Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    20, kochana a to ty wyjeżdżasz w marcu czy mi się coś pomieszało?
    Ja 15, świętujemy razem :*

    Tak, lecę w Marcu do Barcy

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc
    Troche zamieszania rano w pracy było ale już wracam
    I podsumowując:
    1. Każda z nas ma jakąś koleżankę/koleżanki co nagle z niewiadomych przyczyn dla nich samych zaszły w ciążę (bo przecież one wszystkie są wiatropylne i nie wiedzą skąd się biorą dzieci)
    2. Nasze wszystkie imprezy z nimi wglądają tak że kiedy one rozmawiają o tym czy karmić piersią czy butelką to my w tym momencie zastanawiamy się czy starczy nam wina żeby się nawalić
    3. My siedzimy, kombinujemy, temperatury, leki - cholera wie co jeszcze - a może trzeba jebnąć to wszystko i żyć długo i szczęśliwie - bo tak to same ładujmy w siebie nie potrzebny stes
    4. Patrząc na powyższe - może te koleżanki też mają koleżanki którym zazdroszczą tego i owego i też nie mogły długo przeżyć że jedna z drugą mają to czy tamto - no babska zazdrość nie zna granic - już nie mówie o dzieciach tylko ogólnie
    5. Pomyślcie też o tym że mamy ten wątek nie bez powodu - uciekłyśmy z jednego bo atmosfera bo to bo owo - każda pamięta jak było - więc nie zaczynajmy tu od nowa - Mamy siebie - trzymamy się razem - nie znamy się osobiście a jednak dużo nas łączy. Każda jest na innym etapie życia, jedne po większych drugie po mniejszych przejściach itd itp. Ale do cholery - cieszmy się że mamy siebie i że mamy swoje miejsce na ziemi które nas łączy. Ja wierzę że nic nie dzieje się bez przyczyny - jakoś jakaś siła musiała mnie i was tu przyciągnąć !
    6. Proszę mi już tu nie grymasić, nie smucić, nie dąsać tylko pisać - nawet o dupie jasiu - bo to też jest potrzebne :D
    7. A teraz wszyscy się uśmiechają, ściskają, całują i do przodu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 10:08

    Tuliska, Violet146, pola89, Lubię_czekoladę, Bella_Bella, Kim87, czekajacanacud1, stokrotka666, Parsleyek lubią tę wiadomość

  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magister Inżynier Krystynka jak zawsze wie co napisać ;) pkt. 2 mistrzostwo :D :D

    Ja tam uwielbiam wszystkie Mamuśki stąd ♡ tylko każda z nas ma raz lepszy, raz gorszy dzień ;) i w ten gorszy woli się wyłączyć z forumowania ;)

    Teletuliś mówi TuLiMyyyy :D

    Pączek, Lubię_czekoladę, Violet146, Kim87 lubią tę wiadomość

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Ja 15, świętujemy razem :*

    Tak, lecę w Marcu do Barcy


    Kochana to tam odpocznij dobrze i wracajcie w trójkę...

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zazdrość między kobietami do nie jednej tragedii doprowadziła :D :D nie ma bata, każda z nas czegoś komuś zazdrości ;) ja zazdroszczę szefowej że leży i pachnie a ja jej skarpetki układam ;) ;) ;)

    Odezwę się w miarę "międzypracowych" możliwości :D

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tuliska wrote:
    Magister Inżynier Krystynka jak zawsze wie co napisać ;) pkt. 2 mistrzostwo :D :D

    Ja tam uwielbiam wszystkie Mamuśki stąd ♡ tylko każda z nas ma raz lepszy, raz gorszy dzień ;) i w ten gorszy woli się wyłączyć z forumowania ;)

    Teletuliś mówi TuLiMyyyy :D
    Inż tylko inż jestem :D

    no ja wiem po sobie że w gorszy dzień się wyłączamy ale widzę też że coraz więcej tych gorszych dni jest - a nie o to chodzi

    Tuliska lubi tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Kochana to tam odpocznij dobrze i wracajcie w trójkę...
    :*

    Violet146 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    A więc
    Troche zamieszania rano w pracy było ale już wracam
    I podsumowując:
    1. Każda z nas ma jakąś koleżankę/koleżanki co nagle z niewiadomych przyczyn dla nich samych zaszły w ciążę (bo przecież one wszystkie są wiatropylne i nie wiedzą skąd się biorą dzieci)
    2. Nasze wszystkie imprezy z nimi wglądają tak że kiedy one rozmawiają o tym czy karmić piersią czy butelką to my w tym momencie zastanawiamy się czy starczy nam wina żeby się nawalić
    3. My siedzimy, kombinujemy, temperatury, leki - cholera wie co jeszcze - a może trzeba jebnąć to wszystko i żyć długo i szczęśliwie - bo tak to same ładujmy w siebie nie potrzebny stes
    4. Patrząc na powyższe - może te koleżanki też mają koleżanki którym zazdroszczą tego i owego i też nie mogły długo przeżyć że jedna z drugą mają to czy tamto - no babska zazdrość nie zna granic - już nie mówie o dzieciach tylko ogólnie
    5. Pomyślcie też o tym że mamy ten wątek nie bez powodu - uciekłyśmy z jednego bo atmosfera bo to bo owo - każda pamięta jak było - więc nie zaczynajmy tu od nowa - Mamy siebie - trzymamy się razem - nie znamy się osobiście a jednak dużo nas łączy. Każda jest na innym etapie życia, jedne po większych drugie po mniejszych przejściach itd itp. Ale do cholery - cieszmy się że mamy siebie i że mamy swoje miejsce na ziemi które nas łączy. Ja wierzę że nic nie dzieje się bez przyczyny - jakoś jakaś siła musiała mnie i was tu przyciągnąć !
    6. Proszę mi już tu nie grymasić, nie smucić, nie dąsać tylko pisać - nawet o dupie jasiu - bo to też jest potrzebne :D
    7. A teraz wszyscy się uśmiechają, ściskają, całują i do przodu :D

    Pączek ma zawsze racje! :D wiem to, znam się na pączkach :D hihi

    Pączek lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Violet146 Autorytet
    Postów: 974 537

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Ja 15, świętujemy razem :*

    Tak, lecę w Marcu do Barcy


    Kochana a jakie masz długie cykle...?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2017, 11:02

    557ce75d7107a881ae504f8a4118ec67.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I beta - 1107,56
    II beta - 2466,21
    Przyrost po 48h - 122,8%
    <3 <3 <3

    Pączek, Parsleyek, Kim87, Lubię_czekoladę, czekajacanacud1, Tuliska, Violet146, pola89 lubią tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Pączek ma zawsze racje! :D wiem to, znam się na pączkach :D hihi
    A niech sie któraś sprzeciwi :D
    Tłusty czwartek nadchodzi i wtedy odczujecie zemstę pączka i faworka :D

    Tuliska, Violet146 lubią tę wiadomość

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    I beta - 1107,56
    II beta - 2466,21
    Przyrost po 48h - 122,8%
    <3 <3 <3
    Superowo !!!
    Gratulacje <3 <3 <3

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zęby mnie bolą - wszystkie zęby mnie bolą :(
    Cholerna choroba :/

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    I beta - 1107,56
    II beta - 2466,21
    Przyrost po 48h - 122,8%
    <3 <3 <3
    No i galancio witamy w gronie brzuchatych <3

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączosław ty to jak jebniesz posta to od razu lepiej się robi <3 <3

    Pączek, Tuliska lubią tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violet146 wrote:
    Kochana a jakie masz długie cykle...?
    26,27,28 na lekach :) Teraz wezmę dupka to pewnie 28 będę miała też jak w zegarku

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 15:49

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paczek polać jej! :D
    Bella tobie tez polać ale cos bezalko:D gratuluje. ja jeszcze ze 3-4h na wynik <3

    Pączek, Bella_Bella, Kim87 lubią tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 8 lutego 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    I beta - 1107,56
    II beta - 2466,21
    Przyrost po 48h - 122,8%
    <3 <3 <3
    Ogromne gratulacje :*

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 15:49

    Kim87, Tuliska, Pączek, pola89 lubią tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ