Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    saszka wrote:
    Moj kruszek lezy juz obok mnie. Nasz kochany synek urodzil sie o 10.25, waga 3715g i 59cm. Jest przecudowny i bardzo spokojny. Wiecej szczegolow i zdjecia poznie, bo jestesmy okropnie zmeczeni. Dziekuje za wsparcie i kciuki. Milo jest byc wsrod Was, nawet jesli tylko wirtualnie. Trzymajcie sie :)

    no super saszka :) odpoczywajcie a szczegóły później:) o jak fajnie dobra wiadomość poprawiła mi humor!

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona :) wrote:
    nie długo Twoja kolej :)
    no dokładnie może przyszły tydzień? dziś mam gina to zobaczymy co tam się dzieje he he

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pysia13 wrote:
    Czesc dziewczyny! Mam do Was pytanie wczoraj bylam na wizycie, mialam badanie ginekolog powiedzial ze mam tam wszystko pozamykane i widzimy sie na nastepnej wizycie. Dzisiaj zaczelam plamic na brazowo i nie wiem co to moze byc czy to jest efekt badania czy juz sie zaczyna jestem w 37 tygodniu ciazy jak myslicie?
    Czasem się zdarza tak, że po badaniu można lekko plamić, a może odchodzi Ci czop, on tez może być brązowego koloru i odchodzić po kawałeczku.

    9bsp388.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    no dokładnie może przyszły tydzień? dziś mam gina to zobaczymy co tam się dzieje he he
    oooo to napisz po wizycie co i jaK :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam mały problem..a mianowicie jestem kobitą o sporych gabarytach i mam problem z kupnem majtek po porodowych i nie wiem gdzie może kupić DUZY rozmiar owych majtek :/ pomocy

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona najlepiej w aptece kup.
    Ostatnio brałam koleżance i są w różnych rozmiarach. Uważam że lepiej wziąć ciut za duże niż za małe. Bo te z siateczki mogą uciskać, jak będą przymałe. Nie polecam natomiast tych z fizeliny.

    Pakowane są chyba po 2 szt. Więc może kup jedne na próbę i jak w domu zobaczysz że dobre, to dokupisz jeszcze jedno opakowanie. Nie są drogie.

    9bsp388.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam na allegro takie jak siateczka ale są za małe :/ a w aptece widziałam rozmiary M/L :/ a mam szerokie biodra :/

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saszka gratulacje!!!!

    Makcza odezwij się, zaczynam panikowac przez Twoją nieobecność, liczę, że Helenka jest tak absorbująca:)

    Majciochy lepiej faktycznie wziąc nieco większe, niż za małe. Ja brałam na "oko" noszę m/l a majtki wziełam l/xl.

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona :) wrote:
    ja kupiłam na allegro takie jak siateczka ale są za małe :/ a w aptece widziałam rozmiary M/L :/ a mam szerokie biodra :/
    ja brałam koleżance rozmiar 38-40, ale były też 42-44.

    9bsp388.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evas, czemu nie polecasz tych z fizeliny, tylko te siatkowe? Ja chyba własnie z fizeliny kupiłam, więc muszę się nastawić, co może być z nimi nie tak :D.

  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie Makcza się juz tak długo nie odzywa. Tez cały czas o niej myślę.

    Może warto czasem wymienić się telefonami, bo niby tylko wirtualnie się znamy, ale jednak potem martwimy się o siebie nawzajem.

    9bsp388.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Evas, czemu nie polecasz tych z fizeliny, tylko te siatkowe? Ja chyba własnie z fizeliny kupiłam, więc muszę się nastawić, co może być z nimi nie tak :D.
    Te siateczkowe lepiej trzymają podkład. Z fizeliny były takie luźne, podkład się cały czas przesuwał. No i te siateczkowe można wyprać i użyć powtórnie, a fizelinowe po zabrudzeniu (a w połogu o to nietrudno zwłaszcza jak się w nich podkład przesuwał) trzeba wyrzucić.

    Ale to tylko moje doświadczenie sprzed 14 lat. Może niektórym mamom się sprawdzają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 14:34

    MagdaO lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie trzeba rozmiar 46 :/ kupiłam 44 i są ciasne :/ eh ta moja duża dupa :P

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam fizelinowe i siateczkowe. Naprawde masakra z tymi fizelinowymi,nawet przymierzac stwierdzilam ze nie ma opcji zebym brala ze soba. Siateczkowe-super sprawa. Napewno beda lepiej trzymaly podkladyi sa wygodniejsze.

    Mona- z formy baby ono siateczkowe sprawdz, ja sobie wzielam spore to sie zdziwilam ze sa az tak duze i jeszcze nie cisna nigdzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 14:47

    Limerikowo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saszka gratulacje dla Was!! :)

  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Ja kupilam fizelinowe i siateczkowe. Naprawde masakra z tymi fizelinowymi,nawet przymierzac stwierdzilam ze nie ma opcji zebym brala ze soba. Siateczkowe-super sprawa. Napewno beda lepiej trzymaly podkladyi sa wygodniejsze.

    Mona- z formy baby ono siateczkowe sprawdze, ja sobie wzielam spore to sie zdziwilam ze sa az tak duze i jeszcze nie cisna nigdzie
    a jaki rozmiar wziełaś?

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NataliaK wrote:
    Ja kupilam fizelinowe i siateczkowe. Naprawde masakra z tymi fizelinowymi,nawet przymierzac stwierdzilam ze nie ma opcji zebym brala ze soba. Siateczkowe-super sprawa. Napewno beda lepiej trzymaly podkladyi sa wygodniejsze.

    Mona- z formy baby ono siateczkowe sprawdz, ja sobie wzielam spore to sie zdziwilam ze sa az tak duze i jeszcze nie cisna nigdzie
    I te z siateczki są mega przewiewne. Jak miałam do operacji fartuch z fizeliny to strasznie się w nim pociłam, więc myślę, że w tych majtach w czerwcu będzie niezbyt komfortowo.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widziała któraś z was takie majciochy w rozmiarze 46?

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona ja mam xl z mysla zebym miala przewiewnie a naprawde sa bardzo bardzo przewiewne i miejsca tyle ze jeszcze pol mojego duzego tylka by sie zmiescilo. Jak wezmiesz sobie xxl to gwarantuje ci ze beda dobre,naprawde. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 15:10

  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to chodzi że nie mogę znaleść baby ono w rozmiarze xxl

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
‹‹ 1375 1376 1377 1378 1379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ