Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II Trymestr
Odpowiedz

II Trymestr

Oceń ten wątek:
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 16 maja 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iśka wrote:
    Rika ja też trzymam kciuki!Czekamy na wieści z dzisiejszego badania!


    My mieliśmy dziś USG i wszystko ok. Na 99% chłopak! Oglądało go dwóch lekarzy Mierzy już w całości 14cm(z nóżkami).
    Mam pytanko czy któraś z Was robiła test podwójny PAPP-A. Odebrałam wyniki ale nie ma niestety norm a przed wizytą rano jeszcze nie było ich. Więc nie jestem w stanie zinterpretować ich.

    świetna wiadomość :)
    Gratulacje - będzie 2 synuś :D
    a w jakiej formie masz ten wynik?
    Jaki masz wynik?

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 16 maja 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iska gratulki !kolejny chloczyk w naszej bandzie :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 16 maja 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wolna podjednostka beta HCG wg FMF 16,8IU/I
    białko PAPP-A wg FMF 4,26IU/I

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz jutro mamy usg, prosze trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok :) Juz dzis w nocy mialam koszmary, tak sie przejmuje tym, ogromnie sie stresuje i martwie - mam nadzieje, ze niepotrzebnie! :) Dam znac jutro co i jak i oczywiscie plec o ile ja poznamy ;)

    pasia27 lubi tę wiadomość

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 16 maja 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    иιєиσямαℓиα a jak po Twojej wizycie? :)

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 13:09

    anilorak, Stokrotka84, Kleopatra, iśka, aila, pasia27 lubią tę wiadomość

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcarolinex wrote:
    Dziewczyny juz jutro mamy usg, prosze trzymajcie kciuki, zeby wszystko bylo ok :) Juz dzis w nocy mialam koszmary, tak sie przejmuje tym, ogromnie sie stresuje i martwie - mam nadzieje, ze niepotrzebnie! :) Dam znac jutro co i jak i oczywiscie plec o ile ja poznamy ;)

    trzymam kciuki!!!!Napewno beda tylko same dobre nowinki ;)

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 19:18

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika bardzo sie ciesze ze z Krzysiek i z jego serdyszkiem wszystko ok ;) ;) nasze trzymanie kciukow na forum pewnie pomoglo :P

    Bedziesz szla jeszcze raz w czerwcu do kardiologa czy juz odpuszczacie?

    Z tym kopaniem w glowice od USG odrazu przypomina mi sie jak moja Vivien sie nieodzywala jeden dzien i sie martwilam ze cis jest nie tak i postanowilam sprawdzic przez mojego domowego dopplera czy wszystko ok...
    po 30sekundach szukania zaczela kopac dokladnie w tym miejscu gdzie byla glowica :O :O o.O

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • Antolka Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika- cudowne wiesci. Az sie wzruszylam ;) Cos pieknego i niesamowitego.
    Ja dzis tez za 2 h mam usg w imid i stresuje sie ;( Choc czuje ze bedzie wszystko dobrze!!!!
    Aliorak- kciukasy mocno za cisniete. Daj znac jak po wizycie!!!

    Rika - jeszcze raz ciesze sie strasznie ze jest dobrze!!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvj44jngo177cq.png
  • Antolka Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za pomylke ;)
    Xcarolinex- trzymam kciuki za wizyte ;)
    Aliorak_ ale za twoja nastepna oczywiscie rowniez!!!

    anilorak lubi tę wiadomość

    mhsvj44jngo177cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 13:09

  • Stokrotka84 Autorytet
    Postów: 861 933

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiesci Rika! Bardzo sie ciesze:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgi09k52jutqx1.png
  • Antolka Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 17 maja 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika a z jakiego miasta jestes?

    mhsvj44jngo177cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 13:09

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Antolka Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myslalam.ze moze z wawy ;)

    mhsvj44jngo177cq.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika super, wiedziałam że będzie ok :) A z usg zrezygnujecie, Krzysiu miał dwa razy w krótkim czasie, po co jeszcze 3?
    xcarolinex trzymam kciuki :) ja mam dopiero 29.05 :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...a nie mowilam:)Ciesze sie Rika:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • иιєиσямαℓиα Autorytet
    Postów: 4835 2802

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika wrote:
    Antolka wrote:
    Rika a z jakiego miasta jestes?

    Wrocław :) Rodzimy na Kamińskiego :)

    Riko tak bardzo się cieszę, że wszystko w porządku! <3 <3
    Rika halo halo witaj tutaj również Wrocław :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    <3 Aniołek (8tc) 25.06.2012
    qb3ctgf6zex9o3p8.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 17 maja 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika super wiadomosc watro bylo szukac lekarza i sprawdzic od razu i upewnic sie ze jest ok z Krzysiem.silny chlopak :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ