Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Violetku kochanie czujemy się ok ale moje plecy mnie odbijają. Mam ataki bólu nie jakiegoś mocnego ale upierdliwego. Podejrzewam że to moja macica się rozrasta i daje tak o sobie znać.

    Przykro mi z powodu bólu, ale grunt że to nic poważnego i że ogólnie czujecie się dobrze,,,<3



    Pączek lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Przykro mi z powodu bólu, ale grunt że to nic poważnego i że ogólnie czujecie się dobrze,,,<3
    Ciąża kochana ciaza:-D przygotowuj się ciebie tez to czeka :-P

    Violet146 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 4 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    To głupia małpa niech się określi.
    Aaaa może tam mała niespodzianka jest <3
    cos Ty Kimiś patrz na moja temp ... w zasadzie oprocz piersi lekko obrzmialych ale lekko i bolu w krzyzu to nic mi nie dolega :*

    6sutskjolve431gm.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 4 lutego 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry
    Ja wlasnie wstałam :D
    Spałam prawie 11h :D
    Biore sie za robienie śniadanka :)) tyle pomysłów ze nie wiem co zrobic :)
    Budze B i zaczynamy dzien lenia a pozniej lecimy na imprezkę urodzinowa kolezanki
    Miłej soboty Dziewczynki ❤️

    pola89, Kim87, Violet146, Bella_Bella lubią tę wiadomość

  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 4 lutego 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Cześć dziewczynki :)

    Mayes
    Gratulacje! :) na obrzękach niestety się nie znam...

    Fioletku
    Raczej już ok :) wczoraj zdjęłam szwy :)

    Pola dziekuje :)

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 4 lutego 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Bella :) kojarzę Cie z inneho forum na ovu. Pozdrawiam

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 4 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny <3
    ostatnio nie mam weny na nic, mam trochę rzeczy do ogarnięcia a tak naprawdę nie chce mi się nic. Nawet jeśli chodzi o starania... Jakiś zastój! :/
    Ale widzę że nie tylko mnie mało tu..

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 4 lutego 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Hej dziewczyny <3
    ostatnio nie mam weny na nic, mam trochę rzeczy do ogarnięcia a tak naprawdę nie chce mi się nic. Nawet jeśli chodzi o starania... Jakiś zastój! :/
    Ale widzę że nie tylko mnie mało tu..
    Weekend kochana to normalne. Mnie też osostanim nic się nie chce ;-)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 4 lutego 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to sie laski usmialam co mozr znaczyc taki wynik tesu owu w dniu okresu a go nie mam hehe. zglupialam. chyba najciemniesza kreska jaka mialam az mi kopara opadla ;) oba zdj tego samego testu
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/25fb983830a7.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fdef14198b1e.jpg

    jakies pomysly?

    6sutskjolve431gm.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 4 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    teraz to sie laski usmialam co mozr znaczyc taki wynik tesu owu w dniu okresu a go nie mam hehe. zglupialam. chyba najciemniesza kreska jaka mialam az mi kopara opadla ;) oba zdj tego samego testu
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/25fb983830a7.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fdef14198b1e.jpg

    jakies pomysly?


    Kochana z tego co wiem test może również wykryć ciążę, ale piszesz, że masz okres to już nie wiem....

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 4 lutego 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violetku zaden okres. tontest z dnia @ ktorej nadal nie mam.nie testuje bo nie cchce sie rozczarowac a temp niska:)
    a taki test owu to nie wiem jak go zinterpretowac. pozytyw to raczej nie jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2017, 21:31

    6sutskjolve431gm.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 4 lutego 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    Violetku zaden okres. tontest z dnia @ ktorej nadal nie mam.nie testuje bo nie cchce sie rozczarowac a temp niska:)
    a taki test owu to nie wiem jak go zinterpretowac. pozytyw to raczej nie jest.


    Już wszystko rozumiem... :-/


    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 4 lutego 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Hej dziewczyny <3
    ostatnio nie mam weny na nic, mam trochę rzeczy do ogarnięcia a tak naprawdę nie chce mi się nic. Nawet jeśli chodzi o starania... Jakiś zastój! :/
    Ale widzę że nie tylko mnie mało tu..


    Witam w klubie kochana, ja też nie mam na nic chęci, ani czasu... Może za dużo wszystkiego naraz...
    Tak kochana tylko ciebie tu ostatnio brak...

    Trzymaj się...<3


    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 4 lutego 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Już wszystko rozumiem... :-/
    gorzej bo ja nic nie rozumiem... :D

    6sutskjolve431gm.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 4 lutego 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    gorzej bo ja nic nie rozumiem... :D

    Zdarza się ze po owulacji testy owu wychodzą mocniejsze, nie ma sensu ich robić ;)

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 4 lutego 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Zdarza się ze po owulacji testy owu wychodzą mocniejsze, nie ma sensu ich robić ;)

    Ja też z nich zrezygnowałam, co prawda wychodziły pięknie ale i co z tego jak nic się nie powiodło.
    Trzeba się po prostu kochać często i tyle..:D <3


    Bella_Bella, czekajacanacud1 lubią tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 4 lutego 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Belluś a ty jak się czujesz...? Masz już jakieś pierwsze objawy...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2017, 23:39

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 5 lutego 2017, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie dla mnie szok ze w ogole mocniejsze wyszly :) nie nakrecam sie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 5 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    wiecie dla mnie szok ze w ogole mocniejsze wyszly :) nie nakrecam sie

    Widzę że temperatura ładnie odbiła w górę, także trzymam kciuki :)

    czekajacanacud1 lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 5 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudzie ciąża bądź nie. Mnie raz wyszły po okresie i była w ciąży i raz gdy nie byłam.

    Trzymam kciuki aby było zielono;-)

    czekajacanacud1 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ