Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki prawie weekend. Yupiiiiiii :-)

    Lubię_czekoladę, AniaŁ123, pola89, Violet146, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, haj, hellołłł :D

    Lubię_czekoladę, pola89, Violet146, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fioletku, Tulis, Kim :*

    Violet146 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    dziewczyny ja piłam zioła Sroki, jedyny efekt to taki, że miałam później owulację niż zwykle, wiec dałam sobie spokój ;)


    pola
    trzymam kciuki , oby poszło bezboleśnie :*

    Czekoladka
    jak ósemka ?

    Lubię_czekoladę, pola89 lubią tę wiadomość

  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Pietruszka!! <3 ale Ci poszybowala temperatura <3

    Trzy razy mierzyłam dla upewnienia ;) zobaczymy co będzie jutro, bo może jakieś głupoty co mi się śniły podniosły mi temperaturę :P

    Lubię_czekoladę, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Hej,

    dziewczyny ja piłam zioła Sroki, jedyny efekt to taki, że miałam później owulację niż zwykle, wiec dałam sobie spokój ;)


    pola
    trzymam kciuki , oby poszło bezboleśnie :*

    Czekoladka
    jak ósemka ?
    Hej Kochana :*

    Boli, nawala :D Ale dzisiaj dentysta, więc mi przepisze pewnie antybiotyk, zrobi zdjęcie i będę się umawiać na rwanie <3 Jeśli tak się potoczy wizyta- będę wniebowzięta <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Trzy razy mierzyłam dla upewnienia ;) zobaczymy co będzie jutro, bo może jakieś głupoty co mi się śniły podniosły mi temperaturę :P
    Niech rośnie <3 nananana :)

    U mnie dzisiaj mały spadek :) Ale co to oznacza- have no idea! Wiem, że ma rosnąć a nie spadać :D

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek może groszek ;)

    w 1 ciazy miałam drugi skok tempki 7 dpo :)

    Czekoladka znam ten ból! bądź dzielna~!
    taki spadek to nie spadek tylko spadeczek, nie ma co się przejmować ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 09:08

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Parsleyek może groszek ;)

    w 1 ciazy miałam drugi skok tempki 7 dpo :)

    Czekoladka znam ten ból! bądź dzielna~!
    taki spadek to nie spadek tylko spadeczek, nie ma co się przejmować ;)
    <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Dziękuje Czekoladko! Mam nadzieję że będzie tak jak mówisz, a męża dorwałam :-P

    Dzisiaj od rana strasznie mnie kłuje jakby w okolicy lewego jajnika, tylko nie wmawiam sobie zbyt wiele, bo wydaje mi się że końcem poprzedniego cyklu też tak coś czułam, może lrzej, ale jednak.

    Już się nie mogę doczekać 17. Będzie co ma być, ale chcę już wiedzieć :-)

    Pietruszka gorrrrąca dzisiaj :-) oby tak dalej!

    Miłego dnia Laseczki!

    Lubię_czekoladę, Parsleyek lubią tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa... Czeko powodzenia u dentysty! :-*

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Dzień dobry!
    Dziękuje Czekoladko! Mam nadzieję że będzie tak jak mówisz, a męża dorwałam :-P

    Dzisiaj od rana strasznie mnie kłuje jakby w okolicy lewego jajnika, tylko nie wmawiam sobie zbyt wiele, bo wydaje mi się że końcem poprzedniego cyklu też tak coś czułam, może lrzej, ale jednak.

    Już się nie mogę doczekać 17. Będzie co ma być, ale chcę już wiedzieć :-)

    Pietruszka gorrrrąca dzisiaj :-) oby tak dalej!

    Miłego dnia Laseczki!

    Mocno zaciskam kciuki :) Grunt to diagnoza- potem już z górki <3 Będzie dobrze :) Czekamy na dobre wieści albo po prostu na wieści konkretne :) Takie lubię najbardziej :)
    AniaŁ123 wrote:
    Aaaa... Czeko powodzenia u dentysty! :-*

    Dzięki :) Liczę na to, że lekarz mi skierowania i recepty będzie sypał z rękawa :D :D Oby babsko było ogarnięte!

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Nie chce mi się pracować.. a tu taka cisza :( łaaaa :P Wszystkie takie zapracowane jesteście, na prawdę? Weźcie ej!

    Parsleyek, Violet146 lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita wrote:
    Parsleyek może groszek ;)

    w 1 ciazy miałam drugi skok tempki 7 dpo :)

    Czekoladka znam ten ból! bądź dzielna~!
    taki spadek to nie spadek tylko spadeczek, nie ma co się przejmować ;)

    Luccecitka bardzo bym chciała! jeszcze pół roku temu już bym sobie coś wkręcała, ale czym człowiek starszy to mądrzejszy ;) ze spokojem czekam na dalszy rozwój wydarzeń :)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania
    Czekoladka

    Powodzenia na wizytach ginekologiczno - dentystycznych! :D

    Lubię_czekoladę, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Luccecitka bardzo bym chciała! jeszcze pół roku temu już bym sobie coś wkręcała, ale czym człowiek starszy to mądrzejszy ;) ze spokojem czekam na dalszy rozwój wydarzeń :)
    Ten czas od owu do @ jest najgorszy... się czeka i czeka :/

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Ania
    Czekoladka

    Powodzenia na wizytach ginekologiczno - dentystycznych! :D
    <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:03

    Lubię_czekoladę, Parsleyek lubią tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:04

    Lubię_czekoladę, AniaŁ123 lubią tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Ania , Czekolada trzymam kciuki za wizyty ;)

    Burza mózgów , mam problem z gardłem. Boli juz 3 dzień , biorę te tabletki prenalen ale to za przeproszeniem g*wno daje. Domowe sposoby na ból gardła poproszę ;-)
    Madzia, dzięki :*

    Niestety mi pomaga tylko Glimbax ale na ulotce jest napisane, że nie jest dla kobiet w ciąży :(

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ