X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa dni po owulacji miałam taki ból w podbrzuszu, że trafiłam na pogotowie z podejrzeniem zapalenia wyrostka. Po badaniach okazało się, że pękła mi pusta torbiel, więc z owulacji nici..., a ból dlatego, że była pusta..... Już 10 dni później ujrzałam dwie kreski na teście :)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 16 września 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to fajnie, że się dobrze skończyło wszystko :)

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 16 września 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy przed @:
    - ból jak na @,
    - powiększone piersi,
    - ciągle miałam zły humor,
    - okropna senność.
    test zrobiłam jak zakręciło mi się w głowie i zrobiło niedobrze.

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 17 września 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrażliwe sutki, zadyszka

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • Matik2012 Przyjaciółka
    Postów: 98 82

    Wysłany: 18 września 2014, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje potwierdzone zgaga ,bulgotanie w brzuchu ,ból jajników ,ból piersi po zewnętrznej ich stronie, dużo śluzu No i brak @ ach No i 11dc 2 kreski :)

    marzenia się spełnią
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 18 września 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim pierwszym objawem w pierwszej jak i teraz w drugiej ciąży była infekcja.
    Tydzień przed miesiączką wstałam rano i mam mega tony białego śluzu jak twaróg taki serowaty jak przy infekcji tyle tylko że nie swędziało mnie, zapach też normalny. zapisałam się do lekarza po leki ale infekcja sama przeszła po 1.5 dnia i wtedy już wiedziałam że jestem w ciąży bo tak miałam w pierwszej ciąży. Do apteki po test i ledwo widoczna 2 kreska dopiero po terminie miesiączki była wyraźna druga krecha

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 19 września 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak sie czyta to każda z nas ma inaczej

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje objawy to :
    Oczywiście brak @
    Czułam jakby mnie grypa brała
    Ból piersi ale to taki jak przed @
    Testy owulacyjne pozytywne w dniach spodziewanej @
    Zgaga ale to już po tym jak test pozytywny wyszedł

    A jeżeli chodzi o śluz to nie mam kremowego białego tylko czasem lepki i jakby płodny !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przepraszam, jeśli nie jest to miejsce odpowiednie, ale może Wy mi poradzicie:) Na razie nie planujemy dziecka. Moje cykle trwały różnie, bo ok. 20-28 dni, choć od stycznia były one raczej krótkie. Jedną miesiaczkę miałam w dniach 29 lipca - 4 sierpnia. Uprawialiśmy stosunek przerwany albo 6.08, albo 8.08, nie pamiętam, aby nie zahaczyć o dzień płodny. Okres planowałam dostać 23.08, dzień wcześniej znowu uprawialiśmy stosunek przerywany. Okresu nie dostałam następnego dnia, spóżnił mi się tydzień i przyszedł 30 sierpnia, skończył się 3-4 sierpnia(drobne plamienia w ostatnim dniu, stąd to wahanie), wyglądał normalnie. 3 września (11 po stosunku, ostatni dzień miesiączki) zrobiłam po południu test, wyszedł negatywnie. Od około 1 września miałam bezbolesne parcie na mocz, dlatego z obawy zrobiłam test. Mięły trzy tygodnie, parcie odczuwam nadal. Urolog powiedział, że może być to albo kamica nerkowa(wykryto ją dwa lata temu, ale przez ten czas nie dawała wyraźnych oznak), albo przeziębienie pęcherza. O moich podejrzeniach ciąży nie mówiłam. Brałam antybiotyk na infekcje dróg moczowych przez 10 dni, objawy się może troszkę złagodziły ale nie ustapiły do końca - w toalecie jestem ok. 8 razy dziennie, wczesniej chodizłam znacznie rzadziej. W nocy nie wstaję. Co do kamieni, nie odczuwam żadnego bólu przy oddawaniu moczu, wiec też nie jestem pewna. Od kilku dni mam dziwne uczucie w brzuchu - nawet po wypróżnieniu zawsze był leciutko 'wklęsły':) a teraz jest leciutko podpuchnięty, albo płaski, trudno ocenić:D Do tego mam gazy, ale zastanawiam się, czy nie jest to kwestia antybiotyku - przez 7/10 dni brałam go bez osłony na żołądek(dzisiaj skończyłam antybiotyk). Nie bolą mnie piersi, nie czuję mdłości ani przemęczenia - jedynie te gazy, leciutko wzdęty brzuch i częstomocz. Jak myślicie, może to być ciąża? Dodam, że z chłopakiem współżyjemy króciutko. Wybaczcie rozpisanie, ale może któraż z doświadczonych koleżanek może mnie uspokoi:*

  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 22 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sprawdzone pierwsze objawy ciąży, to:

    na około 5-7 dni przed spodziewaną miesiączką:

    -lekko zaokrąglone podbrzusze
    -uczucie kłucia w jajnikach, lekki ból podobny do miesiączkowego
    -na początku silna wrażliwość samych sutków
    -następnie ból piersi, ciężkość i wrażliwość
    -niebieskie żyłki widoczne na piersiach
    -mdłości zazwyczaj o porannej porze, ale zdarzają się również w późniejszych porach dnia
    -senność, zmęczenie
    -oczywiście brak miesiączki. :)

    W efekcie w pierwszym dniu spodziewanej miesiączki wykonałam test z porannego moczu i... upragnione dwie mocne krechy! ;-) Powodzenia mamuśki!! ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 10:17

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w 26 dc, 10 dni po owu. Bardzo pragnę mieć dziecko i zaczęłam trochę schizować: każdy ból brzucha, każdy nieprzyjemny zapach wykrzywiający nos, każde kłucie w piersiach interpretuję jako niezbity dwód, że jednak fasoleczka sobie rośnie we mnie. Dzisiaj zrobiłam test. Druga kreska jest jakaś taka blada, bardzo mało widoczna (zobaczcie, oceńcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/2175828_20140 922-084332-1-.jpg.html ) Dodam, że w rzeczywistości jest trochę wyraźniejsza niż na zdjęciu. Czy mogę mieć nadzieję, na dołączenie do grona szczęśliwych mam w czerwcu 2015? Do końca cyklu pozostało mi 3 dni, później wybiorę się na bhcg. Na razie chyba nie chcę robić sobie złudnych nadziei.
    P.S. Mierzę również temperaturę od początku cyklu i od kilku dni temp. w pochwie nie spada poniżej 37'...
    Fasolko moja kochana, jesteś tam już? :)
    Pozdrawiam Was gorąco!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2014, 11:05

    Amberla lubi tę wiadomość

  • Anooosiak86 Autorytet
    Postów: 337 208

    Wysłany: 22 września 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lauda :)
    Ja miałam takie bladziochy 10-11 dpo :)
    po 14-16 dpo miałam dwie grube krechy :) Trzymam kciuki :*

    f2w33e3k2hwnvdoc.png
  • solga Przyjaciółka
    Postów: 158 40

    Wysłany: 22 września 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda - często wychodzi druga kreseczka bladsza, więc może to być fasolka. Trzymam kciuki żeby się potwierdziło po bhcg :)

    Famibion + Baby and Mama Med + OmegaMed
    f2w3rjjgrlzhuy1n.png
    Siły natury
    relgcwa1ja1bh6e1.png
  • Nejcik Autorytet
    Postów: 499 813

    Wysłany: 24 września 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda wrote:
    Hej dziewczyny! Jestem w 26 dc, 10 dni po owu. Bardzo pragnę mieć dziecko i zaczęłam trochę schizować: każdy ból brzucha, każdy nieprzyjemny zapach wykrzywiający nos, każde kłucie w piersiach interpretuję jako niezbity dwód, że jednak fasoleczka sobie rośnie we mnie. Dzisiaj zrobiłam test. Druga kreska jest jakaś taka blada, bardzo mało widoczna (zobaczcie, oceńcie: http://www.fotoszok.pl/show.php/2175828_20140 922-084332-1-.jpg.html ) Dodam, że w rzeczywistości jest trochę wyraźniejsza niż na zdjęciu. Czy mogę mieć nadzieję, na dołączenie do grona szczęśliwych mam w czerwcu 2015? Do końca cyklu pozostało mi 3 dni, później wybiorę się na bhcg. Na razie chyba nie chcę robić sobie złudnych nadziei.
    P.S. Mierzę również temperaturę od początku cyklu i od kilku dni temp. w pochwie nie spada poniżej 37'...
    Fasolko moja kochana, jesteś tam już? :)
    Pozdrawiam Was gorąco!
    Lauda, wszystko zależy od stężenia beta hcg, na moje oko to ciąża, a uwierz - że zrobiłam w swoim życiu mnóóóstwo testów, bo również każdą choćby małą oznakę interpretowałam jako ciążę. I jeśli w ciąży nie jesteś to krechy drugiej nie ma - no chyba że robisz test za wcześnie. Ale raczej małe jest prawdopodobieństwo, że test z drugą krechą kłamie. ;-) Powodzenia!! :*

    Antoś! <3
    mhsv4z17gj8u0s1w.png
  • Zire85 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy:
    - od dpo ból sutków i napięte piersi,
    - od 10 do 13 dpo nudności i brak apetytu
    - 13 dpo meeeega dreszcze, ból głowy i podwyższona temperatura (ok. 38 stopni)
    - pobolewanie w dole brzucha, ale szczerze mówiąc w cyklu, w którym byłam pewna, że jestem w ciąży, a nie byłam bolał mnie bardziej i intenstywniej

  • aghata Autorytet
    Postów: 1441 1781

    Wysłany: 25 września 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wyglądało to tak:
    -ból piersi jak przed @
    -senność jak przed @
    - ból głowy tez jak przed @
    Ogolnie objawy są podobne teraz jest 5 tydzień i mnie mdli test wyszedł juz 4 dni przed okresem potem kreska ciemniala

    dqprx1hpe161hvx9.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 25 września 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzdęcie
    Gazy
    Trądzik
    Wzrost apetytu
    Wzrost temperatury
    II kreski na teście :)

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • aga87 Ekspertka
    Postów: 180 112

    Wysłany: 29 września 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny;)
    Ogólnie z mężem nie staramy się o dzidziusia, tzn mamy 1 syna a o kolejnym myśleliśmy tak za pół roku, jednak z drugiej strony też się nie zabezpieczamy, niby uważamy ale wiecie jak to jest ;) A mianowicie, ost miesiączkę miałam 3 września cykle mam średnio co 31 dni ovu z mojego odczucia tzn mega bólu miałam 21 września w 19 dniu cyklu i w tym też dniu robiliśmy TO kilka razy w tym raz mąż nie zdążył. Na początku troche mnie to zmartwiło, ale teraz doszłam do wniosku że jednak baaardzo bym chciała być w ciąży. Nie robiłam monitoringu cyklu bo nic nie planowałam, teraz mogę tylko mniej więcej z pamięci powiedzieć o swoich odczuciach.
    A więc; Jestem w 27 dniu cyklu, ovu miałam w 19dc, pierwszy raz nie bolą mnie piersi przed @ a zawsze miałam wielkie i obolałe balony, temp mierze od 5 dni -
    5dni temu 37,4
    4dni temu 37,3
    3dni temu 37,1
    2dni temu 37,2
    wczoraj 37,6
    dziś 37,2
    Niby delikatny ból podbrzusza jak na @, jajniki w ogóle mnie nie bolą, i cały czas czuje że mam mokro jakbym za chwile miała dostać @ ale w sumie jak ide do kibelka to mam sucho i @ też nie ma , do tego mam wzdęcia i gazy, częstomoczu raczej nie.
    Moje pytanie, czy według was tutaj doświadczonych jest szansa że mogę być w ciązy i kiedy najwcześniej mogę zdrbić test, warto przed terminem, czy lepiej nie? Wiem, głupio że taka baba wcale nie młoda która już raz była w ciąży zadaje takie pytania, ale ja jetem tak nakręcona że chyba oszalałam już na tym punkcie i sama nie jestem obiektywna ;)
    Mam nadzieje że w miarę składnie i zrozumiale napisałam . Pozdrawiam.

    Chica Mala lubi tę wiadomość

  • Maruszka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 października 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszytkich:) tydzień temu dowiedziałam się, że w czerwcu będę mamą:) Dodam, że w ciąży jestem po raz pierwszy w związku z czym mam wiele wątpliwości i obaw. Szczególnie niepokoi mnie metaliczny posmak w ustach, który cały czas mi towarzyszy, niczym nie można się go pozbyć, próbowałam żuć gumę, pić wodę z cytryną i nic. Czy to normalne? Niby tu piszą, że tak http://www.biomedical.pl/ciaza/objawy-ciazy-76.html ale ja mam wątpliwości. Czy może któraś z Was miała coś podobnego?

  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 20 października 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ,
    jestem już prawie w 6tc . Chciałam się poradzić czy któraś z Was też ma jak ja.
    Otóż jednego dnia potrafię przeleżeć albo przespać a następnego nic , również piersi raz są takie bardzo mocno nabrzmiałe i wrażliwe a kolejnego dnia już mniej.
    Martwię się czy to może być coś złego :(

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ