X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.
    Jestem na lekach więc nie plamiłam. Czułam jednak, że jest inaczej niż zwykle.
    Czułam kłucie w podbrzuszu i jakby ból miesiączkowy. Kilka razy dziennie dość ostry z bólem krzyża. Ogromne pragnienie więc piję dużo wody. Jem bo muszę tak do wieczora. Na wieczór łapie mnie głód na konkrety (pizza czy kanapka z kiełbachą). Do tego bardzo szybko poczułam wrażliwość na zapachy. I senność! W ciągu dnia zasypiałam jak się tylko kładłam.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ema30 Znajoma
    Postów: 29 20

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. To i ja się wpiszę. Najpierw urosły mi piersi i przy odtyku stały się wrażliwe.I mrowiły mnie. Potem doszła senność i zmęczenie. Szybciej się męczę. Po zjedzeniu słodkiego od razu zrobiło mi się niedobrze. I co dwie godziny muszę coś zjeść, bo tak mnie w żołądku ssie. Jak nie zjem- robię się zła :) Plecy mnie delikatnie pobolewały. I duże pragnienie, a co za tym idzie wizyty w toalecie co kwadrans :)

    f2w3rjjgrwpd1lcf.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2014, 21:46

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    va5bol2a9palyzvw.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jem co 2 godziny bo inaczej jest mi niedobrze, boję się, że będę wyglądała jak słoń, jak będę tyle jadła przez następne 8 miesięcy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2014, 21:23

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • ema30 Znajoma
    Postów: 29 20

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przemiana materii się zwiększyła, także myślę że na razie nie ma obaw :) No i zależy co jesz :)

    va5bol2a9palyzvw.png
  • Ilien Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, to znowu ja. Za bardzo nie wiem gdzie to napisać, bo nie wiem czy to znowu objawy ciązy, czy już może poronienia, czy może jeszcze czegoś innego. Okres miałam normalny 9.08, trwał 4 dni, po tym czasie kochalismy sie dwa razy z czego raz do końca, teortycznie jestem w fazie owulacyjnej, ale wczoraj pojawiły się brązowe plamienia, a dzisiaj już normalne krwawienie, okres powinnam dostac za dwa tyg. Czuje bóle w dole brzucha jak na okres, wczoraj było mi tak nie dobrze, że myślałam, że to nie strawność lub inna infekcja. Zrobiłam dzisiaj test, ale oczywiście nic nie wyszło. Do lekarza moge iść dopiero za 3 tyg, bo jestem za granicą.

  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    U mnie pierwszym objawem, jakieś 2-3 dni po owulacji był bardzo wyczulony węch, ale tylko na "chemiczne" zapachy, nie mogłam przejść w sklepie przez dział z proszkami do prania, bo wszystko masakrycznie mi śmierdziało, a zawsze lubiłam tego typu zapachy ;)

    Kilka dni później pojawił się częstomocz i pragienie, które ustąpiły na jakiś czas i pojawiły się znów wczoraj, czyli w 5tc.

    W zasadzie już od owulacji utrzymywały się lekko powiększone piersi (zawsze były małe, więc łatwo było zauważyć różnicę), sutki zrobiły się wrażliwsze, a mniej więcej od terminu @ piersi zaczęły naprawdę boleć, rosnąć, pokazały się niebieskie żyłki... I bolą cały czas.

    Kremowy śluz w większych ilościach pojawił się w dniu spodziewanej @.

    Test zrobiłam 3 dni przed spodziewaną @ i wyszła bardzo blada II kreska, w dniu spodziewanej @ była znacznie mocniejsza i dwa dni później już praktycznie taka jak kreska kontrolna :)

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    A u mnie chyba jedynym objawem, że @ nie przyjdzie była wysoka tempka :)
    W pierwszej ciąży w dniu spodziewanej małpy bardzo źle się czułam i miałam zgagę.
    A teraz w zasadzie od kilku dni lekkie mdłości, ale nie takie, żeby mnie odrzucało od lodówki, no i wrażliwe piersi kilka dniu po terminie @
    O śluzie niestety nie mogę za wiele napisać, bo akurat leczyłam infekcję intymną :(

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się właśnie pojawiła zgaga i wczoraj metaliczny smak w ustach, ale bardzo delikatny..

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla mnie pierwszym objawem że jestem w ciąży zarówno w pierwszej jak i w drugiej ciąży była infekcja pochwy. Tzn: tydzień przed @ dostałam serkowatego białego śluzu, ogromne ilości bez żadnego szczypania i swędzenia i trwał przez niecałe 1,5 dnia. bez leków samo przeszło. tzn zapisałam się do lekarza ale nie zdążyłam dojść bo już wrócił zwykły śluz i tak właśnie miałam w pierwszej ciąży. więc jak dostałam tego śluzu to od razu apteka i test 5 dni przed @ miałam bladziutką kreskę po spodziewanej @ nie było śladu a druga krecha była już mocna. wiadomo potem doszły wrażliwe piersi, nie mogę spać na brzuchu i poranne mdłości, chyba najgorsze mam nadzieje że tym razem będą tylko poranne bo w pierwszej ciąży mdłości miałam do samego porodu :) i nie ważne czy jadłam czy piłam zwracałam wszystko aż do szpitala chodziłam na dożywianie dożylne :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, a ja obecnie dzis jestem w 23 DC ( test ciazowy ujemny) cykle rozne ale srednia 29 dni owulacja potwierdzona testami 23 sierpnia od kilku dni czuje sie fatalnie, ból pachwiny leweh czasem podbrzusza i glowa pęka robilam test ciazowy z allegro pisze na nim ze niby czylu bo 10, pytanie czy jak bym jutro badz pojutrze tj 24 , 25 dzien cyklu poszla na bete to cos by wyszlo??

    oar8skjod4lwslof.png
  • strawberry marg Znajoma
    Postów: 21 21

    Wysłany: 10 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy mówią i wszędzie piszą, że niemożliwe są tak wczesne objawy ciąży ale ja uważam inaczej! u mnie zaraz po owulacji byl bardzo silny bol jajnikow, zwlaszcza lewego! Trwal okolo 4 dni z czego tylko jeden dzien bolalo bardzo mocno. Poza tym w brzuchu caly czas wszystko mi sie przelewalo, ze podczas ciszy bylo mnie slychac w calym domu ;-)Wiedzialam juz, ze bede w ciazy! To sie tez czuje..choc na poczatku myslalam, ze sobie wmawiam. Udalo sie w pierwszym cyklu wiec nie mialam wczesniej stycznosci ze staraniami bo maz sie zabezpieczal i nie wiedzialam jakie moga byc objawy. Teraz belly pokazuje mi poczatek 5 tygodnia ciazy :-))) Oczywiscie dalsze objawy w terminie spodziewanej miesiaczki to bolace sutki, nabrzmiale piersi, lekko pobolewajacy brzuch - tak jest u mnie :)
    8496ed31926e5b3acefb929416e14a12.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 10 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też uważam, że u niektórych objawy wychodzą bardzo szybko, ja akurat tak nie miałam ale moja znajoma miała podobnie do ciebie strawberry

    Alexiaa lubi tę wiadomość

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • maribel Autorytet
    Postów: 316 471

    Wysłany: 10 września 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w terminie spodziewanej miesiączki pojawił się gęsty biały śluz o kremowej konsystencji. Później doszły bolące i wrażliwe sutki, ogromna senność i zmęczenie oraz uczucie jakbym miała dostać miesiączkę.
    Kilka dni temu doszły mdłości i nudności, które męczą mnie cały dzień. I jestem bardzo wrażliwa na zapachy.

    atdc9vvjg5na5b6o.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 11 września 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy tej ciąży też jestem bardzo wrażliwa na zapachy, wszystko przyprawia mnie o mdłości

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 11 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja początkowo bardzo szybko się męczyłam - co było dla mnie dziwne - uczucie jakby zakwasów w podbrzuszu i w górnej części ud. Bardzo szybko się kładłam spać, co zrzuciłam na karb nowej, bardziej męczącej od poprzedniej, pracy.

    Później lekkie bóle jak na @, ale są do teraz, trochę rzadziej, ale bywają.

    No i teraz (jestem w 10tym tygodniu) mdłości całodzienne, wymioty w różnych porach dnia, ale zmęczenie już nieco ustępuje.

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 11 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie inaczej było teraz niż w poprzedniej ciąży. Nic nie zapowiadało, że się udało. Dopiero 3 dni przed testem miałam jakieś przeczucie, mrowienie w brzuchu,piersiach,szybsze tętno,uczucie zimna w dzień, gorącza na wieczór. Także nie koniecznie musi się ciąża zapowiadać :) mnie bardzo zaskoczyła :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 11 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    różnie to bywa, każda kobieta inaczej odczuwa i znosi ciążę. Przy pierwszej ciąży nic mi nie przeszkadzało a teraz ... masakra

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • sylvucha Znajoma
    Postów: 18 9

    Wysłany: 11 września 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem drugi raz w ciąży i pierwszym najwiekszym objawem w obu ciazach bylo przeziębienie zaraz po owulacji. Rozkładało mnie na łopatki...katar gardło pęcherz...
    Od 2go dnia po owulacji czulam kłucie jajników i lekkie pobolewanie brzuszka. Zazwyczaj to sie działo wieczorem gdy juz leżałam w łóżku i chcialam spać:). Nastepne byly "bąki" ;p i wzdęty brzuchol. Jeden dzien ze strasznym bólem głowy. W 9 dniu po ovu zaczęłam powoli czuć mrowienie w piersiach które dziś nie daje mi spokoju :D. I w 10dniu po ovu mój test wyszedł pozytywny.

    Dygunia lubi tę wiadomość

    Tosia

    2 Aniołki ♡♡♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    l

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2015, 13:42

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 12 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvucha - o ty też słyszałam, że kobiety często są tak jakby chore jak zachodzą w ciąże, tzn są to pierwsze objawy, słyszałam, że może być to spowodowane tym, że organizm się broni

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ