X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zgaga - sposoby
Odpowiedz

Zgaga - sposoby

Oceń ten wątek:
  • Lukrecja32 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam tutaj w jaki sposób można walczyć ze zgagą :) http://www.biomedical.pl/ciaza/zgaga-w-ciazy-939.html coś z tego na pewno Ci pomoże, mi pomaga jedzenie nie za dużych posiłków i picie kefiru

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie osobiście ratują migdały i unikanie jedzenia przed snem. A co szkodzi? Mam wrażenie, że momentami wszystko:) te które zmagają się ze zgagą zapewne wiedzą o czym mówię :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 20 maja 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn będących w ciąży i tych co są już po! Jak sobie radzicie/radziłyście ze zgagą? Mleko pomaga na chwilę

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 20 maja 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej z ostoropestu - jest jak dla mnien super na zgagę. Często miałam. Starczą dwie łyżki dziennie np dodana do żupy lub polać kasze czy ziemniaki. Poprawa jest bardzo szybka. Do samu oleju można się przyzwyczaić.

    Jeszcze polecam Controloc Control na zgagę - świetny środek na zgagę. Dostaniesz w aptekach bez recepty Sama jednak stosowałam po ciąży tak wiec najlepiej dopytać się ginekologa czy w ciazy mozesz brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 07:27

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ