X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano.
    1.Na pewno zrób sobie pakiet tarczycowy czyli: tsh, ft3, ft4, anty tg i anty tpo.
    Te robisz w każdej chwili ale na czczo.

    Tu ściąga kiedy się robi i jakie hormony.
    2. Hormony
    1-3dc testosteron,lh,fsh,
    3-5dc kortyzol, androstedion,dhea,dhea-s,c-peptyn
    14dc estradiol
    21dc progesteron,prolaktyna (tu z obciążeniem dzień wcześniej bez seksu wysiłku itp)

    Jak coś nie tak to niech dziewczyny poprawia.

    I pytanie pod jakim kątem bo badań jest w h......:-(

    Czy już poronilas kiedyś? Czy to starania o pierwszą ciążę? Czy masz już dziecko?
    Napisz to będę dalej wymieniać badania jakie się robi hihi

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Zapisałam sobie i jak tylko na nowo pozbieram swoj cykl do kupy to to zrobię. Noe wiem czy terazte krwawienia traktować jako @ czy czekać do terminu w którym miała przyjsc czyli 26 maja.

    Staraliśmy się już dwa lata temu i prawdopodobnie ciąża biochemiczna-12 dni @ okropne bóle brzucha skrzepy totalna masakra myślałam ze nigdy się to nie skończy. Mój poprzedni ginekolog nawet tego nie skomentował jakby nic się nie stało nawet nie potwierdził ze to ciąża biochemiczna :( po tym nie miałam siły na dalsze próby załamałam się zajęłam się praca. Teraz zaczynamy od nowa i po pół roku znowu krwawienie tym razem w połowie cyklu jednak dużo mniejsze bez żadnych objawów @.
    Dzieci nie mam :)

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano ja bym jeszcze proponowała, żeby mąż zbadał nasienie. U nas problem był od zawsze że mną, po czym stymulacja clostilbegytem, piękny pęcherzyk i co? I guzik, bo morfologia nasienia męża 1%, a potem jeszcze fragmentacja chromatyny 83% co jest wynikiem tragicznym... A mógł już tyle czasu wcześniej zacząć działać, no ale kto przypuszczał, że będą takie problemy... :/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze wyślę go na padania, tym bardziej ze moja gin. Od teraz przyjmuje w podobno świetnej klinice leczy się tez tam bezpłodność wiec liczę ze pomogą nam tam bardzo szybko

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano tak totoro ma rację.
    Spróbuj namówić męża na badanie.
    Ja swojego nie namówiłam :-(

    Proponuję Ci jak masz kasę oczywiście zrobić jeszcze krzywa cukrowa i insuliny.
    Czyli kupisz w aptece glukoze 75g idziesz do laboratorium mówisz że chcesz krzywa cukrowa i insuliny na czczo,po 1h i po 2h.
    Siedzisz grzecznie 2h na krzesełku w labo i czytasz gazetkę?
    Proponuję to badanie bo to jest przeważnie powód przez który kobiety ronia ciążę a lekarze niechcą nawet o tym wspomnac.

    Ja wydałem na badania 3tys i te krzywe zrobiłam na końcu szkoda ze na końcu bo tu leżała przyczyną moich poronien :-(

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro to Twój mąż teraz jest w trakcie leczenia? Mam nadzieje ze da się to wszystko wyleczyć i poprawić wyniki ❤️

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz nie skomentował tego poronienia bo oni tak robią dla nich to nie ciąża!:-(

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 20 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To straszne.. można przeczytać ze taka ciąża zdążą się dosyć często ale jednak to coś znaczy, można zacząć jakieś badania a ignorancja i żadne wytłumaczenie sytuacji nie pomaga :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 20:43

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milano mąż robi badanie za badaniem, generalnie hormony, posiew, usg, wszystko w porządku, jedynie poziom wit. D wyszedł mu dramatycznie niski :/ teraz łyka codziennie zestaw wit. D, K, E, cynk, selen i kwas foliowy no i trzymamy kciuki, żeby była poprawa... Chociaż generalnie powoli tracę nadzieję, bo większość Polaków ma niedobór wit. D a jakoś dzieci mają, więc nie wiem czy miałoby to aż taki wpływ na jego wyniki... :( w środę przy okazji mojego hsg w klinice zbadamy poziom D, mam nadzieję, że podskoczył...

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wypisanie badań męża będę musiała mojemu kazać je zrobić bo na razie słyszę: Tak tak masz racje zrobię je a jak na razie nigdzie się na wizytę nie umówił.. No niestety faceci tacy są :)
    Trzymam kciuki żeby podskoczyło! ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2017, 21:57

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 20 maja 2017, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Milano :) ja trzymam kciuki, żeby u Was wszystko było ok i szybko zaskoczyło :) jeśli o badania męża chodzi to przede wszystkim badanie nasienia, inne dopiero gdyby coś wyszło nie tak :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 21 maja 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stresuje się troszkę. W tamtym miesiącu właśnie zaczęły mi się plamienia. Cycki bolą, sutki pieką , w środku mam biały klej. Sorki za dosłowność ;) wiem że to przez pregnyl i dupka ale jednak wkrecam się trochę. Jej nie może się nie udać.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Stresuje się troszkę. W tamtym miesiącu właśnie zaczęły mi się plamienia. Cycki bolą, sutki pieką , w środku mam biały klej. Sorki za dosłowność ;) wiem że to przez pregnyl i dupka ale jednak wkrecam się trochę. Jej nie może się nie udać.

    Będzie dobrze.
    Luzuj portki :-)
    Pamiętaj że ja miałam śluz serkowaty myślałem że to grzybica!!!!a to ciaza:-)
    Działaj tam i nie myśl (wiem łatwo nie jest).

    Mąż pojechał sam na komunie a my siedzimy w domu.
    Córka nie dawno gorączki dostała 38st.
    Już lekarstwa działaja na szczęście.
    Robert jakoś lżej to przechodzi.

    Leniwej niedzieli :-)

  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 21 maja 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap cały czas mocno wierzę, że się uda!!! :)

    Żabka odpoczynku życzę, niech dzieciaczki zdrowieją ;)

    U mnie 5. dc, jeszcze trochę ze mnie leci i cały czas bolą mnie piersi, nie wiem co to za cyrk......

    żabka04 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko dużo zdrówka dla dzieciaczków. Niech słoneczka szybciutko zdrowieją. :*

    Jak się uda w tym cyklu to bedzie u nas Florian :D ponieważ zrobiony w mundurze męża :D bo owulke miałam jak mąż był na służbie i wyrwał się na 10 min do mnie z jednostki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2017, 15:16

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Żabko dużo zdrówka dla dzieciaczków. Niech słoneczka szybciutko zdrowieją. :*

    Jak się uda w tym cyklu to bedzie u nas Florian :D ponieważ zrobiony w mundurze męża :D bo owulke miałam jak mąż był na służbie i wyrwał się na 10 min do mnie z jednostki ;)

    Hahahhaha wow jakie poświęcenie ykhmm:-)
    Super.
    To napewno się uda.
    Czekamy w takim razie na Floriana lub Florianke :-)

    Dziękuję dziewczyny
    Głową mnie boli od tej pogody wrrrrr.
    Mały drzemki ma krótkie i śpi kiedy chce córka rozrabia ahhhhh jak ja wytrzymam tydzień z nimi.
    Myślę się żeby mąż już wracał z tej komuni ale coś chyba nie prędko wróci:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2017, 15:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wrócił o 17.
    Przywiózł torta (który bokiem mi wyszedł dzięki metforminie),winko,swojskie jajeczka od teściowej.
    Stanęła dziś na wagę bo trochę sobie pozwoliłam ostatnio i mam 2kg do przodu a nie w tył wrrrrrr

    Jutro jadę z córką na pewno do lekarza gorączka wróciła 39st i brak apetytu nadal.
    Dobrze ze Robert jakoś się trzyma.

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 21 maja 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ta Metformina chyba tak ma. Ja odkąd zaczęłam ją brać to organizm odrzucił cukier i kawe(!). Potrafiłam 3 kawy dziennie wypić a teraz od samego zapachu mi źle.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Ale ta Metformina chyba tak ma. Ja odkąd zaczęłam ją brać to organizm odrzucił cukier i kawe(!). Potrafiłam 3 kawy dziennie wypić a teraz od samego zapachu mi źle.

    To super.
    No niestety tak ma.
    A ile schudlas?

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 21 maja 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ważyłam się teraz. Dla mnie lepiej bym przytyla. Ale apetyt marny niestety. Przed metformina ważyłam 49 kg.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ