X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Tydzień, a płeć :)
Odpowiedz

Tydzień, a płeć :)

Oceń ten wątek:
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam reprotaż własnie do tego zdjęcia. są to narządy na wczesniejszym etapie niż 15 tydzień.. więc w 20 tygodniu już tak nie wyglądają :) bardziej są wykształcone.. :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to zdjęcie jest robione na tak zwanych pierwszych prenatalnych ok 12 tyg :)

    monalisa lubi tę wiadomość

  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest właśnie punkt wyjściowy do tego, żeby jednak na prenatalnych nie wypatrywać płci, ani nie molestować lekarza, żeby próbował ją określać :). Hehe, lekarze powinni mieć to zdjęcie powieszone w gabinetach. Jakbym to zobaczyła przy moim prenatalnym, to bym trochę wyhamowała z nadziejami na płeć, chociaż w moim przypadku akurat to, co odstawało okazało się siusiakiem :).

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego potwierdzenie otrzymujemy na połówkach ja mam cicha nadzieje ze chłopiec będzie pewnie ze kochać będziemy i synka i córeczkę ale jesli można pomarzyć to chłopca bym życzyła ze względu na moją ekipę domowników dopingują chłopcu

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizytę 13.01 u mojego gina i 15.01 w szpitalu może już mi coś potwierdzą

    bontbhr.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 9 stycznia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eee to ja juz nie wiem, wczoraj lekarz powiedział, ze podejrzewa dziewczynkę, ale teraz jak zobaczyłam zdjęcie co wrzucilyscie to mam wątpliwości :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Kucyk Przyjaciółka
    Postów: 75 30

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dowiedziałam że na 100% będzie chłopak :) Mój kochany synuś :)

    magdalena lubi tę wiadomość

    7u223e3klgv0049z.png
    lph8h758wvghvk40.png
  • zielona_kropeczka Autorytet
    Postów: 331 169

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    eee to ja juz nie wiem, wczoraj lekarz powiedział, ze podejrzewa dziewczynkę, ale teraz jak zobaczyłam zdjęcie co wrzucilyscie to mam wątpliwości :)


    lolka moja kuzynka do dnia porodu miała mieć córeczkę, a na ostatnim usg okazało się, że będzie miała drugiego synka :)

    monalisa lubi tę wiadomość

    zem32n0a1hnazr6e.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    słyszałam o takiej teorii, że jak "antenka" skierowana jest ku górze to chłopak a jak do dołu to dziewczynka. :P
    z tego co wiem to to prawda oglądałam na ten temat film dokumentalny ale zapomniałam nazwę :/ jak jest do góry to chłopak a jak poziomo lub niżej to dziewczynka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2014, 14:20

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • AngelQa Przyjaciółka
    Postów: 78 65

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 12t6d na moim pierwszym USG genetycznym, moja pani doktor powiedziała, że jak na razie to 70% dziewczynka. :)

    Staram się nie przyzwyczajać zbytnio do tego, że na pewno będzie to córeczka. Na pewno u takiego malucha ciężko coś stwierdzić i pewnie często zdarzają się pomyłki.

    wnidp07wq96ixnm4.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielona_kropeczka wrote:
    lolka moja kuzynka do dnia porodu miała mieć córeczkę, a na ostatnim usg okazało się, że będzie miała drugiego synka :)

    kurczę to musi być mega zaskoczenie :) mam nadzieję że u mnie nie będzie niespodzianki.

    monalisa lubi tę wiadomość

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    kurczę to musi być mega zaskoczenie :) mam nadzieję że u mnie nie będzie niespodzianki.
    Tez bym chciala taką niespodzianke hi hi marzy się nam synek i takie mam przeczucie ale z synem mialam czuja ze coreczka, a wyskoczyl synus

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdźcie tu co wam wyjdzie? http://www.ciazowy.pl/kalkulator,plci-dziecka.html

    doti77 lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 15 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane mi się sprawdziło będzie córeczka zabobony, zachcianki, przeczucia nas myliły, a ten wykres nie

    niunia lubi tę wiadomość

    bontbhr.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje z moja mala zostanie dziewczynka :D ale tego bede pewna po poordzie xd

    monalisa- wyszedl mi w tym kalkulatorze chlopak a ma byc Niunia :D

    monalisa lubi tę wiadomość

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są spekulacje :) do póki nie urodzimy się nie dowiemy :)

    bontbhr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie lekarz w 17 tyg powiedział ''Chyba chłopak'', a na połówkowym nawet się nie zawahał i od razu stwierdził że będę miała Franka jak to powiedział'Franka który rozpętał II wojnę światową '' :-D

    monalisa lubi tę wiadomość

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 23 stycznia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliak :) my chyba 70% dziewczynka choc po cichu liczymy wszyscy na chlopca

    bontbhr.png
  • karolina1990 Autorytet
    Postów: 1046 1550

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj, w 21 tyg dowiedziałam się że będzie dziewczynka :)

  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina gratuluję córeczki :)

    bontbhr.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ