X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 829

    Wysłany: 4 maja 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Staraliśmy się o drugie dziecko już półtora roku. 23 marca miałam okres po rozregulowaniu.Normalnie okresy miałam co 28 dni. w tym roku było co 17, 17, 24 a kiedy w 28 dniu nie przyszła @ a zaczęły się bóle piersi pomyślałam,że się spóźni. Zrobiłam test wyszedł negatywny. Kolejny test zrobiłam w zeszłą niedzielę czyli w 36 dniu pokazała się druga kreska.
    Objawy:
    bóle piersi,
    ból brzucha jak przed @,
    wzdęcia, gazy, zaparcia,
    wielka senność i zmęczenie,
    lekkie przeziębienie,
    częstomocz,
    ślinotok,
    i wielka chęć na słodkie.
    Wizyta u lekarza zaplanowana na 13-ego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2014, 21:27

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • bulerbyna Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 maja 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. a u mnie było tak:)
    *Wstręt do Sexu...
    *bolące piersi bardzo
    *gazy !!
    *częstomocz
    *lekkie bóle jak na @
    *zmiana nastroju
    Ostatnią @ miałam 8kwietnia a zrobiłam test 9 Maja i od razu dwie kreski :)

  • Madleine Ekspertka
    Postów: 152 52

    Wysłany: 13 maja 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro chce zrobic test,dzisiaj byl termin @. Poki co to mam dziwnie,nietypowe jak dla mnei na @ objawy.

    - kilka dni ogromny apetyt ( po 3 obiady dziennie:O)
    - silny bol jajnika jak przy owu
    - bol jak na @(ale zazwyczaj nei boli mnei przed @ tylko jak sie zacznie)
    - sennosc,
    -placzliwosc
    - bol glowy

    Nie chce się nakrecać...jutro sie okazr :)

    Jest i druga fasolka :)
    oeuaqqmzwgtmax2k.png
    gg643e5e9352yh4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    ostatnią miesiączkę miałam 04.04 w maju zaczęły mi dokuczać pierwsze objawy
    mdłości
    zgaga
    bóle głowy
    omdlenia
    zawroty głowy
    ogromny apetyt - do tej pory byłam niejadkiem
    brak okresu
    metaliczny posmak na ustach
    ból piersi

    Więc postanowiłam gdzieś około 6 maja wykonać dwa testy z różnych firm i oba pokazały mi wynik pozytywny , a objawy z czasem się nasilają.Więc dla pewnosci po tygodniu wykonałam kolejny test a na nim dwie piękne czerwone mocne kreski Pracuję na linii produkcyjnej i boje się żeby nie zaszkodziło to maleństwu..

    Jutro pierwsza wizyta mam nadzieję że będzie wszystko w porządku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 20:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madleine wrote:
    Ja jutro chce zrobic test,dzisiaj byl termin @. Poki co to mam dziwnie,nietypowe jak dla mnei na @ objawy.

    - kilka dni ogromny apetyt ( po 3 obiady dziennie:O)
    - silny bol jajnika jak przy owu
    - bol jak na @(ale zazwyczaj nei boli mnei przed @ tylko jak sie zacznie)
    - sennosc,
    -placzliwosc
    - bol glowy

    Nie chce się nakrecać...jutro sie okazr :)


    I jak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas wizyty okazało się że jest za wcześnie na serduszko bo to około 5w4d ale pęcherzyk jest prawidłowych rozmiarów :)

    więc czekamy na wizytę na 5.06 :)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 18 maja 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)po roku starań dołączam do Was :-)w dniu miesiaczki(wczoraj)zrobilam test i wyszedl pozytywny :-)narazie innych objawow brak :-)

    M4DZI4, Mua lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • desou Autorytet
    Postów: 314 529

    Wysłany: 18 maja 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wstręt do seksu od razu po dniu owulacji, chodziłam siku średnio co 30 - 40 minut bałam się, że się odwodnię :), ból piersi mocny ale zawsze przed okresem mijał a ten trwa do dziś... Przed tym częstym sikaniem miałam plamienie implantacyjne. Temperatura mierzona pod pachą 36,9 stC.

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 19 maja 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i ja się wypowiem:)dzień przed spodziewaną @ miałam bardzo obolałe piersi i wrażliwe sutki, jakoś tak dziwnie mi było, sikanie-katastrofa co 30 minut, myślałam,ze znów złapałam zapalenie pęcherza, w niedziele test, ale byłam pewna,że wyjdzie pozytywnie.:)

    maczka32 lubi tę wiadomość

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 20 maja 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie przed terminem @ żadnych objawów "piersiowych", żadnego częstomoczu, tylko pobolewanie podbrzusza trochę jak na @, a jednak jakieś takie...inne.
    Dzień lub dwa przed testem, dokładnie w drugi dzień Świąt dwa razy przeszył mnie ostry ból podbrzusza, nieporównywalny z niczym innym.
    Dopiero potem, w 6 tygodniu pojawiły się mdłości (+ wymioty), gazy, senność i... masakryczny ślinotok!
    Piersi nie zmieniły mi się do dzisiaj, do toalety chodzę nadal normalnie.


  • cath Autorytet
    Postów: 2478 3236

    Wysłany: 27 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy ciążowe zaczęły się w sumie pare dni po owulacji. Czułam ciągnięcie w jajniku nie mocne, ale czułam. Gdy przeszło myślałam, ze znów się nie udało.
    Ale u mamy na obiedzie nie mogłam zjeść obiadu. Byłam jakby pełna i mnie mdliło. Wróciłam do domu zrobiłam test i dwie kreski :) Następnego dnia (dzień przed spodziewaną @) ciągnęła mnie pachwina tak mocno że mam problem z chodzeniem no i powrócił ból jajnika :) A tak to wrażliwe sutki i czuje uwieranie gdy mam ubrane majtoski ;) Po domu musze chodzić bez :)

    klz9vcqgnrjhn698.png
    f2w3ugpjp3upleah.png
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny ból piersi pojawił się już 4 dni po owulacji i utrzymuje się do dziś. Zawsze zaczynały boleć mnie 4 dni, no góra tydzień przed @. Więc gdy teraz zaczęły mnie tak wcześnie boleć to wiedziałam, że @ nie przyjdzie:)

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) u mnie było podobnie całe szczescie teraz juz troszke ból odpuscił ale nadal je czuje mam wrazenie ze sa potfornie ciezkie i napomnowane jak balony:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    hej:) u mnie było podobnie całe szczescie teraz juz troszke ból odpuscił ale nadal je czuje mam wrazenie ze sa potfornie ciezkie i napomnowane jak balony:)

    Kiniaczek, a w którym jesteś tygodniu? Bo zastanawiam się, jak długo mogę się spodziewć tego bólu...

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co tak na dobra sprawe to jeszcze dokładnie nie wiem byłąm juz u gina i poki co powiedział mi ze to bardzo młodziutka ciąża i tyle sie dowiedziałam teraz kolejna wizyte mam 11.06 mam nadzieje ze jak bedzie wszystko w porzadku to juz wszystkiego sie dowiem :)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Ewelka II Przyjaciółka
    Postów: 104 106

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiniaczek84 wrote:
    wiesz co tak na dobra sprawe to jeszcze dokładnie nie wiem byłąm juz u gina i poki co powiedział mi ze to bardzo młodziutka ciąża i tyle sie dowiedziałam teraz kolejna wizyte mam 11.06 mam nadzieje ze jak bedzie wszystko w porzadku to juz wszystkiego sie dowiem :)

    11.06. 10 dni zleci szybko:)

    kiniaczek84 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvfdttwcoy.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 1 czerwca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom mam nadzieje kurcze jeszcze musze wykonac szereg badań które mi gin zlecił oj znowu bedza kuć

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Martini Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) jestem w bardzo wczesnej ciąży, wczoraj zrobiłam test beta hcg (8-9 dni po owulacji) - wynik 31,6. Można powiedzieć, że to był złoty strzał :) od razu wiedziałam, że coś jest na rzeczy. Test paskowy prawie nic nie pokazał, uznałabym go za negatywny. Po owulacji odczuwałam:
    - przelewanie się w podbrzuszu (wieczorem)
    - ciągnięcie od strony jajnika w kierunku pachwiny
    - delikatne skurcze/rozpychanie (czasem nawet kłucie)
    - pełny brzuch non stop
    - uczucie zimna mimo podwyższonej temperatury (ok. 37)
    - raczej brak energii ale tak mam zawsze ;)
    - co jakiś czas ból głowy (wczoraj dość silny)
    - mam wrażenie opuchniętej macicy

    Mam nadzieję, że pomogłam :) wiem, że nie ma wiele osób, które mają tak wczesne objawy. Pozdrawiam :)

    f2w3ol2a1vfvve1f.png
  • Martini Znajoma
    Postów: 21 2

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i jeszcze jedno. Zawsze od owulacji do okresu bolały mnie najpierw sutki, potem piersi (przed owulacją standardowo sutki). Po owulacji to ustało, nic mnie nie boli! To był właściwie pierwszy dziwny objaw jaki zaobserwowałam.

    f2w3ol2a1vfvve1f.png
  • Borgnesse Znajoma
    Postów: 19 33

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 2 dni terminem @ okropny ból głowy, niechęć do seksu i alkoholu. Później bezsenność, dużo śluzu. No a podczas zagnieżdżania - spadek tempki - złe samopoczucie i senność. A teraz spokojnie, tylko apetytu brak, a w brzuchu burczy

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ