X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr plotki...plotki :)
Odpowiedz

plotki...plotki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja was prosze, wezcie sie uspokojcie.
    Poza tym, pisanie, ze cesarka jest super, bo "pipka" jest nienaruszona, czy, ze po cc to mozna zybciej wrocic do seksu, jest moim zdaniem po prostu troche smieszne.. rownie dobrze mozna nie zachodzic w ciaze, dziecko adoptowac - tez bedzie 'pipka' nienaruszona i tez sie nie umeczycie i nie bedziecie sie drzec podczas porodu.
    Cc to operacja, powinno sie ja robic z koniecznosci. Takie jest moje zdanie. A jak ktos sie cieszy z cc z wyzej wymienionych powodow, to cos jest nie tak.

    Bylas na 3 dobe w domu? Popatrz, a ja po sn,po 24 h.

    Zreszta koniec tematu. Do porozumienia nie dojdziemy, bo kazda uwaza inaczej i tyle. Po co ciagnac takie rozmowy?

    Caramel, binka76, darra991 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 wrote:
    Skończyłaś się już podniecać swoją inteligencją? Jak tak to teraz usiądź spokojnie,oddychaj, policz do 10 i zrozum , że każdy ma prawo wypowiedzieć się na dany temat.Mialas cesarke? Rodziłaś naturalnie? No właśnie. Wiec zdanie osób które same czegoś nie przeżyły w ogóle mnie nie interesuje a zwłaszcza pań "wszystko-wiedzących na każdy temat lepiej od wszystkich ".
    Amen.
    P.s ciesze się ze swojej inteligencji. A Mojego męża ona kręci, pipka się zestarzeje a ja ciągle będę miała coś do zaoferowania ;).

    Caramel, green, Mama-julka, binka76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam że facet prawdziwy nie jest z Tobą dla nienaruszonej pipki bo kobieta ma o wiele więcej do zaoferowania niż pipke ;-) a jak któraś telepie się nad nienaruszalnoscia swojej pipki jej sprawa.

    Miłych snów :-)

    green, binka76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj wychodzimy do domu :-)

    green, binka76 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    A my dzisiaj wychodzimy do domu :-)
    Wow super. Milej rodzinnej niedzieli ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia wypisy są od 16 bo jeden lekarz jest no i niedziela. W szpitalu byli moi rodzice dzisiaj no i mieli wpaść teście ale wpadli na pomysł ze się spieszyć nie będą i przyjadą na wypis nas odebrać kurwa niedziela rodzinna.
    Tym bardziej ze moge wyjść o 16,17 albo 18 mój mąż nas odbiera i jedzie na wybory bo jest informatykiem na tych wyborach a ja mam nadzieję że oni nie będą siedzieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Natalia wypisy są od 16 bo jeden lekarz jest no i niedziela. W szpitalu byli moi rodzice dzisiaj no i mieli wpaść teście ale wpadli na pomysł ze się spieszyć nie będą i przyjadą na wypis nas odebrać kurwa niedziela rodzinna.
    Tym bardziej ze moge wyjść o 16,17 albo 18 mój mąż nas odbiera i jedzie na wybory bo jest informatykiem na tych wyborach a ja mam nadzieję że oni nie będą siedzieć.
    Hehe no a nie możesz odebrać wypisu później? U nas można w ciągu tygodnia .. no teraz się zacznie... zjazd.. ale ludzie nie rozumieją.m

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My juz w domciu lezymy z mężem mały śpi w łóżeczu. U nas nie można wypisują odebrać później.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. My też musiałysmy czekać na wypis do 15.
    Jesteśmy po zjeździe babc, ja troszkę zmęczona bo nie mogłam po obiedzie kimnąc
    Chyba zrobię to teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Hej dziewczyny. My też musiałysmy czekać na wypis do 15.
    Jesteśmy po zjeździe babc, ja troszkę zmęczona bo nie mogłam po obiedzie kimnąc
    Chyba zrobię to teraz.
    A jak tam Mała ze spanie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze dwie pierwsze doby położne nam mówily że dzieci przeżywają też szok i dlatego są takie rozdarte, teraz mały przesypia noc i dzień w nocy wstał tylko na karmienie. Przez dobę przybylo mu 140 g aż pani dwa razy go ważyła bo nie wierzyła :-)
    Teraz jak zasnął po 19 tak śpi a ja się wykapalam, ogolilam nogi na spokojnie i czekam na męża aż z wyborów wróci bo w komisji siedzi. Spokojniej nocy :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też miała dwa ciężkie dni, dziś jest fajnie,. Ogólnie w nocy jak zaśnie o 23 to później koło 3/4 i 8 tragedi nie ma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Moja też miała dwa ciężkie dni, dziś jest fajnie,. Ogólnie w nocy jak zaśnie o 23 to później koło 3/4 i 8 tragedi nie ma

    Mój podobnie teraz. Ja na karmienie to nawet budze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile pieluch Wam schodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    A ile pieluch Wam schodzi?

    Na razie Tobie nie powiem bo w szpitalu dawali swoje pieluchy ale wiem jedno pieluchy i chusteczki będą najlepszym prezent przez najbliższy czas i jak znajomi pytają się co chcemy to pieluchy nie tam jakieś ubranka. W szpitalu mieli happy są fajnie mają wycięcie ma pepuszek ale mojemu z tyłka się zsuwaly ja używam pampersy jakby wydawało mi się ze są dłuższe z tyłu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2015, 22:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja kupiłam Dade póki co. Polozne bardzo zachwalaly. Mam tylko 2 paczki bo chce testować. Chusteczek nie chce używać. Chyba ze w trasie. Opiekowałam się kiedyś niemowlakiem i zapozyczam sprawdzony patent. W termos przegotowaną woda ciepła. Mała miseczka. I kwadratowe większe waciki. Tańsze i mniej podrażnia skórę. Ale wiadomo każdy ma swój sposób ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dady wszyscy w szpitalu zachwalali. Co do wody zgodzę się z Tobą a
    ale u mnie jest taka woda że jak wypazalam butelki to siwe były tyle w niej kamienia więc buzke i oczy przemywam solą fizjologiczna a pupke smaruje mascia witaminowa.

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 25 października 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zdania , że gdyby cesarka była tak bardzo zła dla dziecka i kobiety to nie była by w ogóle robiona. Wszystko ma swoje wady i zalety. I nie ma co rozkminiać bo jak ktoś bardzo wierzy w swoją racje nigdy zdania nie zmieni dopóki sam tego nie przeżyje. I tyle.
    Caramel wrote:
    Ja jestem zdania że na darmo natura nie obdarzyła nas tak a nie inaczej żeby rodzic naturalnie i nie pisze tylko dlatego że rodzilam sn.

    Jeżeli Dorota czujesz się świetnie po cesarce to tylko gratulować bo widzę jak wyglądają i się czują dziewczyny tutaj w szpitalu po cc.


    Meldunek że wyniki małego nie wskazują żadnej infekcji, nenatolog po badaniu nie ma zastrzeżeń, jedynie ma zoltaczke fizjologiczna która na razie nie wymaga naświetlania. Jedynie co malucha traci na wadze na razie w normie chociaż dzisiaj po kąpieli był wazony i przytył mimo że cały czas ulewalo mu się. Nie dużo ale ruszyła waga.
    Pozdrawiamy i czekamy na Was Natalia :-)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 04:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 19:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    green wrote:
    Dziewczyny, ja was prosze, wezcie sie uspokojcie.
    Poza tym, pisanie, ze cesarka jest super, bo "pipka" jest nienaruszona, czy, ze po cc to mozna zybciej wrocic do seksu, jest moim zdaniem po prostu troche smieszne.. rownie dobrze mozna nie zachodzic w ciaze, dziecko adoptowac - tez bedzie 'pipka' nienaruszona i tez sie nie umeczycie i nie bedziecie sie drzec podczas porodu.
    Cc to operacja, powinno sie ja robic z koniecznosci. Takie jest moje zdanie. A jak ktos sie cieszy z cc z wyzej wymienionych powodow, to cos jest nie tak.

    Bylas na 3 dobe w domu? Popatrz, a ja po sn,po 24 h.

    Zreszta koniec tematu. Do porozumienia nie dojdziemy, bo kazda uwaza inaczej i tyle. Po co ciagnac takie rozmowy?
    Zenada:D sie ładnie uśmiałam z samego rana:D hahahaah:D

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ