X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    camarelo carera

    kamenkaa, Melissa84 lubią tę wiadomość

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • paola87 Autorytet
    Postów: 1705 1672

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam Baby design Dotty. Polecany w sklepie, dobrze się prowadzi i w ogóle fajny jest ;) Coś więcej napiszę za kilka miesięcy :P

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy babydesign husky i jestem zachwycona. Jedynie co to materac w wozku jest kiepski bo sie odksztalcil a dziecko wazy zaledwie 3500.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • IloUla Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia SM wrote:
    Mnie te z ekoskóry się okropnie podobają, ale po poczytaniu opini nie zdecydujemy się na ekoskórę, Dzidziuś urodzi się na lato więc ta ekoskóra nie koniecznie się sprawdzi. Przy ggondoli i wykoczeniach nie ma problemu. Ale w spacerówce podóżek wykonany z ekoskóry ni ebardzo mnie przekonuje. Bałabym się ze się za bardzo nagrzeje i nóżki dziecku poparzy. Choć z drugiej strony chyba tak niepraktycznej rzeczy by nie zrobili;/

    Andzia obejrzałam z bliska ten podnóżek. Ma eko-skórę, ale można to zdjąć.Jest bardzo przyjemna w dotyku. Nie wydaje mi się, żeby akurat to mogło się nagrzać żeby poparzyć.Jedynie co to wydaje mi się, że może się nóżka pocić. Dalej mi się bardzo podoba i myślę, że mimo wszystko zdecyduję się na niego.

    Andzia SM lubi tę wiadomość

    IloUla.
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IloUla dziękuję za Twoją opinie :)

    IloUla lubi tę wiadomość

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 5 lutego 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnie właśnie przyjechał roan marita :)
    RnMfU3.jpg
    4CUwSx.jpg

    makota, Agaax lubią tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roan Marita jest śliczny!!! Też mam zamiar taki kupić. Muszę tylko wcześniej wybrać się gdzieś do sklepu i zobaczyć, jak się prowadzi. Telashe, co możesz o nim powiedzieć??

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zdecydujemy sie prawdopodobnie na Adamex Barletta Dream Colletion - Red dream:)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Asmee Autorytet
    Postów: 815 367

    Wysłany: 7 lutego 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W przyszłym tygodniu mam zamiar zamówić wózek i ciągle walczę ze sobą czy będzie to Raon Bass czy Adamex Barletta. Opinie mają porównywalne, nawet w sklepie Pani stwierdziła, że różnią się jedynie wizualnie.

    uwo9gov3ad3vq34d.png
  • Dommminika Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy Adamex Galactic i po prawie 4 miesiącach testów na różnych nawierzchniach, we wszelkich warunkach atmosferycznych (poza upałem oczywiście) mogę ten wózek polecić z pełną odpowiedzialnością! :) gondola jest naprawdę duża, budka ogromna tak że ani wiatr,ani deszcz czy śnieg, ani rażące słońce nie przeszkadza w spacerze :) mój synek jak na swój wiek jest naprawdę duży bo ma już 70 cm i pomimo zimowych kombinezonów, kocyka ma jeszcze w gondoli mnóstwo miejsca na wyciągnięcie i spokojny sen! :) także wózki Adamex zdecydowanie na plus :)

    860iwn15ujem4c9r.png
  • makota Autorytet
    Postów: 647 466

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Telashe wrote:
    do mnie właśnie przyjechał roan marita :)

    ja też poproszę, żebyś coś bliżej na temat tego wózka powiedziała
    jak się panu kotu jeździ, nie trzęsie na nierównościach :D ? Zamawiałaś na allegro czy przez sklep stacjonarny? Zastanawiam się między Roanem Maritą (może ta wersja Prestige - ktoś ma?) a Tutkiem Turranem - podoba mi się też jego wersja skóra eko - zastanawiam się jednak czy mi się nie poprzeciera brzydko w miejscu, w którym się budkę składa
    Ktoś może coś na ten temat powiedzieć więcej?

    relgwn15uyzm1mjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ktoś coś na temat bebetto luca 3w1?:)
    u mnie cieszy się dośc dużą popularnością, nawet wyhaczyłam w dobrym stanie uzywane :)

  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiunia wrote:
    a ktoś coś na temat bebetto luca 3w1?:)
    u mnie cieszy się dośc dużą popularnością, nawet wyhaczyłam w dobrym stanie uzywane :)

    Ja właśnie zastanawiam się nad Bebetto Luca albo Bebetto Torino. Mają bardzo dobre opinie, poza tym dużo kobiet spaceruje właśnie z tymi wózkami. Mój mąż robiąc "miejski rekonesans" zaczepiał babeczki z wózkami i skrzętnie notował poszczególne modele :D
    Chociaż... wpadł nam w oko też Camarelo Carera, leciutki, ładny, troszkę tańszy...Ciężki wybór :)

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
  • blond Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myślicie o kupnie wózka po jakimś wyrośniętym dzieciaczku, ze ston typu olx?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz wózek ma już ponad 7 lat i czeka zapakowany na drugą dzidzię. Byłam z niego bardzo zadowolona, bo ma dużą gondolę, koła pompowane i na skórzanych pasach, więc łagodnie pokonywał wertepy, jakich u nas nie brakuje. Latem go rozpakuję, odświeżę i mam nadzieję, że będzie dobry dla drugiego dziecka. Nie chciałabym kupować nowego.

  • gora Koleżanka
    Postów: 41 24

    Wysłany: 21 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie!
    Mnie zainteresował wózek Quinny Mood, ale po obejrzeniu na żywo zmieniłam zdanie....bardzo niestabilna konstrukcja - chwiejąca się gondola, itp.

    Pozytywnie zaskoczyła nas firma Mutsy - wózek Evo i Igo rewelacja.
    W Igo baaardzo lekka gondola, wózek lekki i zwrotny, a przede wszytskim miałam wrażenie, że stabilny i bezpieczny:)
    Jednym minusem tego wózka jest wysoka umieszczony uchwyt, którego najniższa pozycja jest dla mnie nieco za wysoko (mam 162 cm wzrostu).

    Dlatego dla mnie Evo w tej kwestii wygrywa, ma obrotowy uchwyt / rączkę.

    Jednak....wizualnie bardziej podobał nam sie Igo..obym nie żałowała, bo już do nas jedzie:)

    relgjw4zajr5qyeh.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 lutego 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie dziewczyny podoba camarelo Ale co chwile zmieniam decyzję i ten Adamex też jest fajny -Bardzo ładna ma kolorystyke.

    A czy sugerujecie sie kolorem w sensie tym np dziewczynka- różowy a chłopczyk -Niebieski?

    MI się osobiscie podobają jasno szare z jakimiś tam dodatkami ..

    Ollaala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:

    A czy sugerujecie sie kolorem w sensie tym np dziewczynka- różowy a chłopczyk -Niebieski?

    W pierwszej ciąży lekarzom parę razy zmieniało się zdanie co do płci dziecka, więc wybrałam wózek uniseks (brąz i pomarańczowymi dodatkami). Drugi maluch w drodze, więc co by się nie urodziło będzie pasował, mam nadzieję, że wózek nie doznał uszczerbku leżąc tyle lat owinięty streczem.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

  • Dommminika Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    A czy sugerujecie sie kolorem w sensie tym np dziewczynka- różowy a chłopczyk -Niebieski?

    My mamy Adamex właśnie w jasnoszarym kolorze w połączeniu z dwa tony ciemniejszym szarym z pikowanego materiału :) szary jest zdecydowanie kolorem unisex, w razie gdyby w przyszłości drugi Maluch okazał się dziewczynką będzie pasować równie idealnie jak do chłopca :) zresztą mnie osobiście wózki w kolorach ściśle związanych z płcią nie przekonują wizualnie ;)

    860iwn15ujem4c9r.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peg perego to ferrari w swiecie wozkowym ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ