X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • niecierpliwaa Autorytet
    Postów: 1319 1619

    Wysłany: 27 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    ja kupuje wózek używamy w ogóle nie zniszczony od znajomej. Jest to wózek Tako Laret 3w1 mi odpowiada :)

    muszelka lubi tę wiadomość

    Synuś Antoś - 23.03.2016r. :)
  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 4 października 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roberta wrote:
    czy któraś z pań zdecydowała się na wózek camarelo carera?

    camarelo ale carmela, bo ma dłuższy daszek ;)

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 5 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zdecydowalismy sie na wozek anex sport. Ma wszystko czego oczekuje od wozka :D

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 7 października 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przejrzałam mnóstwo wózków, wyszukując zalet i wad - aż głowa mnie od tego rozbolała. Najpoważniejsze kandydatury mają Camarelo Sevilla (wygląda tak- http://mamokupmi.pl/wozek-z-fotelikiem-3w1/500-wozek-gleboko-spacerowy-sevilla-firmy-camarelo-3w1-gratisy.html) albo Riko Nano ( http://mamokupmi.pl/wozek-z-fotelikiem-3w1/657-wozek-gleboko-spacareowy-3w1-riko-nano.html ), chociaż rozważam jeszcze firmę Tako... ciężki wybór. ;-)

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 7 października 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie uważacie, że Camarelo ma kiepskie plastikowe rozwiązania jeżeli chodzi o wpinanie/wypinanie, składanie/rozkładanie niż inne wózki w tej samej klasie cenowej? Trochę się nagimnastykowałam z rożnymi wózkami i C. były dla mnie najcięższe jeżeli chodzi o to co wcześniej wspomniałam.


    To już bardziej byłabym za Tako albo Riko nano. Chociaż dla mnie wszystkie te wózki mają bardzo małe spacerówki - i wydają się, że mogą być nie wygodne dla dziecka. Bo na jak długo starczą takie wąskie i płytkie spacerówczki od tych spacerówek w wózkach typu emmaljunga lub babycar, itp? Jak dla mnie to max 1-1,5 roku a później dziecku nogi zwisają poza wózek.

    Camarelo wygrywa dla mnie jeżeli chodzi o design ale nic więcej.

    Niestety nie znalazłam jeszcze odpowiedniego wózka :/ zastanawiam się nad X-landerami ale muszę je jeszcze zobaczyć na żywo.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 10 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co póki co zobaczyłam w wypinaniu i wkładaniu gondoli do stelarza w wózkach camarwlo było to że najpierw z jednej strony naciskam, potem z drugiej i potem podnosze np. gondole. W innych wózkach trzebabyło jednocześnie naciskać na przyciski

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • Madlene.:) Autorytet
    Postów: 782 1329

    Wysłany: 8 listopada 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zastanawiam się właśnie nad właściwym wózkiem dla mojej dzidzi, ma któraś z Was jakieś doświadczenie z wózkiem X lander fit,? Z góry dziękuje za podpowiedzi

    28whyx8d41olhvnv.png
  • Ewelina0701 Ekspertka
    Postów: 289 89

    Wysłany: 9 listopada 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam camarelo sevilla a syn wybierał kolor, ale nadarzyła sie okazja na x landera... drugiej takiej nie będzie, za to kolor sie zgadza.

    3jvzi09kavlt3vtq.png


    9d6613c4db.png
  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam od koleżanki wózek Seka 3w1 za bardzo dobrą cenę i to po jednym dziecku, jest mega świetny, fajnie się prowadzi, ma duże pompowane koła i dobrą amortyzację :) Zarówno gondola jak i spacerówka może być założona w obu kierunkach, plus nosidełko do auta też może być w formie wózka zakładane, ma daszek i nakrycie na nóżki. Jeżeli mogę coś ogółem doradzić, to nie kupujcie z piankowymi kołami, zwłaszcza używek, bo nowe jeszcze jako tako. Ciężko się prowadzą i pianka się łatwo odkształca na kamieniach, co szybko dezeluje całą konstrukcję, zależy jeszcze jaka firma, ale raczej kto ma to nie jest zadowolony z moich znajomych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 13:05

    Nataszka2200 lubi tę wiadomość

    961le6ydzx2vaobx.png
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam zdecydowana na Riko Nano, ale jak weszłam do sklepu i zobaczyłam Expander Essence to się zakochałam:) W zasadzie taki sam jak Riko Nano, ale wygodniejszy uchwyt na gondoli, no i ma amortyzatory. Czy któraś zna jakieś opinie na temat Expandera?

  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Co myślicie, zastanawiam się nad wózkiem, i ostatnio wpadły mi w oko te które są praktycznie całe ze skóry eko, tylko się zastanawiam bo na zimę i deszcz to super rozwiązanie bo nic ci nie przemoknie, ale czy na wysokie temperatury, mam termin na maj więc całe lato w wózku, i martwię się czy przy tych Naszych upałach, nie zacznie ona pękać, albo dziecku nie będzie w środku bardzo gorąco, bo skóra będzie się nagrzewać,

    macie jakieś doświadczenia np. od znajomych w temacie takich wózków. ?

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam quinny moodd bialy stelaz, wsciekle rozowa budka i siedzisko ;) kocham go i swietnie sie sklada i rozklada pneumatycznie :)

    klz9df9hph2l42tn.png
  • gorgeous Autorytet
    Postów: 1145 839

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wielu poszukiwaniach i masie wątpliwości zdecydowaliśmy się z mężem na wózek polskiego producenta, który nas zachwycił! To Maximo - my wybraliśmy wersję eko-skóra. Wózek 3w1 to koszt 1500zł, do czego zalicza się moskitiera, torba, uchwyt na kubek czy folia przeciwdeszczowa. Za niewysoką kwotę można dokupić jeszcze mufkę na zimne dni, parasolkę czy śpiworek, aby wszystko świetnie ze sobą współgrało. :)

    http://zapodaj.net/images/2277119a56f74.png

    TheForfie lubi tę wiadomość

    dxom9vvj2dzo2yyb.png
  • Iwa81 Autorytet
    Postów: 1734 835

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gorgeous wrote:
    Po wielu poszukiwaniach i masie wątpliwości zdecydowaliśmy się z mężem na wózek polskiego producenta, który nas zachwycił! To Maximo - my wybraliśmy wersję eko-skóra. Wózek 3w1 to koszt 1500zł, do czego zalicza się moskitiera, torba, uchwyt na kubek czy folia przeciwdeszczowa. Za niewysoką kwotę można dokupić jeszcze mufkę na zimne dni, parasolkę czy śpiworek, aby wszystko świetnie ze sobą współgrało. :)

    http://zapodaj.net/images/2277119a56f74.png[/Q
    UOTE]

    no właśnie ja się zastanawiam nad tą eko skórą, czy w upały nie będzie się nagrzewać i pękać, ja na razie skłaniam się do CAMARELO CARERA
    jak wkleić zdjęcie ?

    km5sdf9h3loowecn.png
  • Jagódka_ Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam miesiąc przed terminem Jedo Fyn + fotelik Maxi Cosi Cabrio. Teraz czeka na drugiego maluszka, bo byłam z niego bardzo zadowolona ze względu na największą gondolę na rynku i wygodę użytkowania.

  • Martyna21 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Ja mam na sprzedaż, jeśli ktoś byłby zainteresowany spacerówkę Maxi Cosi Mura 4 w kolorze Deep Blue, stan świetny, cena myślę, ze też- 650zł.

  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwa81 też długo myślałam nad wózkiem z eco skóry- wózki sa piękne. Czytałam fora i faktycznie w wakacje gondola wykonana w ten sposób nie do końca zda egzamin. Nie mówię już o efektach słońca, na to pewnie pomogłoby smarowanie skóry. Też mam termin na kwiecień i gondola pokryta skóra będzie używana w wakacje.

    My jednak zdecydowaliśmy się na Maxi Cosi Mura 4 . I po 2 dniach bawienia się w składanie i testowanie jesteśmy na tak. Świetne koła, głęboka gondola. Osoba opiekująca się dziećmi ok kilku lat doradziła nam taki wózek. A jak się sprawdzi po urodzeniu..mam nadzieje ze dobrze :)


  • IloUla Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na oku Anex Sport. Oglądałam go i wygląda bardzo solidnie. Świetna amortyzacja i pompowane koła.Fajny materiał, myślę, że nie będzie problemu z utrzymaniem czystości. Składa się na tyle, żebym mogła chować stelaż do bagażnika, bo nie mam zamiaru targać go na 2 piętro.Przekonała mnie opinia z bloga.
    https://davidkovamama.wordpress.com/2015/11/06/anex-sport/

    Chyba, że ktoś ma jeszcze inne propozycje?

    IloUla.
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie te z ekoskóry się okropnie podobają, ale po poczytaniu opini nie zdecydujemy się na ekoskórę, Dzidziuś urodzi się na lato więc ta ekoskóra nie koniecznie się sprawdzi. Przy ggondoli i wykoczeniach nie ma problemu. Ale w spacerówce podóżek wykonany z ekoskóry ni ebardzo mnie przekonuje. Bałabym się ze się za bardzo nagrzeje i nóżki dziecku poparzy. Choć z drugiej strony chyba tak niepraktycznej rzeczy by nie zrobili;/

    IloUla lubi tę wiadomość

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • IloUla Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia SM wrote:
    Mnie te z ekoskóry się okropnie podobają, ale po poczytaniu opini nie zdecydujemy się na ekoskórę, Dzidziuś urodzi się na lato więc ta ekoskóra nie koniecznie się sprawdzi. Przy ggondoli i wykoczeniach nie ma problemu. Ale w spacerówce podóżek wykonany z ekoskóry ni ebardzo mnie przekonuje. Bałabym się ze się za bardzo nagrzeje i nóżki dziecku poparzy. Choć z drugiej strony chyba tak niepraktycznej rzeczy by nie zrobili;/

    Ciekawa uwaga. Muszę jeszcze raz przyjrzeć się. Dzięki!

    Andzia SM lubi tę wiadomość

    IloUla.
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ