami na przeciwbólowych była, teraz ciut lepiej bo nie daje jej nic w nocy chociaż budzi się co chwile.

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, że dieta pomogła. Dietę sama wymyślasz czy korzystaliście z porady dietetyka? Jakoś suplementujecie wapń? Ja się martwię, że Grześ będzie miał niedobory bo chcę go odstawić od piersi, a widzę że jak dostanie nabiał z 2-3 dni z rzędu albo trochę za dużo to zaraz jest kiepska kupa. Przy czym jego nigdy brzuch nie bolał.

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś byliśmy na wizycie u ortopedy. Z Ady nogami i kręgosłupem wszystko ok.

    Tak sie darla, ze widziałam Jej piękne 4:]

    kupiliśmy Malej buty w ccc. Sportowe i sandałki, te drugie chyba za duże...niby miał być 1cm a tu wyszło wiecej.

    Jak oni te rozmiary robią.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 16:49

    Ilona92 lubi tę wiadomość

‹‹ 859 860 861 862 863 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ