X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr LIPCOWE niespodzianki:)
Odpowiedz

LIPCOWE niespodzianki:)

Oceń ten wątek:
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 24 listopada 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie. CRL 3 mm
    Jestem umówiona na przyszły tydzień. Serce już wtedy powinno być widoczne.
    Niestety muszę dalej brać Neoparin , acard i duohaston. Jednak jestem dobrej myśli.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 24 listopada 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak tylko spokój.
    Mam już dwoje dzieci, dwa poronienia w przeciągu 4 miesięcy teraz to już trzecia ciąża. Tym razem czuję że będzie okey.
    Wiem co to strach. Jednak dziewczyny trzeba być dobrej myśli. Trzeba wierzyć.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monamis wrote:
    Trzymam kciuki kochana:*
    Dzięki za wsparcie ;*

    monamis lubi tę wiadomość

  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 24 listopada 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem z autopsji, że ciężko pozbyć się czarnych myśli, wyluzowac i cieszyć się ciążą, jeżeli ma się za sobą przykre doświadczenia, ale trzeba się starać, bo ma to niebagatelny wpływ na maleństwo, które nosimy pod sercem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2017, 16:31

    pinky lubi tę wiadomość

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) dołączam i do Was, jestem tez w innym lipcowym wątku :) jak narazie termin z Belly to 12 lipca, ale pewnie przesunie się, bo na wtorkowym usg Pani doktor powiedziała, ze to dopiero 5-6 tydzień :)

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • monamis Ekspertka
    Postów: 286 54

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po_prostu_ja witaj i gratuluje :) Spokojnej ciąży życzę :)

    po_prostu_ja lubi tę wiadomość

    Victoria czekamy na Ciebie <3
    TP:18.07.2018
    dev198prs__.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 25 listopada 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyn, piszcie co u Was:) ja leze i leze... w weekend latwiej, bo M. ze mna i sie mna opiekuje:)

    pinky lubi tę wiadomość

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal w nerwach przez ten pusty pęcherzyk, ale chyba zaczynam się oswajać z myślą, że co ma być to będzie... I jeszcze sama w weekend, bo mąż studiuje zaocznie i nie ma go caaały dzień. Także tracę czas na serialu Friends :P <3 żeby odgonić złe myśli ;) a Ty w takim razie odpoczywaj w miłym towarzystwie :)

  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczęta.Chcialabym do Was dołączyć...Jestem w 7tyg ciąży i przeżywam to samo co Wy... Jestem też po jednym poronieniu i wiem jak to jest czekać na to zbawenne USG...też czekam...na ostatnim był mini zarodek 4mm ale bez serducha jeszcze...przede mną 2 tygodnie strachu w oczekiwaniu .. Dlatego napisałam tu...bo chyba sama sobie nie poradzę. Przyjmiecie mnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 17:18

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 25 listopada 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Witajcie dziewczęta.Chcialabym do Was dołączyć...Jestem w 7tyg ciąży i przeżywam to samo co Wy... Jestem też po jednym poronieniu i wiem jak to jest czekać na to zbawenne USG...też czekam...na ostatnim był mini zarodek 4mm ale bez serducha jeszcze...przede mną 2 tygodnie strachu w oczekiwaniu .. Dlatego napisałam tu...bo chyba sama sobie nie poradzę. Przyjmiecie mnie?
    Witaj serdecznie

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochana Magia.
    Prawie wiem, co czujesz... z tym, że to moja pierwsza ciąża. I jak narazie wgl zarodka nie było widać na USG.
    Trzymam kciuki, że u Cb wszystko będzie dobrze! :)

  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 25 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam kciuki za Was wszystkie. Niestety do następnego USG sporo czasu...ale damy radę!

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • M&M'K Ekspertka
    Postów: 186 52

    Wysłany: 25 listopada 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polka23 wrote:
    Dziewczyny .. Troche sie zalamalam. Wrocilam wlasnie z usg i jedyne co mi lekarz powiedzial to " pecherzyk widoczny, dziecko wielkosci glowki od szpilki. 5 tydzien chyba".. Kiedy mialyscie pierwsze usg? Zapisalam sie do innego gin.

    Cześć,

    chciałabym dołączyć :) również mam termin na 13 lipca

    Mam takie same doświadczenie jak Ty, mamy teraz z mężem pakiet w Medicover, więc poszłam tam na pierwszą wizytę (13.11) do jakiejś lekarki...
    Stwierdziła, że zawracam jej głowę, że to dopiero 5 tydzień i nic przecież nie widać. Ponieważ staraliśmy się z mężem od 2 lat o drugie dziecko, bo mam problemy z tarczycą i chciałam dopytać czy biorę dobrą dawkę czy może zmienić skoro pojawiła się ciąża, pani "doktor" powiedziała że to nie jej działka !! i skoro mam takie pytania to trzeba iść do endokrynologa.
    Straszliwie mnie wkurzyła...
    Teraz czekam na wizytę u mojej pani doktor ale dopiero mam na 2.12 i już straszliwie się niepokoję.

    BHCG robiłam późno więc mnie wychodziła już 16 tys i 19 tys

    Starszak 04.01.2014
    Dzidziuś 06.07.2018
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 25 listopada 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest z tą beta...przy wyższych wielkosciach ona nie rośnie już tak szybko? Ja ostatnio miałam 42.000 a po 48h przyrost do 51.000...no na pewno nie jest to wymagane 66%..ale potem ponoć przy większych wielkościach to już wolniej rosnie...nie wiem ...może Wy wiecie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2017, 20:35

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 25 listopada 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magia wrote:
    Dziewczyny, a jak to jest z tą beta...przy wyższych wielkosciach ona nie rośnie już tak szybko? Ja ostatnio miałam 42.000 a po 48h przyrost do 51.000...no na pewno nie jest to wymagane 66%..ale potem ponoć przy większych wielkościach to już wolniej rosnie...nie wiem ...może Wy wiecie?
    Przy wyższych wartosciach czas podwojenia sie jest 2 razy dluzszy, wiec 96 h , z tego co wiem :)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 26 listopada 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lipcówki :) witam się z terminem porodu na 12 lipca. To moja pierwsza ciąża, upragniona, dużo przeszłam ale pierwsze in vitro jak narazie zakończone sukcesem. Jestem juz po pierwszej wizycie, 6tydz 1dzien ledwo widoczny zarodek. Wizyta 7tydz 1dzien bijące serduszko i człowiek ma prawie cm :) pierwsze badania krwi i moczu ok. Teraz czeka mnie wizyta ok 19 grudnia i mam nadzieje ze dalej bedzie wszystko pięknie szło. Także tadaaaam jestem z Wami :)

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 26 listopada 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&M'K wrote:
    Cześć,

    chciałabym dołączyć :) również mam termin na 13 lipca

    Mam takie same doświadczenie jak Ty, mamy teraz z mężem pakiet w Medicover, więc poszłam tam na pierwszą wizytę (13.11) do jakiejś lekarki...
    Stwierdziła, że zawracam jej głowę, że to dopiero 5 tydzień i nic przecież nie widać. Ponieważ staraliśmy się z mężem od 2 lat o drugie dziecko, bo mam problemy z tarczycą i chciałam dopytać czy biorę dobrą dawkę czy może zmienić skoro pojawiła się ciąża, pani "doktor" powiedziała że to nie jej działka !! i skoro mam takie pytania to trzeba iść do endokrynologa.
    Straszliwie mnie wkurzyła...
    Teraz czekam na wizytę u mojej pani doktor ale dopiero mam na 2.12 i już straszliwie się niepokoję.

    BHCG robiłam późno więc mnie wychodziła już 16 tys i 19 tys

    Aż zdziwiona jestem bo też mamy pakiet w Medicover i jesteśmy traktowani ą ę. Skoro tak Cię potraktowała to zmień lekarza lub zgłoś. Ja akurat chodzę do Centrum w Gliwicach i jestem zadowolona. Abonament nie jest tani więc skoro to prywatne leczenie więc wymagam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 08:02

    M&M'K lubi tę wiadomość

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny w którym dokładnie tygodniu i dniu ciąży widziałyscie pęcherzyk ciazowy i zarodek z sercem?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Igibarz Przyjaciółka
    Postów: 193 39

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 6t+4d widziałam pięknie bijące serduszko i maleństwo :)

    Olga 28.11.2011r ❤

    setcgqq4v93erwex.png
    ckai3e3kjszhe9l0.png
  • Magia Autorytet
    Postów: 764 243

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 6t1d widziałam tylko zarodek 4mm...i teraz 2 tyg w stresie

    l22nio4p6u8idvbe.png

    Magia
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ