Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    Kimi ja zrobie estradiol zeby spr czy rosnie. tak z ciekawosci poprostu :)
    Czekoladko ja ba IUI sie nie znam ale sama nad tym mysle. ja juz prswie 28lat.. a moi lekarzr jakbu nie licza tych staran dopoki nie mam prl w normie ehh cos czuje zr bed jak siostra przed 40 mama o ile bede. moj np o adopcji nawet slyszec nie chce.
    Dokładnie, czuję tak samo ;) Dlatego trzeba się wspomóc :D

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:03

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety komputer wziął i się zepsuł :-(

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Hej kobietki :)
    ogarniam szafę w kuchni i mam ogłoszenie parafialne:
    Mogę Wam wysłać zioła ojca sroki nr 3, mieszankę robiłam sama, kupiłam składniki w sklepie zielarskim i wymieszałam. Mam tego sporo także, która chętna niech pisze na priv.

    Madziula piłaś je? Ja mam i nie pije, ale może zacznę ;-)

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Dokładnie, czuję tak samo ;) Dlatego trzeba się wspomóc :D

    Czekoladka może jednak go przekonasz :-) ale myślę że nie będzie ku temu okazji! ewentualnie przy kolejnych ciążących na starość ;-) :-P

    Ja jestem strasznie ciekawa, czy moja wyregulowana tarczyca coś mi zmieni, czy to akurat był powód braku owu. Bardzo bym chciała! :-)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Kim, Ty optymistko :D Lekarz mu to mówił, to twierdził, że nieprawda :D hahaha
    On wypiera widzę :-) weź umów się na iui i mu nie mów tylko idźcie i jak już gin postawisz przed faktem dokonanym to nie będzie gdzie uciec

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Niestety komputer wziął i się zepsuł :-(
    To niech mąż teraz kupuje nowy :-D

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Czekoladka może jednak go przekonasz :-) ale myślę że nie będzie ku temu okazji! ewentualnie przy kolejnych ciążących na starość ;-) :-P

    Ja jestem strasznie ciekawa, czy moja wyregulowana tarczyca coś mi zmieni, czy to akurat był powód braku owu. Bardzo bym chciała! :-)
    <3 <3

    Jutro o której masz lekarza? Dobrze pamiętam, że w Czwartek? :) Mam nadzieję, że się okaże, że jajo rośnie <3

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    On wypiera widzę :-) weź umów się na iui i mu nie mów tylko idźcie i jak już gin postawisz przed faktem dokonanym to nie będzie gdzie uciec
    Chyba najlepiej :) Tylko kto kasiorę będzie bulił, no kto :P eehhhhh $$$$$$$$

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Niestety komputer wziął i się zepsuł :-(
    OOŁ. Ale chłopina będzie miał nagadane, och jej... :(

    Komputer papa :(

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Hej kobietki :)
    ogarniam szafę w kuchni i mam ogłoszenie parafialne:
    Mogę Wam wysłać zioła ojca sroki nr 3, mieszankę robiłam sama, kupiłam składniki w sklepie zielarskim i wymieszałam. Mam tego sporo także, która chętna niech pisze na priv.
    Hej Madzia :)

    A na co te zioła? :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Chyba najlepiej :) Tylko kto kasiorę będzie bulił, no kto :P eehhhhh $$$$$$$$
    Iui chyba 400 zł kosztuje o ile pamietam

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    No chce, bardzo! :) Tylko uważa, że nam się uda naturalnie i koniec.. Nie siedzi mu w głowie milion wątpliwości jak mi :D


    Moi znajomi byli w podobnej sytuacji i w końcu jak się chłop zgodził, umówili się na spotkanie, a 2 dni przed tym spotkaniem się dowiedzieli że im się udało....chłop się widocznie tak przestraszył, że dał z siebie wszystko :D

    Życzę Wam tego samego ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 17:36

    pola89, Parsleyek, Kim87 lubią tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    <3 <3

    Jutro o której masz lekarza? Dobrze pamiętam, że w Czwartek? :) Mam nadzieję, że się okaże, że jajo rośnie <3

    Dobrze pamiętasz :-) o 17.15. Olaboga mam stresik ;-)

    Edit: aha zapomniałam. U mnie jajo zazwyczaj ładnie rosło, tylko nie pękało właściwie lub się rozpływało nie wiadomo gdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 17:43

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:03

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    To niech mąż teraz kupuje nowy :-D

    To jest nowy komputer ;-) ma jakieś 2 lata i w ciągu swojego krótkiego żywota już drugi raz jest zalany piwem. Normalnie jak w patologicznej rodzinie! :-P

    Ostatnio udało się go uratować i kosztowało nas jakieś 400 zl, ale i tak lepiej niż 2000zl za nowy. Facet w serwisie chyba mnie wysmieje :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2017, 17:46

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    OOŁ. Ale chłopina będzie miał nagadane, och jej... :(

    Komputer papa :(

    Chłopina usłyszał już to i owo przez telefon. Teraz pewnie boi się wrócić do domu :-P kurcze staram się nie denerwować, już pal licho ten komputer! Dzisiaj musi być atak <3 :-P

    Tuliska, Parsleyek, Violet146 lubią tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Hej Aniu, piłam 2 miesiące, potem brałam duphaston i odstawiłam bo nie chciałam ich mieszać.

    Właśnie ja tez piłam jakieś 2 cykle, ale później kiupiłam niepokalanka, później dostałem bromka i tak samo nie chciałam przesadzać.

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:03

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:03

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ