X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dorzuce od siebie, do czasu zrobienia testu ciazowego na ktorym byla baardzo blada kresk 12 dpo, objawow brak, w dzien zrobienia testu doslownie 3 h pozniej brazowe plamienie ktore ustalo nastepnego dnia i dodatkow od tego czasu:
    - codzienne budzenie ok 5-6 rano - nawet gdy pojde spac pozno( choc jestem spiochem i w weekendy moglam wczesniej do 12 spac) za to w ciagu dnia spalabym bez konca
    - jestem uzalezniona od slodyczy jem je garsciami, od czasu ciazy wstret do slodyczy az sama sie dziwie !! Tyle razy probowalam juz je ograniczyc :p
    - od ok 5tc4d mdlosci, caaaaly dzien mnie mdli, jak otwieram lodowke to mdli, jak pomysle o lodowce to tez mdli!!bleee
    - aha po owulacji ok 3 dni pozniej zaczal mi sie bol niesamowity piersi jak nigdy- zwykle bola na 5-6 dni przed okresem
    - do lazienki chodze nirmalnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2014, 10:20

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też coś dodam:)
    dwa dni po terminie @ test-po południu 2 kreseczki, zero objawów-po około 5 dniach ból piersi-straszny nie mogłam się nawet dotknąć, około 6-7 tygodnia mdłości a w 8-10 wymioty i straszne uczulenie na perfumy. Wczoraj chciałam się psiknąć w kark i od razu wymioty...do tej pory nie mogę używać żadnych zapachów poza antyperspirantem.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Ruda502 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie na forum;)
    Pisze w nadziei na poradę tych doświadczonych bądź tych które z podobnymi objawami się zmagają.
    Otóż nie borykam się ze szczególnymi objawami poza sennością czy nudnościami (z tym że nie wiem czy to nudnosci czy efekt stresu)i uczuciem zimna z którym borykałam się w nocy i w ciągu dnia. Nie robiłam jeszcze testu a wszystko oparte jest poki co na podejrzeniach a przede wszystkim niepokojącego mnie krwawienia. 4 dni po terminie możliwego okresu wydarzyły się plamienia które początkowo pomyliłam z okresem. Zwykle mam miesiączki regularne i obfite a tym razem pierwszego dnia krwawienia zmagałam się z bólem brzucha a sama krwawienie było minimalne, natomiast bardzo ciągnące i nietpowe. Krwawic/plamić skończyłam po ok 3-4 dniach co przy normalnej miesiacczce nigdy mi się nie zdarza. stąd moje wątpliwości. Poza tym ogromne parcie na pęcherz, non stop siusiam ale przecież to też może być efekt np. przeziebięnia więc nie wiem co o tym myśleć. Czekam odzew;)

  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda502 wrote:
    Witam serdecznie na forum;)
    Pisze w nadziei na poradę tych doświadczonych bądź tych które z podobnymi objawami się zmagają.
    Otóż nie borykam się ze szczególnymi objawami poza sennością czy nudnościami (z tym że nie wiem czy to nudnosci czy efekt stresu)i uczuciem zimna z którym borykałam się w nocy i w ciągu dnia. Nie robiłam jeszcze testu a wszystko oparte jest poki co na podejrzeniach a przede wszystkim niepokojącego mnie krwawienia. 4 dni po terminie możliwego okresu wydarzyły się plamienia które początkowo pomyliłam z okresem. Zwykle mam miesiączki regularne i obfite a tym razem pierwszego dnia krwawienia zmagałam się z bólem brzucha a sama krwawienie było minimalne, natomiast bardzo ciągnące i nietpowe. Krwawic/plamić skończyłam po ok 3-4 dniach co przy normalnej miesiacczce nigdy mi się nie zdarza. stąd moje wątpliwości. Poza tym ogromne parcie na pęcherz, non stop siusiam ale przecież to też może być efekt np. przeziebięnia więc nie wiem co o tym myśleć. Czekam odzew;)

    Takie krwawienie może oznaczać zagnieżdżanie ale też okres - przecież nie każdy cykl jest taki sam. Dlaczego nie zrobisz testu albo najlepiej bety? Objawy ciąży typu przemęczenie czy parcie na pęcherz to dość kiepski wyznacznik ciąży - w kwietniu miałam książkowe objawy ciąży, a w niej nie byłam, a w maju - jak zaszłam w ciążę - było tych objawów na początku mniej. Na początku ciąży można odczuwać dokładnie takie same objawy jak przed okresem, nie sugerowałabym się tym wcale tylko zrobiła test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2014, 18:10

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
  • Ruda502 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem;) dlatego też wolałam się poradzić bo poza tym nietypowym i prawie niezauważalnym krwawieniem innych objawów nie przyporządkowuje do ciąży bo przecież powodów może być mnóstwo ;)
    Testu jeszcze nie robiłam po prostu ze strachu. Pozdrawiam

  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się podzielę :-)
    Kilka dni przed zrobieniem testu zauważyłam u siebie tkliwość piersi.
    Już wtedy byłam pewna, że jest coś nie tak, bo ból piersi zawsze towarzyszył mi w czasie @, nigdy wcześniej.
    16 czerwca zrobiłam test i... jest ! :-) dla pewności zrobiłam drugi wieczorem i jeden następnego dnia rano :-) wątpliwości nie było.
    Od kilku dni męczy mnie senność i czasem zaboli brzuch, potrafię wstać w nocy na siusiu.
    Towarzyszą mi gazy i uczucie pełności z zaparciami...
    Ciąża jest piękna :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 13:11

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam też siępodzielę
    4 dpo zaczełam mieć wrazliwe piersi, 7dpo nie mogłam siędo nich dotknąc, ból z czasem ustawał, na dzień dzisiejszy mam tylko wrażliwe i pełne : )))
    test ujemny zrobiłam 11 dpo, brzuch pobolewał mnie podobnie jak przed @, w dniu @ strasznie bolał mnie krzyż ( zawsze tak mam jak dostaje @) następnie zrobiłam kolejny ( bo te piersi nie dawały mi spokoju, zawsze miałam wrażlier tylko 5 dni przez @) test był pozytywny ale nie brałam go pod uwagę bo kreska pojawiła blada ale po 8 minutach ( na tescie pisało 3,5 potem wyrzucic), więc poszłam na bete i wykazało 27,1 hihi.

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • Martini Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minął tydzień od kiedy dowiedziałam się o ciąży i przez ten czas zmieniło się to, że mam wrażliwe piersi, zaparcia :/, też budzę się bardzo wcześnie a w dzień śpię kiedy jest to możliwe. Nie mdli mnie, raczej "muli" w żołądku. Odczuwam skurcze w podbrzuszu, czasem kłucie. No i kicham jak głupia :) niektóre zapachy strasznie mnie drażnią :)

    f2w3ol2a1vfvve1f.png
  • Kasiczorek Koleżanka
    Postów: 36 6

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraliśmy sie z mężem od 5 mcy. Tym razem wiedziałam, ze mi sie udało ponieważ jak nigdy bolały mnie obie piersi ( zawsze jedna), miałam 3 dni wzdęć tak koszmarnych, ze wyglądałem jak w 7 mcu pierwszej swej ciąży, lekko ospała, ale to może wina pogody. Do tego czułam od owu do wczoraj straszne kłucia w prawym jajniku ( każdego mca czuje lekkie raz w prawym raz w lewym), ból jak na miesiaczkę. Test zrobiłam 2 dni orzed @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 12:06

    monika35 lubi tę wiadomość

    Kasiczorek
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7 dni po owulacji:
    -mdłości,
    -bolące piersi,
    -senność,
    -zmęczenie.
    10 dni po owu test pokazał dwie kreski.

    FITop1.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 1 lipca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a są dziewczyny które miały dwie ciążę i każda zapowiadała się inaczej?

    ważka lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 1 lipca 2014, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę się nakręcać, ale mam od dnia owulki takie dziwne objawy, nie tyle co ciążowe, ale jest inaczej. Pobolewają mnie piersi, ale to nie jest ciągły ból, poboli i przestaje. Śluzu nie mam prawie wogóle ale jak juz jest to gęsty i biały, ale jest go nie dużo. Trochę też go jest przy szyjce, ból w krzyżu dziś taki mam, że ledwo rano się ruszałam.

    respondeca, AleksandraW lubią tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw ochota na sex w dniu owulki, potem dziwnie wrażliwe sutki, euforia, zmęczenie, dwie krechy na teście, beta HCG 202, 606, 1458, 4598 i wizyta z usg. Maluch 5mm.
    Potem bekanie, senność i mega wymioty non stop. Szpital. Odwodnienie. Wrażliwość na zapachy typu płyn do podłóg czy Pronto, senność i słabość, wrazlieyxxt całych piersi ich ból rano. Potem linia od pępka do spojenia lonowego. Obecnie nudności i wymioty wieczorem i zachcianki. Bol w podbrzuszu i zmęczenie.

    Rozgadana lubi tę wiadomość

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 7 lipca 2014, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo wrażliwe sutki, bóle i kłucie jajników, pobolewanie podbrzusza, brak @, znużenie/senność

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owulacji bolały mnie sutki i miałam bóle brzucha takie jak przed @ i to zostało do dzisiaj. od niedawna mam lekkie nudności, ciągle jestem senna i mam zmienność nastrojów. Generalnie cykl po owu był troche inny niz poprzednie - wszytsko było dużo bardziej intensywne. Dlastego cały czas miałam nadzieję, że sie udało :D no i sie udało

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas brak @, poprawa wyglądu skóry i jedzenie lodów 24/7 to tyle z naszych objawów :):) no i początkowo ból brzucha i jajników ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2014, 12:05

  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 7 lipca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no i jeszcze biały śluz o konsystencji kaszki...

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Ilien Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny, ostatnio przeżywam dość spory stres związny z moim dwuletnim związkiem. Z chłopakiem nigdy nie używaliśmy zabezpieczeń, ale teraz kiedy w sumie się rozchodzimy ciąża by była by tragedią. Już kilka razy miałam podejrzenia, bo wiadomo jak się nie używa zabezpieczńe to zawsze są obawy. Teraz od jakichś dwóch dni budziłam się z wielkim bólem brzucha, właściewie kującym bólem żołądka, przy rozluźnieniu mięśni boląło mnie całe okolice odbytu, to samo przy wypróżnieniu i było mi nie dobrze jak tylko patrzyłam na jedzenie. Zrzucałam to na stres i awantury jakie ostatnio przechodze, ale do tego doszedł niemal rozgrzany biust, jest gorący, sutki wiecznie stoją, pojawiły się żyły na biuście, a przy każdym dotyku nawet materiału sutki bolą okropnie. Okres powinnam dostać za 11 dni, ostatnio kochałam się z moim chłoapkiem jakieś 3 tyg temu. Czy może to być wyniki owulacji i stresu i porpstu to się nałożyło. Jestem za granicą więc na razie nie mogę isć do lekarza, a nie chce kupować testu, żeby nie zaalarmować chłopaka, a może dlatego że jeszcze sama nie chce wiedzieć.

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    Sama korzystałam z takich wątków podczas starań więc i ja się podzielę. Dla staraczek :
    1. Pierwszym objawem było plamienie - dość intensywne, nie tam plamki czy kropki. Brązowego koloru. 10 dzień wyższych temperatur
    2. Potem przyszły mdłości - ale tylko jak byłam głodna. Delikatne, takie jak się zdarzają czasem po prostu
    3. Zmęczenie. Okropne zmęczenie i senność.
    4. Już byłam prawie pewna kiedy nagle przyszły bóle jak na @, bóle kręgosłupa. Nawet apap wzięłam. A na drugi dzień nic.
    5. Ten ból przeszedł w regularne ćmienie z prawej strony.

    Test zrobiłam w dniu spodziewanej @. Warto poczekać - mniej nerwów :)Pozdrawiam wszystkie czytaczki i oglądaczki!

    Justeck, dżelka, Chica Mala, adgam89, Sówka35, MyE lubią tę wiadomość

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje objawy:
    -najbardziej odczuwalną ( tak, że byłam pewna , że sobie nie wmawiam) to częstomocz. budzę się w nocy do ubikacji, w ciągu dnia też często.
    - kłucie jajników, a także koło pępka, taki śmieszny ból niby jak miesiączkowy a jednak inny
    - ból w dole pleców
    - wrażliwe sutki
    - mrowienie w piersiach
    -uderzenia gorąca
    hm z tych najważniejszych o tyle. test robiony dzisiaj , dzień przed spodziewaną miesiączką, piękne 2 kreski, oby było wszystko ok :)
    pozdrawiam!

    Foto_Anna, Malus9393, Gagarek lubią tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ