X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 16 maja 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalinkaNl wrote:
    Pierwsza i druga ciąża - bolący brzuch jak na @ i spuchnięte piersi w dniu spodziewanej Trzecia ciąża - ok 10dpo prawie się porzygałam na zapach gotowanych ziemniaków.
    Teraz czwarta ciąża - 7dpo bóle brzucha (już wiedziałam, że coś się świeci bo ciągnęło mnie w macicy) w tym samym dniu druga kreseczka ledwo widoczna. Od 8dpo non stop bóle jak na @ i beta pozytywna. Od 9dpo straszne zwroty głowy przez co mnie mdliło, brak apetytu, senność, zmęczenie, wzdęcia.
    A jaka beta wyszła Tobie w 8dpo? ;)
    W piątek będzie u nas 8dpo i zastanawiam się czy jest sens robić...
    U nas starania o 3 bobo ;)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • wytrwała91 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ja pierwszy raz tutaj.
    Piszę ponieważ od dłuższego czasu staramy się z mężem o dziecko i nic. Dwa miesiące temu okazało się ze mam tyłozgięcie macicy i musimy się starać "inaczej".
    I tym miesiącu jest trochę inaczej (jestem 3 dni przed okresem), myślicie że po tych objawach mogę być w ciąży ? :
    -bolesność piersi (na @ też tak mam)
    -kłócie po prawej stronie (na okres też tak mam)
    -tydzień po owulacji miałam dzień niemocy położyłam się i nie mogłam wstać- takie coś do tej pory się nie pojawiało
    -duużo piję
    -ostatnio nie mogę spać w nocy
    Ogólnie nie obsewuje aż tak organizmu swojego - nie mierzę temp itd.
    myślicie że to mo ze być ciąża ????

    wytrwała91
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by tak po prostu zrobić test ciążowy lub iść od razu na krew?

    Jenny Wren lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • wytrwała91 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj robiłam test i nic. :(

    wytrwała91
  • wytrwała91 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ostatnio dostaję okres 3/2 dni przed spodziewanym - czyli teoretycznie jutro powinnam dostać. Ale to też nic pewnego . :(Martwie się bo bardzo mi zależy :(

    wytrwała91
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie to było tak:
    -tuż po owulce ból piersi (zwykle był tuż przed okresem)
    -bóle brzucha najpierw takie jak na okres, a potem inne, takie kłujące w jednym miejscu i szybko znikające
    - od 16 dc podwyższona temperatura ciała (około 37)
    - bezsenność która trwa cały czas (budzę się codziennie o 5-6 rano mimo że wcześniej byłam strasznym śpiochem)
    -wzdęcia i odbijanie
    -w dniu, kiedy było prawdopodobnie zagnieżdżenie, miałam sensację żołądkową :p mimo, że nic takiego nie zjadłam
    Po pozytywnym teście:
    -Zmęczenie
    -wyczulony węch
    -nagła ochota na mięso
    -ból piersi nasilił się
    -wzdęcia też się nasiliły
    -duży apetyt
    -zawroty głowy
    -nudności
    -lekkie zakłucia brzucha

  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 17 maja 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze objawy pojawiły się po dniu spodziewanej miesiączki, wcześniej czułam się dokładnie jak na okres. Właściwie to po terminie nadal czekałam na okres, bo bolał mnie brzuch dokładnie 'miesiaczkowo'. Oprócz tego bardzo źle się czułam, ogólnie rozbicie i zmeczenie, ale to też zwalilam na stan okolomiesiaczkowy. Po tescie i potwierdzonej ciąży:
    - okropne wzdęcia
    - bolesne zaparcia
    - bardzo tkliwe piersi.
    To wszystko utrzymuje się do dziś, nie mam mdłości ani wymiotów.

    3jgxhqvked9xqp0y.png
  • KamKam1100 Przyjaciółka
    Postów: 92 37

    Wysłany: 24 maja 2018, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejkaaa:), przeczytałam kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt waszych wpisów. Może zacznę od początku...
    1 maja skończył mi się okres, od 7 maja kochałam się z chłopakiem „do końca”. Długość cyklu 28dni.
    Od kilku dni czuje ze mam podwyższona gorączkę, dreszcze, czeste sikanie(a pije bardzo mało płynów), wieczorne mdłości, ból jajnika i ból brzucha. A po owulacji miałam śluz delikatnie zabarwiony krwią. Najbardziej martwi mnie ze ciagle czuje jakbym miała gorączkę a na chorobę się nie zanosi.
    Czy to już tak wcześnie mogę miec objawy?. Powinnam terazdostac okres 26maja.
    Dodam ze nie staramy się dziecko i trochę dziwne by było gdyby w pierwszym cyklu się udało...
    Dajcie znać czymże sobie już wkręcam czy to na prawdę mogą byc objawy?.

    ckaigov31lklx1rk.png
  • Anita_croix Przyjaciółka
    Postów: 77 48

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamKam1100 wrote:
    Hejkaaa:), przeczytałam kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt waszych wpisów. Może zacznę od początku...
    1 maja skończył mi się okres, od 7 maja kochałam się z chłopakiem „do końca”. Długość cyklu 28dni.
    Od kilku dni czuje ze mam podwyższona gorączkę, dreszcze, czeste sikanie(a pije bardzo mało płynów), wieczorne mdłości, ból jajnika i ból brzucha. A po owulacji miałam śluz delikatnie zabarwiony krwią. Najbardziej martwi mnie ze ciagle czuje jakbym miała gorączkę a na chorobę się nie zanosi.
    Czy to już tak wcześnie mogę miec objawy?. Powinnam terazdostac okres 26maja.
    Dodam ze nie staramy się dziecko i trochę dziwne by było gdyby w pierwszym cyklu się udało...
    Dajcie znać czymże sobie już wkręcam czy to na prawdę mogą byc objawy?.
    Tego niestety nikt Ci nie powie tu na forum, możesz tylko poczekać do testu lub zrobić HCG wcześniej :) Życzę, żeby było po Twojej myśli! :)

    3jgxhqvked9xqp0y.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróżką nie jestem i nie powiem Ci czy jesteś w ciąży czy nie, ale skomentuję ten fragment.

    KamKam1100 wrote:
    Od kilku dni czuje ze mam podwyższona gorączkę, dreszcze, czeste


    U mnie pierwszym objawem było właśnie poczucie jakbym zaraz miała być chora, taki "początek przeziębienia", a wynikało to właśnie z podwyższonej temperatury (ok. 37,2), która utrzymywała się jeszcze potem tygodniami. Może być to więc objaw również u Ciebie, ale.. NIE MUSI.

    Najlepiej kup test w aptece (czułość 10mlU/ml), taki do sikania i go zrób. Jak pojawi się nawet bladziutka druga kreska to już wiesz, że to ciąża, a jeśli nic się nie pokaże to powtórz test za kilka dni, po terminie spodziewanej miesiączki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2018, 13:52

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Jenny Wren Przyjaciółka
    Postów: 72 33

    Wysłany: 24 maja 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dwa dni przed pozytywnym testem dostałam gorączki. Myślałam, że jest mega ,wysoka, a najwieksza była 37,8 :) Katar, gardło bolało. Po dwóch dniach przeszło, za to pojawiła się druga kreska. Później ból jak na okres - brzucha i pleców. I plamienie w terminie miesiączki. Dwa dni po terminie miesiączki zaczęły mnie boleć piersi :) I to jak na razie tyle. Jestem 17 dpt :)

    rfxgvfxmxsf2l7sh.png
  • KamKam1100 Przyjaciółka
    Postów: 92 37

    Wysłany: 24 maja 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm No zrobie test w sobote :) dxirkujeeee zs odpowiedzi :)

    ckaigov31lklx1rk.png
  • LikeAFlower Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 27 maja 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już ciąża potwierdzona beta, mimo że jestem przed terminem @ ;)
    Objawy:
    - ból piersi (jak na @)
    - ciagniecie/lekki ból w dole brzucha (normalnie boli dopiero w pierwszy dzień @)
    - zmęczenie, zasypiam na stojąco ;)

    I w sumie na tyle :) jestem w 29dniu cyklu, cykle 35 dniowe :)

    Ziemski dziecko - córka Oliwia 01.08.2014 ❤
    Aniołek - listopad 2017 (9 tydzień)...
    .
    .
    II KRESKI - 26.05.2018 ❤
  • Aliq Przyjaciółka
    Postów: 67 38

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od owulacji (mniej więcej, bo nie mierzyłam temperatury) ból piersi + ich powiększenie i ból brzucha.
    Ten ból brzucha mnie najbardziej zastanawiał - bolała "za szybko" jak na ból przedmięsiączkowy.
    Test wykonany 5-6 dni przed terminem miesiączki (o godzinie 16) - pozytywny :-)

    0d1ydqk323wt34x6.png
  • martus..ka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 maja 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Wczoraj ginekolog potwierdził że jestem w ciąży. Serduszko bije prawidłowo i wszystko jest w normie. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi.
    Pierwszy test zrobiłam w 32 dniu cyklu, były piękne 2 krechy.
    Jeżeli chodzi o objawy to tak:
    - tkliwość piersi (znacznie się zwiększa wieczorem w ciągu dnia tak jakby trochę mniej jest to uciążliwe)
    - kompletny brak apetytu
    - leciutkie mdłości
    - pobolewanie po bokach brzucha ale i czasami w podbrzuszu, raz mnie tak zakuło podczas jazdy samochodem że myślałam że będę musiała stanąć na poboczu (lekarz powiedział że jak nie ma plamienia i przechodzi w miarę szybko to nic się nie dzieje)
    - wstręt do bitej śmietany :) (a naprawdę uwielbiałam szczególnie w ciastach)
    - bardzo naprawdę bardzo częste wizyty w toalecie ( teraz już troszkę mi to ustąpiło)
    To tak większość chyba najbardziej dla mnie widocznych zmian.

  • Jonesey Autorytet
    Postów: 511 557

    Wysłany: 29 maja 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! to ja sie podziele moimi objawami bo sa ciut inne i moze komus dadza do myslenia ;)
    ogolnie to od 3 miesiecy myslalam ze mam cykle bezowulacyjne, suchosc zupelna, zadnych sluzow owulacyjnych nic (wczesniej byly), wiec ogolnie myslalam ze to niemozliwe zebym zaszla skoro nawet owulki nie mam (a jednak byla :D)
    moje pierwsze objawy to:
    - jakies 2-3 tygodnie przed terminem @ strasznie mnie roznosilo, bylam placzliwa i wsciekla i wszystko mnie wyprowadzalo z rownowagi, sama sie smialam do meza ze jak to nie jest ciaza to ja naprawde jestem jakas psychiczna :D zwykle PMSy tez mam tego typu ale nie az tak wczesnie przed @ (maks 1 tydzien wczesniej) i to mi dalo do myslenia
    - suchosc, zero sluzow, nic
    - bol/wrazliwosc sutkow i lekko po bokach piersi, ale to i tak nie jakos bardzo mocno

    i to tyle :D tak naprawde pierwszym objawem byla mega hustawka nastrojow, do tej pory mam trudnosci ze spaniem i juz tylko marze o tym kiedy nadejdzie ten cudowny czas ze bede zasypiac na stojaco jak to opowiadaja dziewczyny :D

    aha a pozytywny test wyszedl juz 3 dni przed terminem @ przy 32 dniowych cyklach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2018, 15:50

    atdc9vvjvmoe0t4i.png
    Nasz Ślub 1.10.2016 <3
  • Kagura Ekspertka
    Postów: 280 95

    Wysłany: 29 maja 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej ciąży u mnie prawie od razu wystąpiła senność wczesnym wieczorem i nudności. A do tego infekcja intymna - w zasadzie to ona dała mi do myślenia, ale pierwszy teścik wyszedł negatywny, więc stwierdziłam, że jednak nic z tego, a zmęczenie zwaliłam na pogodę i mega aktywną córcię. Ale po jakichś 2-3 dniach zaczęłam mieć właśnie nudności, więc postanowiłam zrobić test mniej więcej tydzień po pierwszym i wyszedł pozytywny, chociaż druga kreska jeszcze nie była jakaś super mocna. Zresztą dzień po teście byłam u gina i jeszcze nic nie było widać na usg, więc ciąża młoda. Za trochę ponad tydzień idę na wizytę, to się okaże ostatecznie, czy się udało, ale gin mówi, że wszystko wskazuje na ciążę :). Niestety nie jestem pewna, kiedy była ostatnia miesiączka, bo mi mąż zapiski wyrzucił przez przypadek, ale prawdopodobnie 16 lub 23 kwietnia, także mniej więcej miesiąc od ostatniej miesiączki wyszedł mi test (co i tak mało mówi, bo mam nieregularne cykle :P).

    AKUxp2.png
  • Mroovka Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie, zaczęło się od mega zmęczenia i infekcji intymnej.

  • Olexiandra Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 maja 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pierwsze objawy ciąży: do dnia s pok spodziewanej miesiączki nie odczuwałam nic ;). W tym dniu jakoś dziwnie bolała mnie głowa,przeszkadzał mi zapach ulubionych perfum,byłam rozdrażniona. Zrobiłam test.nie mogłam uwierzyć i pokazałam go narzeczonemu i tak widział to samo co ja. ;) ogółem zrobiłam 5 testów i każdy po okazał dwie śliczne kreski :) efekt tego widzicie na zdjęciu profilowym. Według moich obliczeń to 5 tydzien i 5 dzień. Szczęście :) a wasze historie?

    olexi
  • Olexiandra Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 maja 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz czuję tylko ból piersi i zmęczenie czasem ból brzucha. Niestety wizyta z pl położna została mi wyznaczona dopiero za miesiąc czyli w 9 tygodniu ciąży,byłam w szoku że tutaj w UK tak jest. i aby zobaczyć nasze maleństwo musimy czekać do bodajże 3 miesiąca, żałuję że na czas ciąży nie mogę być w Polsce. Gdybym tam była pewnie już mogłabym zobaczyć zarodek.

    olexi
‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ