Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Pietruszka i Fiolecik ♡♡

    Coś się dzisiaj zapominam :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 18:12

    Violet146, Kim87, Parsleyek lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Witam się :*
    Ja się dzisiaj nie odzywalam, bo mam jakiś 'specyficzny' humor :/ niby zła, niby nerwowa :) coś mi dzisiaj pogoda nie służy ;)

    Aniu brawo, brawo, następny DżEmOżErCa na forum ;) mniaam ;)

    Pola no, noo :) może, możeee :)

    Czekająca, niech mąż nie patrzy tylko działa; )

    Kimi siema mamuska! :*
    Ta wredna pogoda... :*

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Ta wredna pogoda... :*
    Wredna pogoda = wredna Ania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 18:29

    pola89 lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    Pola trzymam kciuki :)
    wiecie co dzis moj maz zobaczyl wydruki z OF i tak patrzy i mowi 'no cos malo tego seksu' :D
    To należy to zmienić . Ino juz :-D

    czekajacanacud1 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Witam się :*
    Ja się dzisiaj nie odzywalam, bo mam jakiś 'specyficzny' humor :/ niby zła, niby nerwowa :) coś mi dzisiaj pogoda nie służy ;)

    Aniu brawo, brawo, następny DżEmOżErCa na forum ;) mniaam ;)

    Pola no, noo :) może, możeee :)

    Czekająca, niech mąż nie patrzy tylko działa; )

    Kimi siema mamuska! :*

    Madziu jeszcze Ty! Siema mamuska ♡
    Haj hany bany :-)

    Tuliska lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Wredna pogoda, wredna Ania :D
    U mnie pizga złem nad morzem. Zamknięte są plaże bo sztorm. Niby jestem 25 km od morza ale czuć u nas tez :-/

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    I Pietruszka i Fiolecik ♡♡

    Coś się dzisiaj zapominam :/

    Tuliska co to za nerwowy humorek? <3

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Wredna pogoda = wredna Ania :D
    No jak ta pogoda wpływa na ludzi :P ulżyj sobie :P

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimi <3 <3 <3 jesteś przekochana!!! Oto co znalazłam w skrzynce! DZIĘKUJĘ! <3
    P.s mam nadzieję że te wirusy już są ze mną ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d7e740a2f33.jpg

    Kim87, pola89, Tuliska, czekajacanacud1 lubią tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Kimi <3 <3 <3 jesteś przekochana!!! Oto co znalazłam w skrzynce! DZIĘKUJĘ! <3
    P.s mam nadzieję że te wirusy już są ze mną ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9d7e740a2f33.jpg
    :'*:-*:-*:-*

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietrucha liz kopertę :-D nie ma opcji żeby nie zadziałało <3 <3 <3

    pola89, Parsleyek, Tuliska lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszka jak będziesz sikać to przeczyaj instrukcje bo Pączek nie przeczytała:-D tam napisane ze najbardziej wiarygodny wynik jest po 10 minutach

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Pietruszka jak będziesz sikać to przeczyaj instrukcje bo Pączek nie przeczytała:-D tam napisane ze najbardziej wiarygodny wynik jest po 10 minutach

    Dziękuję jeszcze raz :* chyba wykorzystam je w przyszłym cyklu bo zamierzam jeszcze tylko jutro zrobić test i już chcę tymi samymi co robiłam ;)
    A koperta obśliniona musi być :D :D :D

    Kim87 lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietrusia a może testy kimisiowe nie będą juz potrzebne ??? Ewentualnie jako testy ciążowe ;)

    Kim87, Parsleyek, Violet146 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    No jak ta pogoda wpływa na ludzi :P ulżyj sobie :P

    Ulżyłam sobie Pola, tak jak mi nakazalas :) wciągłam wielką porcję lodow czekoladowych, zresetowalam łebek na filmach i jest szczęśliwa Ania :D :D

    pola89 lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Ulżyłam sobie Pola, tak jak mi nakazalas :) wciągłam wielką porcję lodow czekoladowych, zresetowalam łebek na filmach i jest szczęśliwa Ania :D :D
    Nooo :) i tak ma być :*

    Tuliska lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Nooo :) i tak ma być :*
    Tak jest PszePani :D

    pola89 lubi tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Tak jest PszePani :D
    <3

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Pietrusia a może testy kimisiowe nie będą juz potrzebne ??? Ewentualnie jako testy ciążowe ;)

    Cieszę się że humor u Ciebie już lepszy :) ja się napiłam wina ale lody... mmmm :D

    Jeśli jakimś cudem by się udało to testy przesyłam dalej ;)

    Tuliska lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 12 stycznia 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pietruszka ty w tym cyklu nie bierzesz Pregnylu tak? Wiem że już pisaliśmy ale mój mózg dzisiaj ze mną nie współpracuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2017, 21:20

    8p3ovfxm8uset94e.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ