X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 11 września 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulujemy drugiego ząbka 😍

    U Zuzi ząbki wychodzą grupami 😉 dolne jedynki razem i w przeciągu niecałego tygodnia górne. O ile dobrze pamiętam, bo przez brak objawów mogłam przegapić.

    Wracamy właśnie z zajęć. Moja panna to jednak królewna po mnie 😜

    70d92252c544.jpg

    Rene, Magdzia85F lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 września 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renatko suoer, ze wychodzą powoli żeby. Oby były bezbolesne ! U Nad z tego co pamietam pierwsze szły górne, ale boleśnie i dość długo między jedynkami a dwójkami. Nawet nie pamietam. Pewnie po zdjęciach czy jakiś wiadomościach bym znalazła.
    U nas w sumie tez było jedno lub dwa karmienia. Ale za to noc koszmar. Każdy ni chrapał i sapał do ucha i leżał na mnie. Poprostu dość... chyba była pełnia? Czy to dopiero dziś?
    Byłyśmy dziś na mieście ogarnąć sprawy, od dziś przygotowywane słodkości na sobotę bo koleżanka mnie poprosiła.
    A teraz góruje konfiturę z fig bo prawie dostały nóg. W biedronce była mega promocja na nie. Przy zakupie mon 4 sztuk cena 0.79 gr!

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 września 2019, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie wzięłam przykład z Ani i jak się ogarną z grupami od października, z Jadzia będziemy chodziły na zajęcia dla dzieci.

    APrzybylska, Rene lubią tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 11 września 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księżniczka w jakim kontekście?

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 11 września 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wyszły dolne jedynki i zaraz po nich dwójki. Chyba po 2 miesiącach górne jedynki i dwójki.

    Gaba ma katar, leci jej woda z nosa dosłownie (z ust też swoją drogą).

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 11 września 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Księżniczka w jakim kontekście?
    W takim, że już drugie zajęcia wybiera raczej czyste zabawy, a takie mazanie i grzebanie się w farbkach czy mące jej nie kręci. Dziś leciała przez całą salę żeby paluszki jej wytrzeć, bo przypadkiem zamoczyła się w farbie.

    Ale ja jej nie zmuszam, sama decyduje na co ma ochotę.

    Co ciekawe w domu jak robimy makaron czy kluski leniwe, to chętnie ugniata ciasto.

    Ilona92, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 12 września 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysiu tak, to bostonka, doczytalam później.
    Aniu to choroba "brudnych rąk", w sensie przenosi się i może być ten wirus wszędzie i w basenie, i na zabawkach, w windzie, na huśtawce.. A że moje dziecko nadal intensywnie ząbkuje (nadal ma 6 zębów) to rączki ciągle w buzi. Nietrudno o przytulenie wirusa 😉
    Ale powoli u nas lepiej. Kapiemy się naprzemiennie w ziołach i nadmanganianie.

    Czy Wasze dzieci (może głównie chłopcy?) też mają taki radar że jak śpią w innym pokoju to budzą się akurat wtedy gdy tata się zbliża do mamy? Wiktor taki ma 🤦‍♀️🤦‍♀️🤯

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 12 września 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa Aniu w domu się Zuzia nie boi ubrudzic bo jest wśród swoich. Co ją będą obcy ludzie brudną oglądać. Prawdziwa dama 😍
    A poza tym na wyjścia chyba stroje są bardziej wyjściowe, zwyczajnie jej szkoda xD

    APrzybylska, Ilona92 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 12 września 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super, że u Was lepiej 😍 u nas też była bostonka, ale tej długiej, skomplikowanej nazwy nie słyszałam 😘 Zuzi później zeszły 4 paznokcie, ale czytałam, że tak może być.

    U nas radaru nie ma, ale podejrzewam, że o ile każde dziecko ma mocną więź z mamą, to u Was ze względu na wczesne urodzenie plus nadal KP może być to jeszcze bardziej podkręcone. Takie moje luźne przemyślenia. Swoją drogą to całkiem urocze 😍

    Na zajęcia właśnie specjalnie ubieram Zuzię w gorsze ubrania, bo panie uprzedzały, że będą się dzieciaki brudzić. Może jak założę jej lepsze, to zrobi na przekór 😘 a tak serio, to widocznie nie jest jej bajka.

    Marta jak nocki?

    Marysiu szczęśliwej podróży jutro i pięknego urlopu 🌞❤️

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 września 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chorobowo corka z angina rakzr jwj na stówe nie zabiore 😞Patryk i reszta zdrowe 🙂
    No to ide nadrabiac lekturę 🙂

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 września 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga_90 wrote:
    Marysiu tak, to bostonka, doczytalam później.
    Aniu to choroba "brudnych rąk", w sensie przenosi się i może być ten wirus wszędzie i w basenie, i na zabawkach, w windzie, na huśtawce.. A że moje dziecko nadal intensywnie ząbkuje (nadal ma 6 zębów) to rączki ciągle w buzi. Nietrudno o przytulenie wirusa 😉
    Ale powoli u nas lepiej. Kapiemy się naprzemiennie w ziołach i nadmanganianie.

    Czy Wasze dzieci (może głównie chłopcy?) też mają taki radar że jak śpią w innym pokoju to budzą się akurat wtedy gdy tata się zbliża do mamy? Wiktor taki ma 🤦‍♀️🤦‍♀️🤯
    Moj nie, zreszta tak malo u nas tych zblizen ze nawet za duzo okazji by nie miał😃

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 12 września 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Moj nie, zreszta tak malo u nas tych zblizen ze nawet za duzo okazji by nie miał😃
    U Nas ostatnio tak samo. Chociaż tak moje dziecko czuje miętę i tez się często budzi 😉🤷🏼‍♀️

    Rene lubi tę wiadomość

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 12 września 2019, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    😂Ja nigdzie nie napisałam że u nas to często, ale jak już to pobudka murowana 🤦‍♀️🤦‍♀️😂

    Aniu dużo prawdy w tym co piszesz może być. A to oznacza że najwyższy czas wrócić do pracy, bo co jak co, ale z całą miłością do mojego dziecka, nie chce z niego zrobić maminsynka 🙉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    U nas ok. Ada szaleje, skok pełną parą... Juz tyle rozumie, ze szok.

    Aniu moja tez tak ma, ze nawet jak je to trzeba rączki wycierac, bo jeść nie bedzie.

    Aga zdrówka dla synka.

    Rene zdrówka dla córeczki.

    Marysiu udanego urlopu.

    Właśnie zrobiłam zupę dyniowa, jeszcze mam w planach roladę z indyka, paprykę faszerowana.

    Co do radaru. Uf. U nas nie ma. Ale romantyzmu tez nie. Ech.

    Rene lubi tę wiadomość

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 12 września 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi brakuje alkoholu bo wtedy przytulanie takie fajne haha
    Magdzia85F wrote:
    Hej

    U nas ok. Ada szaleje, skok pełną parą... Juz tyle rozumie, ze szok.

    Aniu moja tez tak ma, ze nawet jak je to trzeba rączki wycierac, bo jeść nie bedzie.

    Aga zdrówka dla synka.

    Rene zdrówka dla córeczki.

    Marysiu udanego urlopu.

    Właśnie zrobiłam zupę dyniowa, jeszcze mam w planach roladę z indyka, paprykę faszerowana.

    Co do radaru. Uf. U nas nie ma. Ale romantyzmu tez nie. Ech.

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona ja tam biorę co jest. ;-) a o alko nic nie mów. Marzy mi sie drink!

    A co do dietetyka, dam znać za 2 tyg. Bo zaczynam od poniedziałku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene Eee a Ty nie zarazisz?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 września 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wyjazd stoi w tym momencie pod znakiem zapytania Sylwia ma 39 stopni juto mam wizytę jeśli sie pogorszy jedziemy na dyżur. Patryk zdrowy ale boje sie choroba jest w okresie wylegania i moze zarazac mimo braku objawów

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 12 września 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Rene Eee a Ty nie zarazisz?
    No właśnie nie chce zeby ktorys maluch cos złapał slabe i nieodpowiedzialne by bylo jechać z świadomością ze mozemy komus,, sprzedać,, chorobę
    Aniu dzieki za sms

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 12 września 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tutaj też duuużo zdrówka 🌷❤️

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
‹‹ 893 894 895 896 897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ