X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Zgaga - sposoby
Odpowiedz

Zgaga - sposoby

Oceń ten wątek:
  • Lukrecja32 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam tutaj w jaki sposób można walczyć ze zgagą :) http://www.biomedical.pl/ciaza/zgaga-w-ciazy-939.html coś z tego na pewno Ci pomoże, mi pomaga jedzenie nie za dużych posiłków i picie kefiru

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie osobiście ratują migdały i unikanie jedzenia przed snem. A co szkodzi? Mam wrażenie, że momentami wszystko:) te które zmagają się ze zgagą zapewne wiedzą o czym mówię :)

    f2w3rjjgnbtc8i3h.png



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 20 maja 2021, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn będących w ciąży i tych co są już po! Jak sobie radzicie/radziłyście ze zgagą? Mleko pomaga na chwilę

  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 20 maja 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olej z ostoropestu - jest jak dla mnien super na zgagę. Często miałam. Starczą dwie łyżki dziennie np dodana do żupy lub polać kasze czy ziemniaki. Poprawa jest bardzo szybka. Do samu oleju można się przyzwyczaić.

    Jeszcze polecam Controloc Control na zgagę - świetny środek na zgagę. Dostaniesz w aptekach bez recepty Sama jednak stosowałam po ciąży tak wiec najlepiej dopytać się ginekologa czy w ciazy mozesz brać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2021, 07:27

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 fascynujących faktów, które poznasz dzięki Kalendarzowi Ciąży!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jakie wartości i parametry rozwijającego się płodu wyglądają prawidłowo, a co warto skonsultować z lekarzem? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w Kalendarzu Ciąży BellyBestFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ