X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Olaxxk Koleżanka
    Postów: 73 9

    Wysłany: 29 stycznia, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokrocz wrote:
    Ja dziś rozpoczęłam 9 tydzień i muszę powiedzieć, że zeszłam z dwóch tabletek xonvea na jedną wieczorem i tak jakoś lepiej się czuję. Oby tak zostało
    Zazdroszczę u mnie 11 tydzień, 2 tabletki na noc ale od 18godziny ciagle mnie mdli, odruchy wymiotne, czuje jakbym miała zaraz zwymiotować chyba będzie trzeba zwiększył do 3 tabletek...

  • Kokrocz Znajoma
    Postów: 29 20

    Wysłany: 29 stycznia, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaxxk wrote:
    Zazdroszczę u mnie 11 tydzień, 2 tabletki na noc ale od 18godziny ciagle mnie mdli, odruchy wymiotne, czuje jakbym miała zaraz zwymiotować chyba będzie trzeba zwiększył do 3 tabletek...
    Ja wczoraj się zbyt wcześnie ucieszyłam, po południu znowu mdłości, wzięłam na noc znowu dwie tabletki.
    Trzeba korzystać chyba z tych tabletek, żeby jakoś funkcjonować. Trzymaj się ❤️

  • #OlaOla# Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 lutego, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    U mnie sprawa wygląda tak:
    - beta prawdopodobnie 15 dpo - 77:
    - beta 17 dpo - 187 / progesteron - 24

    Teraz jestem dopiero w 18 dco i od dwóch, trzech dni boli mnie brzuch raz jak na okres, raz bolą jajniki raz prawy raz lewy. Biorę progesteron.

    Jak myślicie martwić się tymi bólami? Czasami są dość silne :(. Miałam jedno poronienie. Lekarz mówi, że zobaczymy, dał acard. Mamy widzieć się dopiero za dwa tygodnie.

  • molisia Autorytet
    Postów: 969 553

    Wysłany: 6 lutego, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #OlaOla# wrote:
    Cześć,

    U mnie sprawa wygląda tak:
    - beta prawdopodobnie 15 dpo - 77:
    - beta 17 dpo - 187 / progesteron - 24

    Teraz jestem dopiero w 18 dco i od dwóch, trzech dni boli mnie brzuch raz jak na okres, raz bolą jajniki raz prawy raz lewy. Biorę progesteron.

    Jak myślicie martwić się tymi bólami? Czasami są dość silne :(. Miałam jedno poronienie. Lekarz mówi, że zobaczymy, dał acard. Mamy widzieć się dopiero za dwa tygodnie.
    Mamy podobne wyniki
    Ja plus plamienie ;( i ból jak na okres

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe

    preg.png
  • #OlaOla# Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 6 lutego, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia wrote:
    Mamy podobne wyniki
    Ja plus plamienie ;( i ból jak na okres

    O jej, to mnie zasmucilas. :( a co lekarz mówi?

  • Melodyjka Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 7 lutego, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszym objawem był trądzik, ale inny niż zawsze bo na ramionach i dekolcie.
    Zmęczenie i senność - czuje się jakbym żyła w innym świecie.
    Mogę spać i spać
    Od 7 tygodnia dostałam pokrzywki / swędząca skóra - trwało niecałe 4 dni (nie wiem czy coś mnie uczyniło czy to sprawa hormonów).
    Równo z wysypką niesamowity wstręt do jedzenia i wrażliwość na zapachy
    (Stan skóry - pogorszony przez cały czas)

  • molisia Autorytet
    Postów: 969 553

    Wysłany: 7 lutego, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #OlaOla# wrote:
    O jej, to mnie zasmucilas. :( a co lekarz mówi?
    Na tym etapie brać leki i czekać
    Jestem 2 dni po terminie miesiączki więc ciężko coś stwierdzić

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08


    28.5 drugie połówkowe

    preg.png
  • #OlaOla# Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 lutego, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    molisia wrote:
    Na tym etapie brać leki i czekać
    Jestem 2 dni po terminie miesiączki więc ciężko coś stwierdzić

    U mnie sprawa wygląda teraz tak:

    31 dc bhcg 77 progesteron 24
    33 dc bhcg 187,7
    37 dc bhcg 811,1
    40 dc bhcg 2159 progesteron 15 :(

    Dzis, czyli 40 dc byłam u gina, i widać jakiś pęcherzyk ale podłożny, zagięty i mały...

    Za tydzień mam przyjść znowu. Zaczynam wpadać w rozpacz. Bo niby beta rośnie, ale coraz wolniej, progesteron spadł mimo suplementacji, a na koniec pęcherzyk, którego lekarka nawet nie nazwała pęcherzykiem tylko płynem.

    1. Pytanie, czy któraś z Was wiala podobne bety, w takim okresie czyli patrząc po miesiączce 5t5d?
    2. Czy któras z Was miała "dziwny/krzywy/podłożny" pęcherzyk :)?

    Dzięki za odpowiedzi. Boję się że czeka mnie znów poronienie :(

  • Basia1234 Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 13 lutego, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wczoraj zrobiłam test ciążowy aż 3 z każdej innej formy i wyszły 2 kreski , jestem w szoku do dziś . Pojechałam wczoraj na badanie krwi beta HCG i wyszło mi 176.60 dodam że okres miałam ostatnio 12 stycznia kochałam się z mężem albo 27-28 jakoś tak , byłam pewna że nic nie było . Jestem mamą 2 zdrowych dzieci wiek 8.5 i 5 i jestem po CC strasznie się boje

  • #OlaOla# Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 lutego, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Witam wczoraj zrobiłam test ciążowy aż 3 z każdej innej formy i wyszły 2 kreski , jestem w szoku do dziś . Pojechałam wczoraj na badanie krwi beta HCG i wyszło mi 176.60 dodam że okres miałam ostatnio 12 stycznia kochałam się z mężem albo 27-28 jakoś tak , byłam pewna że nic nie było . Jestem mamą 2 zdrowych dzieci wiek 8.5 i 5 i jestem po CC strasznie się boje

    Jesteś matka dwóch zdrowych dzieci, dwie krechy są, jak sama napisałaś. Więc czego się tu bać? Zobacz jakie większość dziewczyn ma tu historie. Niepłodność, wiele lat leczenia, poronienia. Wtedy jest podstawa do obaw...

  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 270 366

    Wysłany: 14 lutego, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia1234 wrote:
    Witam wczoraj zrobiłam test ciążowy aż 3 z każdej innej formy i wyszły 2 kreski , jestem w szoku do dziś . Pojechałam wczoraj na badanie krwi beta HCG i wyszło mi 176.60 dodam że okres miałam ostatnio 12 stycznia kochałam się z mężem albo 27-28 jakoś tak , byłam pewna że nic nie było . Jestem mamą 2 zdrowych dzieci wiek 8.5 i 5 i jestem po CC strasznie się boje

    Gratuluje pozytywnego wyniku :)

    To jakiś 19 dzien od zapłodnienia, skonsultuj sie z lekarzem, juz czas.

    Boisz sie czegos konkretnie czy to stres zwiazany z znowa sytuacja zyciowa? przesyłamy usciski.

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 14 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa w 6tc. Mam bezwzględnie leżeć ze względu na ból brzucha jak na okres, biorę duphastone i nospe. Dziś na papierze lekko brązowy śluz. Martwię się strasznie :( ale leżę. Teraz boli mnie prawa strona lędźwi niezależnie od brania nospe :(

  • AEGO Autorytet
    Postów: 973 769

    Wysłany: 14 lutego, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza333 wrote:
    Hej, jestem tu nowa w 6tc. Mam bezwzględnie leżeć ze względu na ból brzucha jak na okres, biorę duphastone i nospe. Dziś na papierze lekko brązowy śluz. Martwię się strasznie :( ale leżę. Teraz boli mnie prawa strona lędźwi niezależnie od brania nospe :(
    Hej, ja tak miałam jakoś w 7/8tc, brązowy śluz, wyszło na usg, że to wchłaniający się krwiak, który szybko zniknął. Później miałam krwawienie, po prostu żywa krew chyba w 11tc, leciałam na izbę, okazało się, że to po podrażnieniu po wizycie (miałam poprzedniego dnia). Miałam też bóle jak na okres na początku, gin powiedziała, że tak w ciąży jest całkiem często. Aktualnie 22 tc i jest wszystko ok, trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego, 20:35

    preg.png
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 15 lutego, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AEGO wrote:
    Hej, ja tak miałam jakoś w 7/8tc, brązowy śluz, wyszło na usg, że to wchłaniający się krwiak, który szybko zniknął. Później miałam krwawienie, po prostu żywa krew chyba w 11tc, leciałam na izbę, okazało się, że to po podrażnieniu po wizycie (miałam poprzedniego dnia). Miałam też bóle jak na okres na początku, gin powiedziała, że tak w ciąży jest całkiem często. Aktualnie 22 tc i jest wszystko ok, trzymam kciuki!

    To trochę mnie pocieszyłaś, ja ciągle leżę (takie mam wskazanie) kolejna wizyta dopiero 27g. Dziś na przykład wstałam i brzuch jest inny taki mniej opuchnięty, zobaczymy co to będzie ❤️

  • Mira000 Autorytet
    Postów: 1114 598

    Wysłany: 15 lutego, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza333 wrote:
    Hej, jestem tu nowa w 6tc. Mam bezwzględnie leżeć ze względu na ból brzucha jak na okres, biorę duphastone i nospe. Dziś na papierze lekko brązowy śluz. Martwię się strasznie :( ale leżę. Teraz boli mnie prawa strona lędźwi niezależnie od brania nospe :(
    Bóle jak na okres są normalne i dużo dziewczyn je ma - to rozciągająca się macica. Ja też miałam je długo, nawet ze 3 pierwsze miesiące. Plamienie we wczesnej ciąży też ma bardzo dużo dziewczyn, jeśli jest brązowe to powiedziałabym że wszystko jest ok, bo to jakaś stara krew, ale czy na pewno wszystko jest ok to chyba może Ci powiedzieć tylko lekarz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego, 09:52

    Ja 31, on 34
    marzec 2021 - start starań
    wrzesień 2022 - HBA 32%
    [suple: astaksantyna, NAC, selen, koenzym Q10, kwasy DHA, EPA, wit. D3, wit. E, wit. C, cynk, kwas foliowy]
    3 x cykle stymulowane ❌
    styczeń 2023 - HBA 63%
    3 x IUI ❌
    czerwiec 2023 - HBA ??? są naturalne ⏸️
    02.08.2023 r. - 💙 zarodek + serduszko
    20.03.2024 r. - chłopak
    age.png
  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 15 lutego, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mira000 wrote:
    Bóle jak na okres są normalne i dużo dziewczyn je ma - to rozciągająca się macica. Ja też miałam je długo, nawet ze 3 pierwsze miesiące. Plamienie we wczesnej ciąży też ma bardzo dużo dziewczyn, jeśli jest brązowe to powiedziałabym że wszystko jest ok, bo to jakaś stara krew, ale czy na pewno wszystko jest ok to chyba może Ci powiedzieć tylko lekarz :)


    Dokładnie tak, dlatego czekam na tego 27go z niecierpliwością :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyglądało to tak:
    1) Pierwsza ciąża - puste jajo płodowe, poronienie samoistne ok 7tyg
    Oprócz pozytywnego testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki to: ból piersi przy pachach, rozciąganie w pachwinie.
    2) Druga ciąża - trwa. Wzmożony biały śluz przy podcieraniu przed okresem. Nie czułam żadnego bólu przed okresem, a zwazwyczaj bolą mnie lekko piersi i brzuch. Pozytywny test 1 dnia po spodziewanej miesiączce.

  • Agness13 Przyjaciółka
    Postów: 76 60

    Wysłany: 18 lutego, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie takie objawy:
    1) ciąża pozamaciczna
    Zaczęło się od czegoś jak zapalenie pęcherza. W dniu okresu beta z krwi ujemna, kilka dni po 33 i progesteron 5. Wtedy dostałam duphaston i zaczęłam mieć jeszcze ból piersi.
    Z cp oczyściłam sie sama. Leczenie metotrexatem, ale okazało sie ze jajowod niedrożny.
    2) teraz prawidłowa ciąża na stymulacji lametta
    4 dni przed okresem objawy jak grypa dreszcze i nudności, bóle brzucha - to było zagnieżdżenie. Później codziennie nudności, brak apetytu, dziwne sny.

    Powodzenia dla wszystkich forumowiczek!

    👩🏻‍🦳31 👦🏻 35
    starania od 10.22 ✊
    01.23 cp leczona MTX 😔

    Zaczynam na nowo ☀️🍀
    5.02.24 ⏸️ beta 128, prog 49 ❤️✊
    16.02.24 beta 9259 😍
    17.02.24 usg prawidłowo położony pęcherzyk z ciałkiem żoltkowym 🥰
  • paulina9408 Ekspertka
    Postów: 121 169

    Wysłany: 18 lutego, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,. dziewczyny. Mam problem. 12 lutego zrobiłam test,wyszły dwie kreski. Zaraz pojechałam do ginekologa ponieważ akurat w ten dzień miałam umówiona wizytę na dalsze omówienie leczenia. lekarz zrobił USG widać pęcherzyk. Beta wtedy 1500. Mam przyjechać za 2tyg. Od samego początku bóle.podbrzusza jak na okres, skurcze. Dostałam progesteron, magnez. W piątek zrobiłam znowu betę wyszła 10500. Wczoraj znowu bolał mnie ten brzuch. Od wieczora lekkie kłucie w lewym jajniku, nie mocne ale ciągle. Dziś rano wstałam do WC. Zauważyłam lekko brązowo / różowo zabarwiony papier. Potem byłam jeszcze raz już nic nie było. Myślicie żeby jechać do szpitala to sprawdzić ? Dzisiaj niedziela u nie wiem co robić... USG mam dopiero w piątek. Strasznie się boje, że to jakieś poronienie...

  • Iza333 Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 18 lutego, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulina9408 wrote:
    Hej,. dziewczyny. Mam problem. 12 lutego zrobiłam test,wyszły dwie kreski. Zaraz pojechałam do ginekologa ponieważ akurat w ten dzień miałam umówiona wizytę na dalsze omówienie leczenia. lekarz zrobił USG widać pęcherzyk. Beta wtedy 1500. Mam przyjechać za 2tyg. Od samego początku bóle.podbrzusza jak na okres, skurcze. Dostałam progesteron, magnez. W piątek zrobiłam znowu betę wyszła 10500. Wczoraj znowu bolał mnie ten brzuch. Od wieczora lekkie kłucie w lewym jajniku, nie mocne ale ciągle. Dziś rano wstałam do WC. Zauważyłam lekko brązowo / różowo zabarwiony papier. Potem byłam jeszcze raz już nic nie było. Myślicie żeby jechać do szpitala to sprawdzić ? Dzisiaj niedziela u nie wiem co robić... USG mam dopiero w piątek. Strasznie się boje, że to jakieś poronienie...

    Wiem, co czujesz jestem w bardzo podobnej sytuacji. Miałam jednorazowo na papierze to co Ty. Też jestem na duphstonie. Zadzwoniłam do lekarki kazała się tym nie martwić dopóki nie ma żywej krwi. Jednak mam leżeć bo mam okropne skurczowe bóle jak na okres. 2 dni było spokoju i w nocy wróciły dziś. Nie denerwuj się, zadzwon jutro do lekarza lub jeszcze dziś żebyś się uspokoila

‹‹ 426 427 428 429 430
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ