X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Waflut Autorytet
    Postów: 379 299

    Wysłany: 7 września, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HolyFantasia wrote:
    Hej dziewczyny, witam się pierwszy raz na wątku 🤗
    Przechodzę z forum in-vitro, po udanym transferze.
    Udało się za pierwszym razem, w pierwszej procedurze, mam nadzieję, że nic się nie posypie po drodze, bo jeszcze wcześnie. 🤞🤞😊

    Jestem teraz w 6+4 , od początku 7tc mam mega mdłości i niestrawność, czuję się tak, jakbym miała zatrucie pokarmowe. Od rana do wieczora, bez żadnej przerwy ehh 😅
    Powinnam przybierać na wadze, a póki co tylko chudnę bo w tym stanie ciężko cokolwiek do ust włożyć.
    Piję napary z imbiru, ale niestety to nie pomaga.

    Z objawów to jeszcze w 5tc miałam mega suchość w ustach i gęstą ślinę, mimo picia dużej ilości płynów - to przeszło po tygodniu.

    Piersi bolą, ale tylko przy mocniejszym dotknięciu.

    I po za tym od 6tc czuję dosyć duże zmęczenie, śpię po 10-11h dziennie 🙃

    Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe ciężarówki ❤🌺🍂

    Spróbuj naparu z mięty, mnie tylko on ratował w 1 trymestrze i niwelował mdłości na tyle, że mogłam coś zjeść 🤞🏻

    HolyFantasia lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 428 429 430 431 432
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ