X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 listopada 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Igibarz wrote:
    Ja w 6t+4d widziałam pięknie bijące serduszko i maleństwo :)

    A to było Twoje pierwsze usg czy widziałaś wcześniej pęcherzyk?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6+1 pierwsze usg i zarodek, 7+1 bijące serduszko

    panan12 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Cześć dziewczyny w którym dokładnie tygodniu i dniu ciąży widziałyscie pęcherzyk ciazowy i zarodek z sercem?

    6t4d jedynie pęcherzyk... 1 grudnia kolejne USG.

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 listopada 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy z beta 2000 będzie coś widać na monitorze

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 26 listopada 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muminka83 wrote:
    Aż zdziwiona jestem bo też mamy pakiet w Medicover i jesteśmy traktowani ą ę. Skoro tak Cię potraktowała to zmień lekarza lub zgłoś. Ja akurat chodzę do Centrum w Gliwicach i jestem zadowolona. Abonament nie jest tani więc skoro to prywatne leczenie więc wymagam.

    My w Krakowie. Szczerze mówiąc korzystamy już z Medicover od 2015 i raczej zawsze skaczą wokół nas, dlatego bardzo mnie ta pani doktor rozczarowała. Niestety jak czytałam opinie o innych ginekologach to ci co mają puste wizyty są po protu beznadziejni, nieuprzejmi i niemili. Mam wrażenie, że zbyt dużo firm wykupiło pakiety dla pracowników, i Medicover ma w tym momencie zbyt duże obciążenie pacjentami, więc zatrudniają kto tylko jest chętny...
    Nic zobaczymy w sobotę jak się sytuacja rozwinie, u tej pani dr do której idę byłam już kilkakrotnie więc wiem że przy zwykłych wizytach jest rzeczowa i fajna, zobaczymy jak przy wizycie ciążowej. Szczerze mówiąc skoro mam pakiet to wolałabym nie przenosić się do prywatnego lekarza (np tego, który prowadził pierwszą moją ciążę), ale jeśli trzeba będzie to to zrobię.

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 26 listopada 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    A to było Twoje pierwsze usg czy widziałaś wcześniej pęcherzyk?
    Pierwsze, nie szlam od razu po pozytywnej becie, bo wiedziałam, ze i tak nic nie będzie widać a niepotrzebnie bym się denerwowala, a jak juz poszlam w 6t+4d to wszystko bylo pieknie widać :)

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • angela2005 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 27 listopada 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Cześć dziewczyny w którym dokładnie tygodniu i dniu ciąży widziałyscie pęcherzyk ciazowy i zarodek z sercem?
    Ja ze względu na poronienie wczesniejsze i to ze o ta ciaze staraliśmy sie prawie 5lat byłam od razu po pozytywnej becie aby dal mi luteine i dupka w każdym razie kazal przychodzic prawie co tydzień na usg i i w 5tyg byl mikroskopijny pecherzyk w 6 tyg byl pecherzyk normalnie widoczny ale malenkie serduszko zobaczylam dopiero w piątek 24.11 wcześniej nie bylo ciaza jest mlodsza teraz zaluje bo moglam nie chodzic co tydzień wziasc tylko leki i spokojnie zaczekać tyle niepotrzebnego stresu.. a noi w piątek na usg lekarz powiedział ze sa dwa pęcherzyki tylko jeden jest mniejszy i raczej pusty no ale tak myslalam później w domu ze ok mniejszy i pusty ale jego tez nie widzial na początku wiec tez rosnie trochę mi to chodzi po głowie teraz wizyte mam na 1 grudnia dzisiaj mam na wyniki skierowanie.
    Miłego dnia wam życzę

  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Ja dzis 8tyg+3dni i jst to 13sty dzien lezenia plackiem... USG juz w srode. Czy dotrzymam? Brzuch mnie pobolewa co jakis czas, spie z podpaska (na wypadek potopu), masakra ;(
    Mam lepsze i gorsze momenty (wiecej tych gorszych)...

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę Anakin! jesteśmy z Tobą :)
    Trzymam kciuki ;*

  • Polka23 Koleżanka
    Postów: 36 31

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Byłam na usg, mamy dwie fasolki! Jednej bije serduszko! Musimy czekać czy druga urośnie... JESTEM W SZOKU!

    pinky, muminka83, mięsko, panan12 lubią tę wiadomość

    3jgxs65gorluprva.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polka23 wrote:
    Dziewczyny. Byłam na usg, mamy dwie fasolki! Jednej bije serduszko! Musimy czekać czy druga urośnie... JESTEM W SZOKU!

    Super, gratulacje :)

  • 91Kejti Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) ja dziś ujrzałam serduszko swojego pierwszego dziecka. Bardzo wzruszający moment :) tp wg om 13.07 a wg usg 18.07 :) 2 tyg temu na usg był tylko pusty pęcherzyk a dziś taka ulga

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 20:12

    muminka83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Kejti wrote:
    Witam dziewczyny :) ja dziś ujrzałam serduszko swojego pierwszego dziecka. Bardzo wzruszający moment :) tp wg om 13.07 a wg usg 18.07 :) 2 tyg temu na usg był tylko pusty pęcherzyk a dziś taka ulga


    Miło czytać takie informacje :) w ktorym tyg i dniu robiłaś dokładnie 1 usg?

  • 91Kejti Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinky wrote:
    Miło czytać takie informacje :) w ktorym tyg i dniu robiłaś dokładnie 1 usg?

    Pierwsze usg w 5t 3d i pusty pęcherzyk. Teraz dokładnie 2 tyg później widziałam zarodek i serduszko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa to wcześnie ;) szukam jeszcze nadziei, ale ja miałam 6t4d i był pęcherzyk.
    Zazdroszczę ;*

  • angela2005 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polka23 wrote:
    Dziewczyny. Byłam na usg, mamy dwie fasolki! Jednej bije serduszko! Musimy czekać czy druga urośnie... JESTEM W SZOKU!
    O kurcze super gratulacje podwójne :)

  • alimak:) Debiutantka
    Postów: 10 11

    Wysłany: 29 listopada 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Dzisiaj byłam u lekarza i widziałam na USG bijące serduszko a to jest 5t 6d. Bardzo długo czekaliśmy i udało się !
    Termin porodu 27.07.2018 r. :)



    16udcsqvgshqbilr.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 14:03

  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 29 listopada 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie mogę wytrzymać tego czekania i strachu... Jeszcze tydzień do USG serduszkowego u mnie...jestem pod wrażeniem że są tak sprawne aparaty USG że w 5 tyg + kilka dni lekarz widzi serce...u mnie jakaś masakra... W 6t4d ledwo zarodek było widać

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Ja już nie mogę wytrzymać tego czekania i strachu... Jeszcze tydzień do USG serduszkowego u mnie...jestem pod wrażeniem że są tak sprawne aparaty USG że w 5 tyg + kilka dni lekarz widzi serce...u mnie jakaś masakra... W 6t4d ledwo zarodek było widać

    Zależy jaki sprzęt maja. Ja byłam wczoraj 5t2 dni i on do mnie ze nic nie widzi że to może pozamaciczna. Dopiero wyjechaliśmy na szpitalne usg i tam id razu było widać pęcherzyk ciazowy :) za 2 tygodnie wizyta serduszkowa

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panan12... Wiem Kochana, dzięki za wsparcie. Widzę że nie tylko ja przeżywam 2 tygodnie wyczekiwania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 15:45

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ