X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • abcd246 Przyjaciółka
    Postów: 96 38

    Wysłany: 15 maja 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie. Lekarz zobaczył na usg 3mm pecherzyk☺ za tydzień mam wizyte. Powiedział że wszystko ok. Ale się cieszę mam nadzieję że będzie już tylko lepiej! ☺❤ życzę Wam szczęścia i tyle radości co mnie teraz przyniosła tą wiadomość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 18:11

    wszamanka, żabka04, think_positive, Lilianap lubią tę wiadomość

    Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abcd246 wrote:
    Dziewczyny ja po wizycie. Lekarz zobaczył na usg 3mm pecherzyk☺ za tydzień mam wizyte. Powiedział że wszystko ok. Ale się cieszę mam nadzieję że będzie już tylko lepiej! ☺❤ życzę Wam szczęścia i tyle radości co mnie teraz przyniosła tą wiadomość

    Gratulacje.
    Dbaj o siebie:-)

    abcd246 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka nie pomogę bo nie wiem.
    Wiem że jak się zagniezdzi to już jest problem z lekami.
    Może domowe sposoby tym się ratuj.

  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Think ja po cichaczu ci gratuluję.
    Jesteś kolejnym przykładem że można zajść bez problemu jak ma sie portki wyluzowane:-)

    Jeśli chcesz i możesz to należy powtórzyć betę co 48h.
    Wówczas spr czy dobrze przyrasta czy jest ok.
    Powodzenia:-)
    Trzymam kciuki.

    Żabka ja już myślałam, że naturalnie nie zajdę, więc mi było wszystko jedno co do starań, czy celujemy czy nie. Oczywiście zrobię betę za 2 dni żeby sprawdzić, ale zamierzam być dobrej myśli :) tym razem wszystko będzie dobrze.

    Dziewczyny trzymam za was kciuki.Jak mi się udało to wam też się uda.
    Jakby co mam 10 tabl. letrozolu i 2 opkowania cyklo-progynova jakby któraś chciała, to chętnie oddam.

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    think_positive wrote:
    Żabka ja już myślałam, że naturalnie nie zajdę, więc mi było wszystko jedno co do starań, czy celujemy czy nie. Oczywiście zrobię betę za 2 dni żeby sprawdzić, ale zamierzam być dobrej myśli :) tym razem wszystko będzie dobrze.

    Dziewczyny trzymam za was kciuki.Jak mi się udało to wam też się uda.
    Jakby co mam 10 tabl. letrozolu i 2 opkowania cyklo-progynova jakby któraś chciała, to chętnie oddam.

    Ja uważam że psychika dużo robi.
    Jak się jest nastawionym robimy dziecko już teraz natychmiast to nie wychodzi.
    Psychika blokuje.
    A jak jest błogi luz to zobacz jak szybko zaskakuje.
    Ja też tak miałam w głowie pisałam wypowiedzenie z pracy a w między czasie robiliśmy swoje.
    Do tego gin przepisał pregnyl więc zwiekszylismy szansę no i jajko było po stronie prawej tam gdzie mam jajowod więc okazja była.
    Mi się udało i wam też się uda.

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 15 maja 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż to za wspaniałe wieści tutaj ;) a tylko chwilkę mnie nie było ;)
    Kochane ogromne gratulacje ;) teraz będzie juz tylko lepiej. Ale się cieszę ;)

    Ja po wizycie. Mam 3 ładne pęcherzyki. Wg statystyk: 5% szans na trojaczki, 15% na bliźniaki a 80% pojedyncza. Czyli suma summarum wychodzi 100% jak nic :D

    wszamanka, żabka04, abcd246, think_positive lubią tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Cóż to za wspaniałe wieści tutaj ;) a tylko chwilkę mnie nie było ;)
    Kochane ogromne gratulacje ;) teraz będzie juz tylko lepiej. Ale się cieszę ;)

    Ja po wizycie. Mam 3 ładne pęcherzyki. Wg statystyk: 5% szans na trojaczki, 15% na bliźniaki a 80% pojedyncza. Czyli suma summarum wychodzi 100% jak nic :D

    Cóż za wspaniałe wieści :-)
    Hmmmmmm co Bozia da to weźmiesz z otwartymi rękoma ważne żeby zdrowe:-)
    Ja bym chciała bliźniaki zawsze mi się marzyly.
    Trzymam że twój pecherzyk i dzielnego żołnierza niech Brnie do celu bez przeszkód :-) <3
    A co z pregnylem?

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 15 maja 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl w środę będzie podany. A i pamiętałam o dupku więc pełna obstawa w tym cyklu. Mi się marzy chociaż jedno. O bliźniakach nawet nie śmiem śnić. Trojaczki już by była abstrakcja :D ale wezmę wszystko co dla mnie się szykuje ;) kurde po tylu latach jakby sie bliźniaki trafiły to największą nagroda ;)
    A i jeszcze endometrium bardzo ładne, w tej chwili już ponad 10 mm. Narazie wszystko sprzyja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 21:19

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Pregnyl w środę będzie podany. A i pamiętałam o dupku więc pełna obstawa w tym cyklu. Mi się marzy chociaż jedno. O bliźniakach nawet nie śmiem śnić. Trojaczki już by była abstrakcja :D ale wezmę wszystko co dla mnie się szykuje ;) kurde po tylu latach jakby sie bliźniaki trafiły to największą nagroda ;)
    A i jeszcze endometrium bardzo ładne, w tej chwili już ponad 10 mm. Narazie wszystko sprzyja.

    Bardzo mnie cieszą takie informacje :-)
    Zapowiada się wyśmienicie.
    Życzę powodzenia.


  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 15 maja 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka u mnie lipa straszna, dwa miesiące już trwa cykl i nie może się skończyć:( W zeszłą niedzielę miałam objawy takie owulacyjne i piersi zaczęły mnie strasznie boleć no i do dziś nić, czyli jak sądzę, od tej własnie niedzieli musze liczyć ok. 2 tyg, na okres dopiero;/ I może wreszcie uda mi się hormony powtórzyć i na sono umówić;/

    Wszamanka, kuruj się bidna:( Ja od jakiegoś czasu nie biorę żadnych leków kompletnie a przy grypach - imbir, czosnek, miód i jestem jak nowonarodzona:)

    Think_positive, abcd246 - gratulacje dziewczyny :D :D :D Trzeba tu takich wiadomości <3

    Lilianap czekam na taką wspaniałą wiadomość od Ciebie!:D a wszystko idzie w dobrym kierunku :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 15 maja 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro, imbir, dzięki, zapomniałam o nim zupełnie A fajnie na mnie działa :)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 maja 2017, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanka imbir jest mega <3 Ja dodaję do herbatki razem z goździkami i cynamonem, mniam :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Żabka u mnie lipa straszna, dwa miesiące już trwa cykl i nie może się skończyć:( W zeszłą niedzielę miałam objawy takie owulacyjne i piersi zaczęły mnie strasznie boleć no i do dziś nić, czyli jak sądzę, od tej własnie niedzieli musze liczyć ok. 2 tyg, na okres dopiero;/ I może wreszcie uda mi się hormony powtórzyć i na sono umówić;/

    Wszamanka, kuruj się bidna:( Ja od jakiegoś czasu nie biorę żadnych leków kompletnie a przy grypach - imbir, czosnek, miód i jestem jak nowonarodzona:)

    Think_positive, abcd246 - gratulacje dziewczyny :D :D :D Trzeba tu takich wiadomości <3

    Lilianap czekam na taką wspaniałą wiadomość od Ciebie!:D a wszystko idzie w dobrym kierunku :D

    Totoro współczuję Ci.
    Przecież to wieki ten twój cykl.
    Ze tez nikt nie wie co jest przyczyną?!
    Mi się to w głowie nie mieści.
    Nigdy nie spotkałam nawet koleżanki która ma takie cyrki z cyklem:-(
    Jak tylko dostaniesz leć na te sono nie ma co czekać.

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabka ja to czekam aż @ wreszcie przyjdzie, powtórzę hormony, w tym te tarczycowe i zobaczę jak to wygląda bez brania jodu. Bo coś mi się wydaje cały czas, że tsh mi takie ładne wyszło właśnie po jodzie a bez suplementacji mi rośnie i stąd problemy. Takie odnoszę wrażenie. I po badaniach wracam znowu do jodu.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie Staraczki, chwilkę mnie było ;) To będzie mój 5 cykl starań, niestety w dalszym ciągu nic nie zapowiada dzidzi :( Postanowiłam zrobić sobie prywatnie wyniki, nie czekałam na skierowanie, bo nie idzie się doprosić lekarzy! Jeśli TSH jest w normie to dla nich wystarczy :/
    Tak więc:
    TSH 3.64 jak dla mnie wysokie :(
    FT3 4,26
    FT4 15,54
    ANTY TPO 10,06
    Poszłam z wynikami do endokrynologa, bo wiem, że tsh dla starającej się o dziecko w moim przypadku jest za wysokie :( I mam nadzieję, że to było problemem i się w końcu doczekam. Dostałam Letrox 50, ale mam łykać pół tabletki dziennie plus tran. Za 3 miesiące mam powtórzyć TSH i z wynikami do endo. Jeszcze 30 maja czeka mnie wizyta u ginekologa, miesiąc temu na usg brzucha lekarz zauważył nieco powiększoną macicę i muszę to sprawdzić, mam nadzieję, że się mylił lub chociaż nie jest to nic groźnego.Nie odzywam się, ale na bieżąco śledzę Wasze wpisy i gratuluję tym, którym się wreszcie udało!!!! :D

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo hmmmmmm
    Jesteś pewna ze masz jeść pół tabletki dziennie?????
    Bo sory ale pół to za mało na takie tsh.
    Tsh jest wysoki dla staraczki do 2 musi być.
    U mnie poniżej 1 musiało być.
    Reszta jest ok.
    Anty mówi o ogniskach w tarczycy.
    Robiłaś usg tarczycy?

    Proponuję dokupić Wit d 4tys j.
    Do tego magne b.
    I mega dużo wody.

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 16 maja 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    MaGo hmmmmmm
    Jesteś pewna ze masz jeść pół tabletki dziennie?????
    Bo sory ale pół to za mało na takie tsh.
    Tsh jest wysoki dla staraczki do 2 musi być.
    U mnie poniżej 1 musiało być.
    Reszta jest ok.
    Anty mówi o ogniskach w tarczycy.
    Robiłaś usg tarczycy?

    Proponuję dokupić Wit d 4tys j.
    Do tego magne b.
    I mega dużo wody.
    Tak, mam wszystko rozpisane :/ Pół tabletki rano na czczo i do tego tran. Wiem, ze tsh nie powinno być większe niż 2, ale endo powiedziała, że powinno się zacząć od mniejszej dawki, ja się tam nie znam pozostaje mi wierzyć :/ Zostałam przebadana bardzo dokładnie ( w gabinecie spędziłam prawie 40 minut). Z tego co mówiła pani doktor wszystko jest w porządku, bez nacieków, szmerów itd, sprawdziła też wszystkie moje wyniki, badania, które robiłam na przestrzeni 5 lat, a nawet opis ze szpitala (byłam jeden jedyny raz 3 lata temu kilka dni) i kazała je wziąć ze sobą (to była moja pierwsza wizyta).

    Norma ANTY TPO to 0- 35, czy mój wynik jest jednak za wysoki???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2017, 18:08

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo wrote:
    Tak, mam wszystko rozpisane :/ Pół tabletki rano na czczo i do tego tran. Wiem, ze tsh nie powinno być większe niż 2, ale endo powiedziała, że powinno się zacząć od mniejszej dawki, ja się tam nie znam pozostaje mi wierzyć :/ Zostałam przebadana bardzo dokładnie ( w gabinecie spędziłam prawie 40 minut). Z tego co mówiła pani doktor wszystko jest w porządku, bez nacieków, szmerów itd, sprawdziła też wszystkie moje wyniki, badania, które robiłam na przestrzeni 5 lat, a nawet opis ze szpitala (byłam jeden jedyny raz 3 lata temu kilka dni) i kazała je wziąć ze sobą (to była moja pierwsza wizyta).

    Norma ANTY TPO to 0- 35, czy mój wynik jest jednak za wysoki???

    No ok.
    Ona jest lekarzem.
    Trzeba wierzyć nic innego nie pozostaje
    Anty twoje nie jest wysokie.
    Powodzenia.

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 16 maja 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, u mnie zaczęły się plamienia. 60. dc. Alleluja. Teraz trzymajcie kciuki, żeby na tym się nie skończyło tylko przerodziły się w okres:(

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wrote:
    Uwaga, u mnie zaczęły się plamienia. 60. dc. Alleluja. Teraz trzymajcie kciuki, żeby na tym się nie skończyło tylko przerodziły się w okres:(

    Nareszcie.
    Mam nadzieję że się rozkrecilo u ciebie :-)

‹‹ 140 141 142 143 144 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ