X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Nie wiem , mam pakować torbę do szpitala czy za wcześnie jeszcze ?

    Pakuj pakuj...zleci ci nie wiadomo kiedy a potem w poplochu szukanie wszystkiego...ja swoja walizeczke spakowalam w 30 tyg i nie zaluje...teraz czeka juz w korytarzu razem z kompletem dokumentow i ostatnimi badaniami bo lekarz uwaza ze pewnie jeszcze w tym tyg urodze...

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam może mi pomożecie , może któraś z Was ma podobnie.. od jakiś 3 tyg okropnie swędzi mnie cała skóra dosłownie cała( najbardziej brzuch ) smaruję się po kąpieli wieczorem oliwką a w ciągu dnia kremem nawilżającym bambino , próbowałam także mleczka hipoalergicznego Nivea ale nic nie pomaga:-( czytałam gdzieś , że to może być przez hormony albo zbierającą się wodę w organizmie.. Macie może podobnie ? i jakoś sobie z tym radzicie??.
    Dodam , że robiłam już badania na cholestazę i wyszły prawidłowe :-) lekarzowi mówiłam o tym to właśnie skierował mnie na badania z cholestazą a tera to już nie wiem co to może być.. Staram się nie drapać ale ciężko czasami się opanować i póżniej mam taki rumień wyglądający jak wysypka:-(

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Nie wiem , mam pakować torbę do szpitala czy za wcześnie jeszcze ?
    Pakuj ja też zaczynam 3 trym dość jest nieprzewidywalny:-)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Witam może mi pomożecie , może któraś z Was ma podobnie.. od jakiś 3 tyg okropnie swędzi mnie cała skóra dosłownie cała( najbardziej brzuch ) smaruję się po kąpieli wieczorem oliwką a w ciągu dnia kremem nawilżającym bambino , próbowałam także mleczka hipoalergicznego Nivea ale nic nie pomaga:-( czytałam gdzieś , że to może być przez hormony albo zbierającą się wodę w organizmie.. Macie może podobnie ? i jakoś sobie z tym radzicie??.
    Dodam , że robiłam już badania na cholestazę i wyszły prawidłowe :-) lekarzowi mówiłam o tym to właśnie skierował mnie na badania z cholestazą a tera to już nie wiem co to może być.. Staram się nie drapać ale ciężko czasami się opanować i póżniej mam taki rumień wyglądający jak wysypka:-(
    Kochana a to nie cholestaza? Zglosilas to lekarzowi ? Wypadałoby zrobić próby watrobowe

    agnieszka1290 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA1982 wrote:
    Pakuj pakuj...zleci ci nie wiadomo kiedy a potem w poplochu szukanie wszystkiego...ja swoja walizeczke spakowalam w 30 tyg i nie zaluje...teraz czeka juz w korytarzu razem z kompletem dokumentow i ostatnimi badaniami bo lekarz uwaza ze pewnie jeszcze w tym tyg urodze...
    Zazdro :-) ja juz chciałabym rodzic:')

    NIKA1982 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok kochane pokoik jest ogarnięty. Komoda wypakowana rzeczami. Większe ubrania pochowane. Używane rzeczy pomyte antybakteryjnym płynem. Musze usiąść do uszycia firanki jeszcze. No i spakować torbę do szpitala.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochana a to nie cholestaza? Zglosilas to lekarzowi ? Wypadałoby zrobić próby watrobowe
    Badania na cholestaze robiłam alat, aspat,bilrubine i wyszły dobrze;-) moze to alergia ale nie uzywam nowych kosmetykow ani proszku itp.b

    Kim87 lubi tę wiadomość

  • agnieszka1290 Ekspertka
    Postów: 238 74

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Ja miałam wysypkę na ramionach ,tylko nie swędziało mnie jakoś mocno, tez wykluczona została cholestaza .
    Próbowałaś może wapno pić ? Może jednak jest to jakieś mini uczulenie na coś ? Zaszkodzić nie zaszkodzi.
    Nie próbowałam ale moze faktycznie to alergia i pomoze;-)

  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka1290 wrote:
    Badania na cholestaze robiłam alat, aspat,bilrubine i wyszły dobrze;-) moze to alergia ale nie uzywam nowych kosmetykow ani proszku itp.b
    No to jakaś alergia nabank

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    O kobieto , to już praktycznie finiszujesz :D
    Kupiliśmy w sobotę wózek , dziś zabrałam się za prasowanie tego co wyprałam. ..jeszcze kurcze za ta komoda czekam . Musiałam reklamować po przysłali uszkodzona ; (
    Kochana dasz rade a komoda pewnie w drodze :-) ja juz coraz mniej siły mam. Mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia ogólnie w domu.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Zazdro :-) ja juz chciałabym rodzic:')

    Powiem Ci ze ja tez juz doczekac sie nie mogd...od wczorajszego popoludnia przez cala noc mialam skurcze co 1.5 godziny... nie moglam spac.. ciagle sie budzilam...potem w ciagu dnia cisza i teraz znow co 40-60 min. Ja z miekka szyjka przepuszczajaca palec chodzilam od 33 tyg. W sobote lekarz stwierdzil ze szyjka w czesci pochwowej zgladzona ale rozwarcie nadal na 2 palce. Wiec moge w zasadzie rodzic w kazdej chwili. A musze do szpitala udac sie jak tylko skurcze beda regularnie zanim mi wody odejda...bo mala posladkowo ulozona i lekarz boi sie zeby przy okazji odejscia wod nie doszlo do wypadniecia pepowiny....niby rzadko sie to zdarza ale on dmucha na zimne..?

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA1982 wrote:
    Powiem Ci ze ja tez juz doczekac sie nie mogd...od wczorajszego popoludnia przez cala noc mialam skurcze co 1.5 godziny... nie moglam spac.. ciagle sie budzilam...potem w ciagu dnia cisza i teraz znow co 40-60 min. Ja z miekka szyjka przepuszczajaca palec chodzilam od 33 tyg. W sobote lekarz stwierdzil ze szyjka w czesci pochwowej zgladzona ale rozwarcie nadal na 2 palce. Wiec moge w zasadzie rodzic w kazdej chwili. A musze do szpitala udac sie jak tylko skurcze beda regularnie zanim mi wody odejda...bo mala posladkowo ulozona i lekarz boi sie zeby przy okazji odejscia wod nie doszlo do wypadniecia pepowiny....niby rzadko sie to zdarza ale on dmucha na zimne..?
    O kurcze to rzeczywiście jak cokolwiek zacznie się dziać to szybcikiem do szpitala :) powodzenia;-)

    NIKA1982 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Kochanie może nic nie być widać. Wiec się nie nastawiaj nawet. Cokolwiek widać od bety 1000.choć to tez nie jest regułą. Najlepiej jest iść do gin kolo 8tc .

    Jak juz idziesz to po prostu z otwartym umysłem i bez spiny bo możesz wyjść z gabinetu bo lekarz nawet ci nie potwierdzi ciazy.

    Tak naprawdę to miałam nadzieję, że jutro już będzie widać pęcherzyk i przynajmniej dowiem się, czy dobrze Bąbel się zagnieździł. Od razu chcę wziąć L4, bo pracuję głównie nocki i po 12h + ok 30-40h nadgodzin, a jak wiadomo, nie wolno. No i mój pracodawca nie ma możliwości żebym zmieniła tryb pracy na 8h dniówek. Na początek tylko na dwa tygodnie zwolnienia i potem przy kolejnej wizycie już mam nadzieję usłyszeć serduszko <3

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Tak naprawdę to miałam nadzieję, że jutro już będzie widać pęcherzyk i przynajmniej dowiem się, czy dobrze Bąbel się zagnieździł. Od razu chcę wziąć L4, bo pracuję głównie nocki i po 12h + ok 30-40h nadgodzin, a jak wiadomo, nie wolno. No i mój pracodawca nie ma możliwości żebym zmieniła tryb pracy na 8h dniówek. Na początek tylko na dwa tygodnie zwolnienia i potem przy kolejnej wizycie już mam nadzieję usłyszeć serduszko <3
    Kochana jak pójdziesz zobaczysz. Nikt nie da gwarancji ze coś będzie widać ale moze:)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    No Ci powiem, że stałam dziś może z 2 h przy desce do prasowania i nogi mnie okropnie bolą :( wolę być w ruchu, o niebo lepiej się czuje
    Wiem kochana znam ból . Ja juz siadam przy desce

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    O kurcze to rzeczywiście jak cokolwiek zacznie się dziać to szybcikiem do szpitala :) powodzenia;-)

    My juz we dwie ... dzis o godz 7 rano chlusnęly wody...szybciorem karetka do szpitala .miedzy 8-9 urodzilam sliczna zdrowa dziewczy ke...3100g. I 51 cm ....wczesniak ale zdaniem pani doktor duzy i dorodny... na wszelki wyp.mala teraz w inkubatorku.... porod droga CC ...ale czuje sie calkiem niezle...

    czekajacanacud1, Caro, agnieszka1290, Dzezabella lubią tę wiadomość

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA1982 wrote:
    My juz we dwie ... dzis o godz 7 rano chlusnęly wody...szybciorem karetka do szpitala .miedzy 8-9 urodzilam sliczna zdrowa dziewczy ke...3100g. I 51 cm ....wczesniak ale zdaniem pani doktor duzy i dorodny... na wszelki wyp.mala teraz w inkubatorku.... porod droga CC ...ale czuje sie calkiem niezle...
    Gratuluję <3 <3 <3

    NIKA1982 lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :)

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIKA1982 wrote:
    My juz we dwie ... dzis o godz 7 rano chlusnęly wody...szybciorem karetka do szpitala .miedzy 8-9 urodzilam sliczna zdrowa dziewczy ke...3100g. I 51 cm ....wczesniak ale zdaniem pani doktor duzy i dorodny... na wszelki wyp.mala teraz w inkubatorku.... porod droga CC ...ale czuje sie calkiem niezle...
    gratuluje <3

    NIKA1982 lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • NIKA1982 Przyjaciółka
    Postów: 89 28

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki☺

    16udyx8ds2v62v88.png

    niedoczynność tarczycy - euthyrox 100mg 3x w tyg i 125 mg 4 x w tyg :/


    moje pierwsze szczęście ma już ponad 4 latka i jest wesołym łobuziakiem :)
‹‹ 368 369 370 371 372 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ