X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr latanie w ciąży
Odpowiedz

latanie w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wczasy w Grecji wykupione jeszcze przed ciąża (szczerze to tam mieliśmy się szczególnie postarać o Dzidziusia ;-)) wylot 13 września i to będzie jeśli dobrze się wszystko potoczy początek 10tc. Mam jeszcze przed wylotem jedną wizytę u gina to się zapytam co on na to, ale nie spodziewam się zakazu..

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 30 sierpnia 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    No ja już naprawdę nie mogę wytrzymac i bardzo chce powiedzieć rodzicom :d Myślę, że dobrze mi to zrobi też bo spadnie mi trochę kamień z serca ;)

    Przecież jestem zdrowa więc wszystko musi się udać super! :)

    U nas jest podobnie :)

    Jak Twoja beta? U mnie aż 1053!

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
  • Nowa0289 Ekspertka
    Postów: 157 69

    Wysłany: 1 września 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie wczoraj lekarka powiedziała, że lepiej latać w 2gim trymestrze, ale jeśli będę się dobrze czuła to powinnyśmy dać radę w 10-11 tygodniu ;)

    26.08 - pozytywny test
    27.08 - bhcg 252
    30.08 - bhcg 1053
    31.08 - pęcherzyk 2mm
    14.09 - zarodek 5mm i bijące <3
    5.10 - Maleństwo ma 2,93cm, <3 170/min, jest bardzo aktywne podczas USG, wesoło podskakuje, kiedy się śmieję!
    19.10 USG genetyczne: Maleństwo ma 5cm, <3 170/min, niskie ryzyko wad
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 1 września 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dla mnie to też dobre wieści bo akurat się powinnam załapać na 10tc. Dzięki za info!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2018, 13:50

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Veruka Autorytet
    Postów: 994 464

    Wysłany: 13 września 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leciałam samolotem w 1 trym.i nic się nie działo:) jak pytałam swojego lekarza to mówił że lot nie jest zagrożeniem dla zdrowej ciąży...i faktycznie dzidzia zdrowa:)))

    Nowa0289 lubi tę wiadomość

    3i499vvjwdixpa2l.png

    iv09f71xe0b0j8js.png
  • Pantera Autorytet
    Postów: 626 358

    Wysłany: 24 września 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Latałam 13 razy w każdym trymestrze i nie było problemów. Tylko pierwszy lot w ciąży spędziłam w toalecie wymiotując

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ