Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena powodzenia :))

    magdalena lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena powodzenia :)

    magdalena lubi tę wiadomość

  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia , 3 mam kciuki :)

    magdalena lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 7 maja 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona gratuluje udanej wizyty ;) super ze synus pieknie rosnie ;)
    Co do porodu w zofi to tez na poczatku chcialam tam rodzic, ale z racji tego ze nie mam lekarza prowadzacego z tego szpitala to troche sie obawialam wlasnie ze moga mnie odeslac, takze zdecydowalam sie na MSW i moj lekarz prowadzacy tam pracuje :)
    Magdalena trzymam kciuki <3 na pewno wszystko bedzie dobrze, czekamy na wiesci ;) <3

    Mona :), magdalena lubią tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Amela :) kiedy u Ciebie usg?

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena gratulacje kochana!!!! :))

    magdalena lubi tę wiadomość

  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 7 maja 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona dopiero 9 czerwca ! juz sie nie moge doczekac, ostatnie mialam w 20 tc. Taka jestem ciekawa ile wazy juz malutka ;)
    A jak to jest pod koniec ciazy z usg i wizytau gina ? co ile trzeba chodzic?

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena urodziła :) wysłała mi zdjęcie synka na fb mozna gratulować :)

    Mona :), nick nieaktualny, Kaja, nick nieaktualny, Effcia28, evas, monaaa, monalisa, magdalena lubią tę wiadomość

  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela ja mam wizyty co 3 tyg jak narazie :)

    amela lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amela wrote:
    Mona dopiero 9 czerwca ! juz sie nie moge doczekac, ostatnie mialam w 20 tc. Taka jestem ciekawa ile wazy juz malutka ;)
    A jak to jest pod koniec ciazy z usg i wizytau gina ? co ile trzeba chodzic?
    Ty chodzisz na NFZ? chyba państwowo przysługuje 3 razy usg ?tak? ja chodzę prywatnie,płacę 80zł ale mam usg na każdej wizycie i to dla mnie jest plus :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mamuśki :)

    Z przyjemnością chwalę się tutaj moim największym skarbem :)
    ilbwae.jpg
    34dlgzm.jpg
    2pz0jet.jpg

    Pozdrawiam i gratuluję rozpakowanym mamusiom i życzę cierpliwości ciężaróweczkom :)

    Niesforna, Mona :), nick nieaktualny, nick nieaktualny, nutka, zozol, Kaja, Tusia84, nick nieaktualny, Lalita2710, Paulina1986, Nalka, nick nieaktualny, Effcia28, Bea_tina, kambel, evas, Lissa, monalisa, magdalena lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję ślicznego dzieciatka :)

    saszka lubi tę wiadomość

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla tych, które urodziły;)

    magdalena lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • monalisa Autorytet
    Postów: 966 1394

    Wysłany: 7 maja 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie PiMCA lub MCA bo ja mam 1,39 (ponizej normy) jestem to PRZEPLYW TETNICY SRODKOWEJ MOZGU, a do tego AFI 7,7 jesteśmy zalamani. W piątek wracam do szpitala na wizyte na patologie :( Prawie wcale m do mnie się nie odzywa bo zaraz płacze i nie moge sie opanować

    bontbhr.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona :) wrote:
    Ty chodzisz na NFZ? chyba państwowo przysługuje 3 razy usg ?tak? ja chodzę prywatnie,płacę 80zł ale mam usg na każdej wizycie i to dla mnie jest plus :)
    Nie ja chodze prywatnie, niestety nie mam na kazdej wizycie usg bo musiałabym co miesiąc placic 250 zl ;/ a tak za sama wizyte place 140, z reszta moj gin uwaza ze jak nic sie nie dzieje to nie ma potrzeby robib usg. No to mu wierze :)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla świeżo upieczonych mam <3

    magdalena lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szaszka cudo;)

    Gratulacje dla Magdaleny :))

    magdalena lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja płacę 80zł z usg :) w sumie na podlasiu są inne ceny i czasem o wiele niższe niż w innych województwach

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam dylemat...

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę prywatnie za wizytę płacę 130 zł. W cenie zawsze mam badanie na fotelu, badanie usg szyjki, badanie zwykłe usg, gdzie za każdym razem lekarz bada przepływy krwi i wymiary dzieciątka.

‹‹ 1389 1390 1391 1392 1393 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ