X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Jak spać?
Odpowiedz

Jak spać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lidia87 Koleżanka
    Postów: 33 50

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od zawsze spałam na lewym boku w pozycji embrionalnej😆 Więc nie miałam problemu z pozycją dopóki brzuszek nie urósł. Teraz w 8 miesiącu dalej lewy bok na zmianę z prawym na krótko i czasem tylko plecy jak Maja rozrabia w nocy i mnie budzi co od kilku dni zdarza się często. Mam kupioną poduszkę i chyba przyszedł czas na jej wykorzystanie😉

  • sybilla Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 20 sierpnia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez własnie polecano mi w pozycji embrionalnej i zamówienie poduszki przy bólach pleców mimo że jeszcze brzuszka nie mam dużego ;)

  • MiaMia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 września 2020, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi mąż w nocy podkrada poduszkę :D tuli sie do tego wałka jakby od tego zależało jego życie :D przynajmniej ma spokojny sen i moje krecenie sie całą noc już go nie budzi!

    Co 1,5-2h musze "przerzucać brzuch" na druga strone, bo inaczej biodra wysiadaja, i trudno, że Mały mnie kopie po nerkach, bo ja po prostu muszę zmieniać bok z lewego na prawy itd. bo bym nie wyrobiła.

    Mąż miał od początku prikaz, że jakby mnie zobaczył na plecach, to miał mnie przekręcić na jakiś bok. Na początku faktycznie organizm próbował mnie przekręcać na plecy kiedy miałam mocny sen (ból bioder), wiec musialam sie klinować miedzy poduchami...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ