X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Pierwsza wizyta u GINA - co i jak ;)
Odpowiedz

Pierwsza wizyta u GINA - co i jak ;)

Oceń ten wątek:
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia1987 wrote:
    u mnie przy becie 1153 nic nie było widac jestem załamana:(
    spokojnie nie stresuj się , ja miałam bete ponad 600 i tez nie było nic widać , dopiero przy becie 6500

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 9 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola87 wrote:
    Może 4, 3 mm a nie cm? Bo cm to raczej za dużo.
    jejku no tak pisze na zdj, jak bede w domu wieczorem to zrobię zdj i wstawię, pisze 4.3cm ale nie wiem co to za miara

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wystarczy poszukać w postach informacji. Po co zakładać kolejny taki sam wątek?
    Dddodiii konkretnie napisała co i jak więc nie rozumiem skąd to oburzenie? Bardziej szczegółowo chyba tego się nie dało wytłumaczyć :)


    alinalii wrote:
    wiesz .. nie dla każdego jest to takie łatwe i oczywiste , może dziewczyny chcą trochę wsparcia i dodania otuchy .. po to tutaj jesteśmy , po to jest stworzony ten portal ,a jesli dla ciebie jest takie to oczywiste to co tu robisz;)?

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej :) Mam pytanie odnośnie konsultacji ginekologicznych. Czy na te wizyty zabieracie swoich partnerów?

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M w pierwszej ciąży był ze mną na każdej wizycie ;) jak było badanie na "samolocie" to było za takim ładnym parawanem więc nic nie widział, a usg to było już przez powłoki brzuszne (od 11 tc).

    Teraz w drugiej ciąży twierdzi, że też będzie ze mną chodził. Jutro właśnie pierwsze usg w celu potwierdzenia ciąży 5t 6d będzie i nie zraziło go to jak mu wyjaśniłam jakie to usg :p

    Kotkot lubi tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BetaHCG 1963,W SUMIE SIE DUŻO NIE POWIĘKSZYŁA :( PROGESTERON 39 pęcherzyk ciążowy 4 mm CZEKAMY NA SERDUSZKO.
    SZCZĘŚLIWA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotkot wrote:
    Heeej :) Mam pytanie odnośnie konsultacji ginekologicznych. Czy na te wizyty zabieracie swoich partnerów?


    Ja swojego męża brałam tylko na połówkowe, prenatalne i jak miałam usg serduszka robione - ale to mam u innego gina który robi mi tylko usg. Do swojego nigdy go nie ciągnęłam. Zresztą mój gin prowadzący ciąże powiedział, że warto zabrać męża jak już wszystko ładnie widać ;)

    Kotkot lubi tę wiadomość

  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii wrote:
    jejku no tak pisze na zdj, jak bede w domu wieczorem to zrobię zdj i wstawię, pisze 4.3cm ale nie wiem co to za miara

    dodałam do galeri zdj mojego usg , ale nie potrafię tutaj go dac
    jak wpiszesz w galeri od 4 tyg. to moje zdj jest pierwsze , dokładnie 4+2d

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 19:10

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii wrote:
    wiesz .. nie dla każdego jest to takie łatwe i oczywiste , może dziewczyny chcą trochę wsparcia i dodania otuchy .. po to tutaj jesteśmy , po to jest stworzony ten portal ,a jesli dla ciebie jest takie to oczywiste to co tu robisz;)?
    Dziecko kochane-jest juz niejeden wątek o tym Twoim CO I JAK...tam z pewnością sie więcej dziewczyny dowiedzą ;-)
    Co tutaj robię? Wlasnie sie zastanawiam,bo ten watek jest kompletnie bez sensu:-)

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Dziecko kochane-jest juz niejeden wątek o tym Twoim CO I JAK...tam z pewnością sie więcej dziewczyny dowiedzą ;-)
    Co tutaj robię? Wlasnie sie zastanawiam,bo ten watek jest kompletnie bez sensu:-)

    więc odsyłam cie tam gdzie jest sens ;]

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Dziecko kochane-jest juz niejeden wątek o tym Twoim CO I JAK...tam z pewnością sie więcej dziewczyny dowiedzą ;-)
    Co tutaj robię? Wlasnie sie zastanawiam,bo ten watek jest kompletnie bez sensu:-)

    a tak w ogóle to skąd tyle jadu w tobie? jesteśmy tu zeby sie wspierać ,a ty wyskakujesz z takim czymś..

    Madoks lubi tę wiadomość

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie chodzi o jad czy szukanie bezsensownych awantur. W naszym stanie to niewskazane :P
    Ale warto po prostu poczytać sobie inne wątki zanim zakłada się nowy.
    Później robi się straszny sajgon. Tym bardziej,że to o czym tu piszecie powiela się już w kilkunastu postach :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Tu nie chodzi o jad czy szukanie bezsensownych awantur. W naszym stanie to niewskazane :P
    Ale warto po prostu poczytać sobie inne wątki zanim zakłada się nowy.
    Później robi się straszny sajgon. Tym bardziej,że to o czym tu piszecie powiela się już w kilkunastu postach :)

    widocznie wątek potrzebuje odświeżenia gdyż jest gdzieś na szarym końcu, a swoją droga śledze kilka ciekawych tematów i widzę zę Ty tylko piszesz na ka żdym temacie że ktos juz cos powtórzył... zamiast wypowiedzieć się na właściwy temat, kurdee noo po to tu jesteśmy

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pisz na temat skoro już go zaczęłaś a nie się przyczepiasz,że ktoś Ci zwrócił uwagę.
    I nie tylko ja- a jak już chcesz mi cisnąć to najpierw poczytaj każdy temat i upewnij się czy faktycznie tak jest )w co bardzo wątpię bo jestem tu znacznie dłużej od Ciebie) Skończyłam dyskusję.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kogoś hormony roznosza ;)posłuchajmy mozarta !!!musimy to wybaczyć kobieta w ciąży ma prawo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 16:04

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hormony nic tu do tego nie mają. Jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś zauważyła,że od początku wypowiadałam się tu normalnie,bez spiny z uśmiechem. To Ty zaczęłaś się wymądrzać.
    Nie dziw się,że ktoś reaguje na nowe,błahe wątki,które są tu już dawno założone.
    Mnóstwo jest tego w I trymeście...

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ;) spokojnie to Ty w dalszym ciągu proweadzisz konwersację na bardzo niskim poziomie , posłuchaj mozarta i nie starsuj się ;) pozdrawiam

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I skup się na swoim CO i JAK zamiast się podniecać, bo chyba jesteś bardzo młodziutka i mało jeszcze wiesz.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • alinalii Autorytet
    Postów: 1110 2894

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie na każdego ostatni dzwonek wybił ;)

    czekałam na Ciebie kochanie:*
    6fb868068e9dcc93637a332477a98c4e.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    www.suwaczki.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinalii wrote:
    kogoś hormony roznosza ;)posłuchajmy mozarta !!!musimy to wybaczyć kobieta w ciąży ma prawo ;)
    No Ty chyba zaraz w ciąży nie będziesz,skoro taka opryskliwa i nerwusiata jesteś-Tobie bardziej się ten Twój Mozart przyda i inne kołysanki razem z karuzelą do łóżeczka :)
    Panoszysz się jakbyś nie wiadomo kim tu była:)
    Zakładasz bezsensowny wątek i tylko zaśmiecasz-co to jest? Kosz na śmieci?
    Trochę się opanuj,bo sobie tu samych wrogów narobisz,albo naprawdę zaraz z tego Twojego ciśnienia nic nie będzie i będziesz płakać.
    Opanuj się!

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ