X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr lekarz stwierdzil brak owulacji a mamy ciaze :)
Odpowiedz

lekarz stwierdzil brak owulacji a mamy ciaze :)

Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, pytanie jak wyżej, czy któraś z Was tak miała? Lekarz wykluczył owulację w tym miejscu, pęcherzyk nie pękł, brak ciałka żółtego i płynu... Minęły dwa tygodnie i dziś mam dwa testy różnych firm pozytywne. Od razu druga kreska na jednym i drugim... Zdarzyło się tak komuś?

    magda.h lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób bete z krwi bedziesz miala jasnosc :) pozdrawiam i powodzenia :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jestem umowiona do gina i jade tez na bete.... choc naczytałam sie juz o torbielach falszujacych wyniki testów itp.

    relgh371oy0mp19n.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, czasem wynik może być zakłócony chociaż życze aby to gin się tym razem pomylił :)

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby było juz rano... Nie mogę się doczekać wizyty, około 11 będę juz po

    Agnieszka1993 lubi tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak? Będzie bibi?

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aNiLewe bykami lekarza ale nic narazie nie widać, jedynie pogrubione endometrium... Zrobiłam za to cztery testy z różnych firm i wszystkie od razu pozytywne :) lekarz wykluczył jedynie nne zmiany podwyższające hcg typu torbiele oto także jak stwierdził nie mamy podstaw żeby nie ufać testom... Za tydzień kolejne usg...

    relgh371oy0mp19n.png
  • Jagoda Nowa
    Postów: 3 4

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam tak samo, w 9 dniu cyklu było jajeczko a w 13 dniu już nie było. Ginekolog określił jako cykl bezowulacyjny, dostałam jajeczkowania po raz drugi w tym samym cyklu i zaszłam w ciążę. Także jest możliwe na 100%. Pozdrawiam.

  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna myslalam ze zrobisz bete :) Ale ciesze sie bardzo, ze takie pomylki sie zdarzaja szczegolnie jesli ktos bardzo marzy o dziecku :) Gratuluje i sciskam, spokojnej ciazy dla was obu.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam bety, lekarz stwierdził ze po co i w sumie po wyjściu z gabinetu stwierdziłam ze będę wiedziała tyle samo co po zrobieniu testów... Niecierpliwie muszę zaczekać do wtorku do kolejnej wizyty

    relgh371oy0mp19n.png
  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 2 lutego 2014, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w poprzedniej ciąży też tak miałam , monitoring owulacji - diagnoza brak owulacji, na koniec miesiąca pozytywne testy i w 6 tygodniu na usg ciąża była widoczna. U mnie niestety w 3 miesiącu doszło do poronienia ale to nie ma zupełnie związku. Powodzenia :)

    E
  • Inusia Autorytet
    Postów: 495 409

    Wysłany: 2 lutego 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja mam podobną sytuację. Brałam CLO, monitorowaliśmy cykl 3 razy i diagnoza jedna- cykl bezowulacyjny, brak jakiegokolwiek pęcherzyka dominującego i trzeba ten cykl odpuścić...no ale coś mnie pokusiło zrobić test no i 2 kreseczki ;) Owulacja musiała najwyraźniej wystąpić jeszcze później, wszystko się może zdarzyć jak widać :D

    "Są w życiu rzeczy,o które warto walczyć do samego końca..."
    dxom2n0axvrn3fue.png
    akeuxzkrjqh8xpez.png
  • martyna1989 Ekspertka
    Postów: 207 84

    Wysłany: 7 lutego 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ostatniej wizycie zadowolona i pewna na 100 % ze maluszek jest :) widziałam serduszko bijace i maluszka 10mm :)

    nutka, ZakręconaOna, mallinka, kark lubią tę wiadomość

    relgh371oy0mp19n.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 21 lutego 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam o takich przypadkach i sama jestem dowodem, że to się zdarza. Ja byłam 3 razy na monitoringu, ale w 19 dc pęcherzyki nie były odpowiednich rozmiarów i lekarz stwierdził, że przy moich stosunkowo krótkich cyklach (26-27 dni) na pewno nie zdążą urosnąć i pęknąć. A tempka poszła w górę i @ nie przychodziła. Zrobiłam test i wyszedł cień cienia, ale na następny dzień beta potwierdziła ciążę.

    kark lubi tę wiadomość

  • gosia81 Autorytet
    Postów: 655 785

    Wysłany: 28 lutego 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do wątku. A myślałam, że jestem jakąś anomalią medyczną :)
    Pierwszy taki przypadek miałam w 2009 roku - gin nie widział na obu jajnikach żadnego pęcherzyka. Nic - pustynia. I nie wiadomo jak jeden jednak urósł dojrzał i dał się zapłodnić - dziś jest brykającym czterolatkiem.

    No i teraz trzy dni temu stwierdziłam DRUGI CUD -
    trzykrotny monitoring wykazał cykl bezowulacyjny, ale ale... owulacja jednak była. jest bardzo młodziutka ciąża! Jutro robię drugą betę. A potem będę czekać na USG. Ciesze się że jest więcej takich CUDOWNYCH PRZYPADKÓW UDOWADNIAJĄCYCH PRZEWAGĘ NATURY NAD MEDYCYNĄ ;)

    nutka, Ev, kark lubią tę wiadomość

    f2wl3e5epdkwr2t5.png
    5b09anliajytu9pv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ja też niestety miałam taki problem już nawet myślałam że się nie uda. A tu prosze dolegliwości,gin tylko potwierdził że wczesna ciąża :) mówiąc jeszcze że robiłam 2 testy z różnych firm i nici wynik był negatywny :/ czasami nie rozumiem tych testów :d

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dajecie Kochane nadzieję <3 ja w tym cyklu po monitoringu na 90% mam cykl bezowulacyjny ... w 13dc pęcherzyk miał 19mm a 16dc było coś co miało 26mm ale było zbyt kuliste choć tak dziwnie spłaszczone od góry i lekarz stwierdził, że to jest za duże na ciałko żółte i nie chce robić nadziei :( a ja od dwóch dni mam podwyższoną temp...może to "spłaszczenie" świadczyło o tym, że pęcherzyk pęka..nie wiem. Trzeba cierpliwie czekać do końca cyklu. A Wam Kochane życzę spokojnych ciąż <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Widzę, że nie jestem "odosobnionym przypadkiem"! :D U mnie było podobnie. I Monitoring w 11dc pęcherzyk dominujący 16mm i endo 6mm. II monitoring w 18dc - pęcherzyk ma 14mm a endo 9mm. = diagnoza -> owulacji nie było i nie będzie! Załamka!!!
    Wykres temperatury dał mi sygnał, że jednak "coś" jest na rzeczy. Jesteśmy na samym początku ciążowej drogi :) Także natura potrafi sama zadecydować co i jak :D

    kark, Tosia80, Sonia94 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie było to samo :))
    trafiłam do głupiej baby gin-endo na nfz, nagadała mi, że owulki nie było, że mam 2 torbiele itd.. kolejnego dnia poszłam do innej, to tamta mówi, że torbieli żadnych nie ma, ale kręciła strasznie czy owu była czy nie...
    a ja zaszłam w ciążę :)

  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 13 lipca 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A jak temp idzie w parze z tym monitorem owu? Bo u mnie to właśnie strasznie skacze i juz nie wiem :(

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ