X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia
Odpowiedz

Badanie nasienia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZyli nie ma się co zastanawiać i robić zakres rozszerzony:)
    Dziękuje za odpowiedź:*
    Mój mąż się strasznie stresuje tym badaniem i twierdzi że nie da rady :)
    Trzymajcie kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam, każdy się stresuje jak to faceci :) w sumie ja się bardziej stresowałam Jego badaniami niż swoimi.
    Ale przyznam, że mój jak zobaczył w Klinice jakie są tłumy Panów i że praktycznie wszyscy albo przyszli na badanie, albo już są po badaniu, to chyba jakoś mu odpuścił stres, bo sobie uświadomił, że nie jest jedynym facetem na świecie, który musi zrobić badanie. Potem u androloga było to samo, jak pod gabinetem zobaczył tłum Panów około trzydziestki.
    Jutro musi jeszcze raz zrobić badanie, ale już się nim chyba tak ie stresuje, ot takie tam badanie :)

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 16 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jak poszedł do kliniki to myślał, że źle trafił, bo tłumy na poczekalni mężczyźni, kobiety, pary. Zdał sobie sprawę, że musi te badania zrobić.

    Buko lubi tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka niestety jak trzeba to trzeba wykonac

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że tak, mój tez się stresował po maxie tym badaniem, ale dał rade, a juz kolejne to bez problemu ;)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek475 wrote:
    mąż ma bardzo wysoka prolaktyne i testosteron ponizej normy.
    byliśmy u endo dostał bromka je juz 3-4 tyg. jutro jedzie rejestrowac sie na rezonans. dodatkowo robilismy badania anty TPO TG i tez wyszły wysokie.
    tsh wychodziło mu około 1,8.
    a co do potencji to u nas było kiepsko nie miał ochoty lub był problem z no wiesz.... cięzki temat
    ale bierze tego bronka kupiłam dodatkowo witaminy i teraz jest dobrze juz nie ma takich problemów.
    na poczatku kwietnia robimy powtórke badań


    Lucku to trzymam kciuki, żeby badania już wyszły dobre!
    A to trzeba tak po dwóch meisiącach zrobić badania dopiero?
    Ciekawa jestem co mojemu dadzą dzisiaj na tą prolaktyne... jestem już zmęczona tymi badaniami, lekarzami i ciągłym szukaniem przyczyny tego, że nie możemy zajść i że słaba jakość nasienia :(

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa a co u Ciebie???

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Ciekawa a co u Ciebie???
    kochana ja jutro ide do gina na czystość pochwy i wymazy. Potem badania z krwi i IUI w marcu.

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to w takim razie trzymam kciuki! bardzo mocnoooooo!
    gdzie robicie IUI, w Novum? u kogo?

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    te badania ile są aktualne? tak się zastanawiam bo wiesz, zaczynam o tym myśleć...

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nad tym zastanawiam bo moja gin ostatnio powiedziała że powoli możemy zrobić wszystkie badania potrzebne do iui ale nie musimy się od razu decydować tylko możemy trzymać komplet badań jakbysmy się zdecydowali

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko i Edziunia dzięki za wsparcie. Ja bedę podchodzic do IUI w Parens Rzeszów.
    Badania ważne są 3 miesiace przed 1 IUI oraz 6 miesięcy przed kolejnym podejściem do IUI więc nie ma sensu je robić wczesniej jesli nie zaplanowalyście IUI, bo straca wazność i znów trzeba bedzie je robić. nie ma sensu kasy wyrzucać w błoto.
    Pozdrawiam was serdecznie i trzymam kciuki za was!!!!

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Lucku to trzymam kciuki, żeby badania już wyszły dobre!
    A to trzeba tak po dwóch meisiącach zrobić badania dopiero?
    Ciekawa jestem co mojemu dadzą dzisiaj na tą prolaktyne... jestem już zmęczona tymi badaniami, lekarzami i ciągłym szukaniem przyczyny tego, że nie możemy zajść i że słaba jakość nasienia :(
    tak endokrynolog kazał mojemu powtórzyc po dwóch miesiącach i od razu mysle ze powtórzy badanie nasienia.
    jak sie nic nie poprawi to juz sama nie wiem co robic :(

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek kochana myśl pozytywnie na pewno sie poprawi. Zobaczysz ze się uda!!!!

  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawi i bez stresu witaminy dieta trochę ruchu i wszystko co tam lekarz zalecał. Wiele dziewczyn pisało jak to się megaa poprawiło i że były w szoku. Po pierwsze te badanie też w różnym okresie mogą wyjść różnie może twój ma teraz gorszy czas. Niech się za siebie weźmie porządnie i do roboty, a może i nawet bliźniaki pykną.

    Mój już łka witaminki i ma przykazy, że ma się zdrowo trzymać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:50

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, że tak ;)
    my robimy sałatki, koktajle, z warzy i owoców, łykamy witaminki i też staramy się jak możemy, może się uda :)

    wczoraj mój mąż dostał skierowanie na rezonans głowy, jesli nic nie wyjdzie (a o to się modle) to ma brać Bromergon po pół tabletki...

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa, a napisz kochana jakie badania trzeba zrobić :* dziękuje!

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Angie 31 Autorytet
    Postów: 1402 1165

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dwa tygodnie temu usłyszeliśmy wyrok pojedyncze plemniki.Bez możliwości na IUI jedynie in vitro. Dziś przyszło wezwanie do kliniki na ponowne badanie nasienia. Niestety dopiero dwa tygodnie minęło od kiedy bierze witaminki. Przed pierwszym badaniem były dwa dni wstrzemiezliwosci teraz będzie 4 nie kazali dłużej. Wczesniejsze badania były tylko pod względem ilości i ruchliwosci teraz będzie badanie rozszerzone. Boję się okropnie tego wyniku jak ognia

    ug37upjyhucgp8u7.png
    5.12.2008r - Alanek
    18.11.2017 - Bella Helena
    03.2017- kocham ❤ 8dpt - hcg 84❤17dpt-hcg 3998❤
    12.04 jest serduszko!❤
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blee ja mam dzis 37 dc...dalej brak @, boje sie a moze mam pcso;/ jutro zrobie testa...ale jakos watpie bym byla w ciazy zero objawow:(

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
  • Patus_777 Autorytet
    Postów: 1179 326

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Hej dziewczyny dwa tygodnie temu usłyszeliśmy wyrok pojedyncze plemniki.Bez możliwości na IUI jedynie in vitro. Dziś przyszło wezwanie do kliniki na ponowne badanie nasienia. Niestety dopiero dwa tygodnie minęło od kiedy bierze witaminki. Przed pierwszym badaniem były dwa dni wstrzemiezliwosci teraz będzie 4 nie kazali dłużej. Wczesniejsze badania były tylko pod względem ilości i ruchliwosci teraz będzie badanie rozszerzone. Boję się okropnie tego wyniku jak ognia

    Nie boj sie ;** mi tez mowili o inseminscji i in vitro! Mial teratozospemie i oligozospemie...witaminki zazyl i z 3 ml skoczylo do 28 ml ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 16:23

    mamo i tato czuwaj [**] straciłam Was, zyskałam Wasz cud!
    Hsg sono- jajowody drożne
    Było clo i letrozol....nic
    ..Szpital laparo,histo,elektrokaut..
    4 lata starań CUD!!!

    klz98u69uvgetej6.png
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ